Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2024]


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 uro:

Kar pravi @dzaver

Premikanje in combat sta mi res vrhunska. Ko sem ugotovil, da lahko parryjam lastni bumerang in ga vračam nasprotnikom ad infinitum sem se skoraj stopil. :D

Pa carsko je, da si lahko po želji customiziraš težavnost. Tko sem si dal, da enemyji delajo dvojni damage (da sem vedno na trnih med fajti), ampak sem jim pustil normal količino lajfa, ker se mi ne da tepsti spužvastih mobov.

Fight je skoraj na nivoju kakega DMCja. Delati aerial combote z mobi je pure fun.

 

Level design se mi zdi res dober, razen mal preveč kulisastih ozadij, ki delujejo kot videogame ovire, namesto živetega sveta z neko zgodovino. Art mi je sicer ful všeč.

Poleg kulisastih settingov, mi je edini zares izstopajoči minus malenkost češka "režija". Dialogi in interakcije so narejene precej leseno.

 

All in all čista uživancija. :wub:

Fak ti začetni Ke-kit hype posti, ko moram prav pazit, da mi roka ne trzne pa kupim zadeve.

Isto že za Harry potter lani  hype posti potem pa reality check proti koncu. Ali pa ne dolgo nazaj za Lies of P.

Prav se nohte si pogrizem, ker čakam do konca al bo tole goty al ne.:D

uredilo bitje fric
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
fric reče pred 36 minutami:

Fak ti začetni Ke-kit hype posti, ko moram prav pazit, da mi roka ne trzne pa kupim zadeve.

Isto že za Harry potter lani  hype posti potem pa reality check proti koncu. Ali pa ne dolgo nazaj za Lies of P.

Prav se nohte si pogrizem, ker čakam do konca al bo tole goty al ne.:D

Haha, ja, raje ne zaupat tem early super hyped reviewom. Tole sem pisal po kakih 2-3h urah igranja.

Drugače imaš demo, ki vsebuje vse kar sem omenjal. Če ti tam ne bo potegnilo, pol pusti imo.

Povezava do prispevka

Sej razumem navdušenje, ampak ravno par dni nazaj sem razmišljal, ko je nekdo tu omenil prvega Prince of Persia, kiro noro vzdušje je imela ta igra. Grafično enolična, pusta, hladna in temačna, level design je bil en labirint z nenehno nevarnostjo, da se ti tla usujejo, ali ti uleti nasprotnik, bil si pod časovno omejitvijo ... Vse to je povzročalo neko tesnobo in kvaliteten občutek tujosti. Pa zvok mi je zelo ostal v spominu, tisti tlesk bosih nog ob trda, kamnita tla. Navsezadnje si bil neko mlado zaljubljeno revše, ki je šlo v grad postaviti svoje življenje v nevarnost za ljubezen, in cela avdio-vizualno-dizajnerska vsebina je podporala to sliko, prav ena posebna poetičnost je bla v tistem minimaliznu, neverjetno kako se mi je ta igra vgravirala v spomin. Prav spomnim se kako sem kot otrok bil srečen, da na svetu nastajajo tako kul stvari, ki jih bom z odraščanjem vedno bolj deležen.

 

Medtem pa danes gumijasti možički disneyeve barvne palete lebdijo v zraku med brcanjem. Vse je najslab... Mislim sej štekam kvalitete novega PoPa, ni namen tega žaljenje, samo razmišljam kako se je svet spremenil.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Meni je bil originalen Princ krneki. Sploh ne vem zakaj sem ga igral. Tip je bil lesen ko kurac, vse te je ubilo, nisi stekal pol kurca kam it.. res jebena igrica.

 

Dobro mi je bilo sabljanje in ko si umrl ko je stekla kri :)))

 

Dobro sej mogoce ni bila tolko slaba igrica, morem priznat.. samo res je bila jebena za klince od 10 let

 

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Meni je pa prvi Princ bil vedno zakon, še vedno me je. Bigboss82, ko omenjaš kri, ta moment, ko se je princ nabodel na špice, mi je bil kot otroku vedno grozljiv ... Podobno kot ko je Lara fuknila v prepad in je najprej prišel njen krik in pol sound polomljenih kosti, ko je priletela na tla. Brutalno, haha. Dandanes dosti teh cinematičnih igric zatemni zaslon, če protagonist pade v prepad, kao "off-screen" smrt, Lari pa je dobesedno polomilo kosti. Good old times. Nisem pa nikoli igral Princa dvojke, ravno zadnjič je par forumašev pisalo, da je tudi dvojka huda. Enko pa sem prišel do konca ali pa vsaj zelo blizu koncu

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Prince of Persia 2 je bil ko Uncharted 2 v primerjavi z Uncharted 1. Dva razreda boljši špil. Cinematičnost ki je PC arkadnih drkalic tipa duke nukem, titus fox, prehistoric itd vajeni otroci še nismo videli. Takoj na začetku evil plot in satanic negativec, ki naredi burek dobrim protagonistom. Spektakularno režiran pobeg princa, ki bi bil zdej po produkciji tam tam z uvodom od RDR 2. Noro lepo okolje in grafika za dol past. Dramatična muzika na PC speakerju, ki jo je baje spisal mozartov pravnuk. Pač to je bilo to takrat, bolje ni šlo.

