Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 39 minutami:

Samo res... kaj je to v primerjavi z večnostjo. Zgolj 1 delovni mesec po 8 ur dnevno.

 

Pomeni, da ni nujno, da bo vsak igralec deležen vseh 174 ur. Pač recimo imaš dialog in v dialogu 4 različne opcije. Ti boš izbral eno, so pa še tri, ki jih ne boš videl. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 urami:

Vsi trije k smo špilal Wo Long, prvi DLC je zunaj, nimam pojma kaj ponuja niti kak je. 

 

Klasični Team Ninja DLC: 3 leveli, kup side missionov, novi bossi, enemiji. Nov weapon je caestus. Dobiš pa tudi nov NG cikel se mi zdi.

 

Skratka, kot v že uveljavljenem Nioh/Stranger of Paradise receptu.

 

Splača se počakat na izid vseh 3 DLCjev.

Povezava do prispevka

Ma ajd, niso bili tako slabi, revivali so žanr pustolovščin before it was cool s sicer res povprečnimi Deponiami, pa tako, kjut igračke za koga so. Gollum jih je pojebal, ker je pač malo prekompleksna igrica za tak studio :D 

 

Saj podobno je najbrž z unim balkanskim Unchartedom, ki ga je napovedal slovenski team. Leta 2022 so imeli kao 90 % končano igrico in da bo izšla, zdaj pa je sredina 2023 in se nič več ne ve o igrici 

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 10 urami:

Ma ajd, niso bili tako slabi, revivali so žanr pustolovščin before it was cool s sicer res povprečnimi Deponiami, pa tako, kjut igračke za koga so. Gollum jih je pojebal, ker je pač malo prekompleksna igrica za tak studio :D 

 

A ta Gollum je bil po filmski/Peter Jackson licenci, t.j. so se povezali z Amazonom/WB, al so pač sami zakupili neko knjižno licenco?

 

Ker mi je res hecen primer, da se en studio, ki je čisto OK shajal 15+ let in si ustvaril ime z nišnim žanrom point & click avantur, v eni potezi tako brutalno zakolje z izletom v nov žanr in super znan IP, ki jih v primeru, da zajebejo špil, spravi v središče pozornosti gejmerske javnosti in naredi za tarčo posmeha...

Povezava do prispevka

Evo, po dobri uri 'sam da vidim kako zgleda' igranja Unsighted moram rečt, da špil obeta. Nekako sem se prebil od uvoda do baze, kjer se špil v bistvu dejanko začne. Pred tem imamo nekakšen BOTW uvod, da se privadiš kontrolam, izi fajtom in spoznavanjem z loreom špila. Premisa je nekako tipična, evil vs good, najdi pet artefaktov, da boš dovolj močen za spopad z bossom... obeta pa hakeljc, da imaš na voljo določeno število ur, preden se tudi sam ne spremeniš v evil puppet. Oziroma, je čas štet tudi NPC likom, ki bi ti lahko prišli prav med igro... Zdaj, kaj to pomeni, bom še porajtal - startaš s cca 324 urami, ki pa jih z določenim materialom, ki ga najdeš med raziskovanjem, lahko podaljšuješ, oz podaljšuješ 'lajf' NPCjem, če želiš. Kaj pomeni 324 ur, bom videl tekom nadaljevanja igranja; vsekakor zaenkrat ocenjujem, da je špil vreden 10 jevrov, kolikor je cena skonto na Steamu.

tnx, @Weraziel

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 urami:

Mene je tudi na rit fuknil, ko sem zguglal igro in pogledal slike.

 

Malo ste jadni s tem dissanjem vsake pixel igre. Saj štekamo, da vam niso všeč, tudi če se ne ob vsakem navdušenju drugega folka prikradete iz votlin pisat, kako je slaba grafika. Malo manj teženja, malo več igranja dobrih igric al neki 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Raz reče pred 14 urami:

 

A ta Gollum je bil po filmski/Peter Jackson licenci, t.j. so se povezali z Amazonom/WB, al so pač sami zakupili neko knjižno licenco?

 

Ker mi je res hecen primer, da se en studio, ki je čisto OK shajal 15+ let in si ustvaril ime z nišnim žanrom point & click avantur, v eni potezi tako brutalno zakolje z izletom v nov žanr in super znan IP, ki jih v primeru, da zajebejo špil, spravi v središče pozornosti gejmerske javnosti in naredi za tarčo posmeha...

Sami so kupili knjižno licenco, če prav vem. 

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 2 urama:

Malo ste jadni s tem dissanjem vsake pixel igre. Saj štekamo, da vam niso všeč, tudi če se ne ob vsakem navdušenju drugega folka prikradete iz votlin pisat, kako je slaba grafika. Malo manj teženja, malo več igranja dobrih igric al neki 

 

Citate prosim kdaj sem nazadnje pisal o tem. Potem bom priznal, da pogosto najedam s tem in sem dosaden. Hvala vnaprej.

 

Imo so to samo zlobne insinuacije v škodo nasprotno mislečim.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

Citate prosim kdaj sem nazadnje pisal o tem. Potem bom priznal, da pogosto najedam s tem in sem dosaden. Hvala vnaprej.

 

Imo so to samo zlobne insinuacije v škodo nasprotno mislečim.

 

Ravno sem po današnjih čevapih dremal, valda ne bom zdaj sveže spočit iskal nekih citatov o slabi grafiki spod prstov Tomazka XD 

 

Saj drgač komot piši, kar hočeš :D. Samo jaz sem po naravi ful bolj hyper kot downer in mi je nenavadno, da se nekomu da skos utrujat s slaba grafika-style kommenti, ko se veselimo pixel gračk

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 minuto:

Ma kaj se delas finega, ti pa utrujas s slaba igrica-style commenti ko folk drka na spidermone :D

 

Ja saj je res, pa folk k zbira trofeje, pa ne vem kaj vse :D:D:D 

Tako da je res, na tem forumu smo vsi scummy as fuck, tolaži nas samo to, da je en forumaš ubil svoja starša, tako da karkoli naredimo, ne bomo lowest of the low :D 

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 3 minutami:

..da se nekomu da skos utrujat s slaba grafika-style kommenti...

 

Spet te obtožbe... pa ne vem, če sem v zadnjih par mesecih 3x napisal kaj v zvezi s tem. To si me zamešal za Kočevca al Galka. Napišem pa par krat na leto. In ne vem zakaj ne bi. Tudi jaz sem pred leti preigraval vse Ubi igre in non stop bral kak šit je Ubi in me je bolel lulek zato pa nisem jokal kak grdi forumaši dissajo firmo :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...