Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

Kero dobro igračko sploh zdaj kaj najprej čakamo? Ki ima poznan datum izida seveda...

 

 

Do konca marca naslednje igrice igračke:

 

Wanted Dead 14.2.2023

 

Like a Dragon Ishin 21.2.2023

 

Atomic Heart 21.2.2023

 

Resident Evil 24.3.2023

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

To misliš RE4? Ne, saj sem napisal, da samo v primeru, če bo kak dober preorder deal (Jazbina koda recimo) in jo potem še naprej prodam kakemu forumašu... ali pa bom sam tisti, ki bo kupil od kakega takega.

 

Dead Space

RE4 je 10€ manj od polne cene

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Hollow Knight: Silksong (Q1/Q2 2023)

Hudo upam na Q1/Q2 2023 izid :D day1 nakup obvezno.

ke_kit reče pred 32 minutami:

A tole pride že letos? Po moje bo isto kot z enko in bo najprej kak early access samo za PC al neki.

Prav misliš. So rekli, da pride letos na PC v early access. Tako, da pomoje bo isto kot z enko in leto kasneje (2024) na konzole.

Povezava do prispevka

Od izzida igre tretja verzija igre. 9 let in 3x ista igra. Witcher 3 18x večja igra in v sedmih letih en zastonjski updejt. Te pa hočejo 80€ polno ceno. To bo za nabavit, ko bo 19€.

Remake pač ne more bit polna cena, never! Ker je enkatavno tolk manj dela, kot from scratch. Cisto molzenje denarja.

Povezava do prispevka

Ja sam pri Witcherju gre za šašav skupek modov, kjer CDPR ni ravno velik mel prste vmes. Še tist kar so spremenili dialoge, niso šli na novo snemat ampak so uporabl od drugje. To sploh ni remake, edino kar sem res vesel je to, da je malo boljši framerate na konzolah

 

Pri TLOU part 1 se gre pa za Remake. Vse teksture in animacije reworkane, dodane neke stvari, čeprav gre v srži za isti špil. Sicer jaz še vedno ne bi dal tok visoke cene, samo sej se bo itak pocenil. TLOU part 2 je bil zdej že 10 eur, tko da to bo tud čez kake 3 leta pomoje, razen če bo serija tok uspešna, da se jim ne bo splačal nižat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...