 

Mi smo bli stari tam nekje 10 let ko je to prišlo ven in smo zadevo večinoma igrali pri bogatem kolegu, čigar foter je imel 17 inč katodnika (ki je verjetno koštal toliko kot pol avta). Jst sem mislil da bom crknil ko sem prvič videl špil. Prov uno, ne, to ni mogoče, kej tok dobrega ne obstaja, bom počakal da se zbudim.

  • Račka +1 6
Povezava do prispevka

Mi smo oriđinale princa (as in PoP 1) nadrkavali v šoli, med pavzo pred uro Digitalni sistemi, ko smo bili v klasu s compi. Sošolec enkrat zbrskal, da je gor naložen špil (še v DOSu) in zabava se je začela.:)

 

Ahhh, nostalgija..:cry:

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Prince of Persia 2 je bil ko Uncharted 2 v primerjavi z Uncharted 1. Dva razreda boljši špil. Cinematičnost ki je PC arkadnih drkalic tipa duke nukem, titus fox, prehistoric itd vajeni otroci še nismo videli. Takoj na začetku evil plot in satanic negativec, ki naredi burek dobrim protagonistom. Spektakularno režiran pobeg princa, ki bi bil zdej po produkciji tam tam z uvodom od RDR 2. Noro lepo okolje in grafika za dol past. Dramatična muzika na PC speakerju, ki jo je baje spisal mozartov pravnuk. Pač to je bilo to takrat, bolje ni šlo.

 

Mi smo bli stari tam nekje 10 let ko je to prišlo ven in smo zadevo večinoma igrali pri bogatem kolegu, čigar foter je imel 17 inč katodnika (ki je verjetno koštal toliko kot pol avta). Jst sem mislil da bom crknil ko sem prvič videl špil. Prov uno, ne, to ni mogoče, kej tok dobrega ne obstaja, bom počakal da se zbudim.

Sprožil si mi žlezo za nostalgijo. Hvala.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Obrnil Katana Zero - dober špil, super za preigrat na Decku. Na grobo ga lahko opišem kot 2D Sekiro, synthwave 80s muska, slow motion zmožnost za dodganje in deflektanje metkov. Zgodba je sicer taka skrivnostna, se ti sproti malo odkriva za kaj se gre ampak tud na koncu mi ni čisto vse jasno, verjetno je namenoma tako da si marsikaj sam razlagaš. Vzel sem jo na steam sale-u ampak bi bla tudi svoje 15 EUR polne cene vredna. 

Moja ocena 8.5/10 

Na Steamu je Overwhelmingly Positive tako da mogoče sem ji celo premalo oceno dal, ampak za 9 mi recimo ni glih bla. Mogoč ker sem na določenih odsekih bil bolj lesen in sem jih moral velikokrat ponavljat, se pravi potencialen manjek skilla :)

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Armando reče pred 11 urami:

Sam bom počakal, da pride princ na Steam.

 

Plus ne vem če je vreden 50 evrov.

 

Sands of Time trilogija mi je bila pa brutalno dobra, mogoče jo pa celo namontiram nazaj :).

O ja v enki k si mogu z daggerjem nazaj soul jemat za time rewind al pa v dvojki k te je Dahaka ganjal cel spil, pa v trojki k je bil se dark princ pa si mel ketne za orozja ala GOW

 

Bomba od trilogije :ododava:

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Ravnokar končal RDR2 in morm rečt, da je špil vrhunski! Epilogue je sicer kot nek DLC, sam hudo, da dejansko ni DLC. Sicer bom še mal igral pa probu najdt kakšen side quest, ampak igra je zame 9/10. Kle trofeje nam lovil ker so bonkers. 

Povezava do prispevka

Se oproščam za še en post, zgodbovno sicer ni mojstrovina, vse skp je bol tko tko, sam kok stvari je za not počet, kok je enih zabavnih ljudi not, pa ko končaš igro še zmer lahk bluziš okol še ene 50ur če se ti da. Sam bom še par stvari končal k sm si jih zadal. Rockstar :avadodo:

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

koncal turbo overkill. kao boomer fps, kjer igras kot johnny turbo, ki je zadnji branik clovestva pred z verige spusceno umetno inteligenco. stvar se seveda resuje z eksplozijami in motorko v nogi. mi je bilo kul ker ima spil dober movement, double jump, slide, wall runnning, dash, odskok od sten, kar daje precej mobilnosti in priloznost za raziskovanje map in iskanje skrivnosti. po drugi strani sem parkrat klipnil skozi mape in padal v neskoncnost ali ponesreci preskocil celotne sekvence spila. sam strelski del je bolj tak tak, vecinoma arena shooter z nasprotniki v valovih, pa zadnja tretjina dela spila je prakticno en sam dolg boss fight. morebitno monotonost malo zbijejo vmesne sekvence kjer vozis letec avto, motor in mecho. vseskup drugac kar kul, sploh ce se pricakuje ful cheeza in krvi

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...