Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

za fpsje je worth

oz bi reku da so elite kontrolerji kr must have če hočeš karkol več kot bit casual cannon_fodder (če ne clawaš)

edino fprašanje je kvaliteta to si pa probi prebrat čimveč komentarjev od userjev ne od kakih youtuberjev ki shillajo produkt

 

jaz bi reskiral tbh, men deluje carski pa nimaš glih neke kvalitete kar se tiče durabilityja na drugi strani da se ne bi splačal mal tvegat (scuff nacon razer)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 15 minutami:

Vsi 360 controllerji so se mi zjebal in bo treba neki vzet počas. Mal mi je sicer drago. Mogoče počakam na new gen, tok se spet ne mudi. 


Imaš slučajno kak PC USB reciever za 360 kontroler viška ? Samo vprašam, ker moji 360 še delujejo, bi pa rabil 1 ta "sprejemnik", ker mi je en nekaj časa nazaj umrl iz neznanega razloga.  :)

Drugače pa... xone kontrolerji so bili zakon po 40 € (original MS), ko so jih še imeli v akciji npr. na Mimovrste. Zdaj je pa po tej ceni no-go za dobit. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 urami:


Imaš slučajno kak PC USB reciever za 360 kontroler viška ? Samo vprašam, ker moji 360 še delujejo, bi pa rabil 1 ta "sprejemnik", ker mi je en nekaj časa nazaj umrl iz neznanega razloga.  :)

Drugače pa... xone kontrolerji so bili zakon po 40 € (original MS), ko so jih še imeli v akciji npr. na Mimovrste. Zdaj je pa po tej ceni no-go za dobit. 

Meni je tudi že enkrat crknil, sam dobiš poceni kitajske z aliexpressa, ki delujejo enako dobro. 

Povezava do prispevka

Kaj pa vem... glede na to, da govorimo o PC-gamingu bi jaz takoj vzel še kakšnega xone s tistim usb donglom za pc. Kot sem že rekel, kar dolgo časa so bili po 40 €.. Ker ne rabim tako nujno, pa po redni ceni 60 € ne bom nabavil.

Btw, iz Mimovrste sem sicer pred 14 dnevi dobil obvestilo, da imajo 1 (enega!) po 40 €, itak takoj naročil, zdaj pa vsake toliko samo dobim email, da se je rok dobave podaljšal. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

No ja :D Če si do zdaj preživel brez enega samega BT dongla, verjamem da bi ti za začetek bil en sam čist dovolj. So pa poceni in jih uporabljaš za vsega boga naprav.


Načeloma imam en zelo star USB BT dongle. Zdaj sem se spomnil, da mi je z njim uspelo povezat DS4 kontroler. :) 

Povezava do prispevka

Pozabil nekaj dodat. Je pa mi enkrat, ko sem se zanimal za nakup točno tega Xbox kontrolerja preko Mimovrste, ki ga ti omenjaš, @Feget ponujal novejšo verzijo, ki dela brez dongla za nekje enako ceno, če se prav spomnim. Enako nerabljen, vzet iz enega od njegovih Xbox-ov. Ampak sem se sam potem odločil, da bom tudi prek PC igral z DS4 in ga nisem vzel. Mogoče še ima, če te zanima pa ga vprašaj.

Povezava do prispevka

Ampak glej, jaz sem malo čuden in imam neko svojo "politiko", da ima vsak PC svojo osnovno periferijo (torej 2x kontroler, 2x monitor, miška, tipkovnica, 1x slušalke, 1x mikrofon ...). Načeloma sploh ne prestavljam zadev, ali kako bi drugače povedal. Trenutno so v aktivni uporabi trije PC-ji.. Četrti je bolj ali manj samo za kak internet počekirat in ta ne šteje.

edit: še ena moja "čudna lastnost": zelo nerad (ali pa celo nikoli) ne kupujem rabljenih: mišk, tipkovnic in kontrolerjev. Ostalo gre skozi, če poznam prodajalca in je cena res OK. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...