Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Se je kr sam neki cajta pred Chiv 2 afaik.

 

Zarad podobnih zadev k Chiv 1 (folk k se vrti k faking balerina) in molka s strani developerja.

 

Zato pravim, da se mi console launch zdi kot navaden cash grab.

 

Novo mapo so dali nazadnje ven oktobra lansko leto. Ostalo so random hotfixi in nova kozmetika vsake par mesecev. Pa mape in gamemode-i so mi nasploh boljsi v Chiv2.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Del igre ko si v kleti bolnice je bolj romantičen od tega bullshita. Dejansko me lore Rat Kinga zanima bolj kot bilokaj kar ta ekipa dela.

 

Vem kako bomo Abby približali igralcu. Pofukala bo tipa z nosečo žensko. Če jo to ne prikupi igralcem, ne vem kaj bo. 

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

samo ne morš rečt da Last of Us Part 2 za neki PS4 špil ne izgleda brutalno lep

 

na tole sem cikal, večina studijev ne dobi financ, da bi lahko normalno spolirali špil, kaj šele da bi tako dobro izgledalo 

Pri ND je tudi velika pozornost na story, lepe animacije in grafiko napram drugim igrah kjer se mi zdi da gre 90% za marketing budget ostalih 10% pa za nek season pass.

Povezava do prispevka

Sem jo šel počekirat, zgleda top. Zna bit, da jo nabavim.

Also - mal sem iz prakse, mi znate vi ziher povedat... Steam je začel summer popuste; se ti popusti pri enem špilu lahko še kaj spremenijo tekom trajanja summer dealsov, al je fiksno? Tolk, kolikor je skonto zdele, bo tudi čez en teden? Da vem čakat/nabvit ustrezni trenutek...

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 urami:

Ja, včasih se spremenijo, samo je random, lah je več, lah je manj. Priporočam te strani, da pogledaš, če je historic low, potem zih ne bo boljše

 

Pa si ziher, da se tekom iste razprodaje lahko % še spreminja? Meni se zdi, da so že precej let popusti enaki od prvega do zadnjega dne, že dolgo ni več tistih flash dealov, ki bi jih moral lovit oziroma posebej dnevno spremljat.

 

Plus to, da so popusti za isti špil enaki več let zapored, in to tako med zimsko, poletno in Black Friday razprodajo kot tudi takrat, ko je znižan le posamezen špil oz. od določenega publisherja.

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...