Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2024]


Priporočeni prispevki

  

Buzzkill reče pred 2 minutama:


Jaz sem absolutno najbolj preprican da pride februarja. Nobenih dokazov razen half baked leakov in trdne želje da bo temu tako.

 

 

Hmmm a ni nek Xbox direct ta teden? In Elden Ring je dejansko bil najavljen na Xbox  E3 šovu 2019 tko da en procent šanse je za kej tazga :whistle:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 minutama:


Jaz sem absolutno najbolj preprican da pride februarja. Nobenih dokazov razen half baked leakov in trdne želje da bo temu tako.

Hehe

 

Jaz tudi ampak po pokazanem materijalu se bojjm, da bo se dosti za cakat

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 urami:

Sem za hec poglan Evil West, ker je ravno free na PS+ in sem totalno padel notri. :D

Basic af corridor crowd control "shooter", ki pa ima zelo zadovoljiv combat (sem fps hater, verjetno je zato ostalim tako slabo vse skupaj :D), predvsem kar se tiče radostne destrukcije.

Všeč mi je tudi tale karikiran stil, kjer vse v igri deluje zelo visceral in raw, vključno z glavnimi human liki.

Ne vem, razen povsem bednega level designa, ki sem ga pričakoval, me je igra pozitivno presenetila. Bom preigral do konca.

Poženem igro in mi vrže ven. Dam resume activity in me vrže na začetek 1. chapterja. Save iz chapter 7 šel po gobe (pogledam cloud save in je že syncalo vse lol). Pojma nimam kaj je to zadnje čase s PS5 in save fajli lol. Od PS3 nisem nikoli imel teh problemov.

Ajde, za BG3 mi je bilo žal, ampak tukaj mi očitno konzola želi povedati naj ne igram teh smeti in bo najbolje, da jo poslušam. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Še vedno Dark Souls 2. Počasi, pa ziher. Sem pa včeraj uletel v jebeni The Gutter. :sick:  Kolk je pa to za kozlat področje. Skakat po tistih strehah, pa se ti vdre, pa po lojtri gor, pa po lojtri dol... Pa se jebeš z nasprotniki in pol spregledaš luknjo in fukneš v abyss in ode lajf. Drugič pa še veča špranja v tleh pa nič... Jaooo. Da ne govorim o tem, da sploh ne vem, kam moram prit. Še najdlje sem bil v prvo, ko sem šel kot po jajcih, zdaj pa, da me ubiješ, ne najdem več poti... Fak fak fak fak fak, kolk beden lore je tole. En najslabših, kar sem jih odigral od From.. Še tista pizdarija v Demon Souls je perla proti temu.

ZA motivacijo si danes pred špilanjem, po rokometu zavrtim

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Igram trio iger:

Dicey dungeons - Se moram posut s pepelom, prvič ko sem vrgel nekaj ur v tole, se mi je zdela dost basic rogue špila in sem jo kmalu pobrisal, po nekaj praisanja na forumu, sem jo posnel nazaj in moram rečt top zadeva, sicer mi je zajebana postala v višjih stopnjah, sam se ne predajam :D

AC Valhalla - Nekaj sem drkal odysey na gamepassu in me ni potegnila, zdaj še tole in vidim, da je zgodba ista kot pri far cry, dost podobna no brainer zadeva, sam nekako se je kar držim, všeč mi je iskanje zakladov :D

Vampire survivors - Po dolgem času zalaufal nazaj in je en kup novih stvari, mal igram story, mal odklepam nove like, faking droga edino ženi se bo zmešal, če bo morala skoz 2 enaka komada poslušat z variacijo normal in fast :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Evil West sem žal opustil, ker se mi po zjebanem save fajlu ni dalo še enkrat it skozi že videno robo.

Zdaj preklapljam med Jusant (res cute zadeva, če so ti kul raziskovanje propadlih civilizacij in opazovanje lepe okolice med zen freeclimbanjem) in Rayman Legends (fenomenalen platformer, nimam pojma čemu se nisem prej lotil lol).

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Rayman Legends (fenomenalen platformer, nimam pojma čemu se nisem prej lotil lol).

 

Kar ne morem verjeti, da si se enkrat dejansko spravil igrati eno dobro igrico:nicjasno: Na srečo je pri meni kvaliteta slednje že potrjena, tako da mi je ni treba brisati z diska:)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Feget reče pred 7 urami:

Kar ne morem verjeti, da si se enkrat dejansko spravil igrati eno dobro igrico:nicjasno: Na srečo je pri meni kvaliteta slednje že potrjena, tako da mi je ni treba brisati z diska:)

Jaz se res ne obremenjujem s tem komu je kaj dobro ali slabo.

Če so tebi kul razni Lil Bardi, go for it. Ne rabiš se stalno počutiti ogroženega.

uredilo bitje ke_kit
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sploh ne vem kakšna igra je to. Meni je samo smešen kontrast med edgy trollom (ki je znan po tem, da basha vse kar ima srčni utrip in rad poudarja, da ženske like igrajo samo bedaki), ki igra lik po imenu Lil Bard. :D

Evo, grem googlat igrico. Zveni mi kot neki kar mi je pisano na kožo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Po ogledu trailerja na PS mi tole deluje kot nek trik Fegeta, da vržem 20 EUR v smeti. :D

Sem vseeno dal na wishlisto. Bom definitivno probal, če bo za manj kot 10EUR. 20 res ne mislim dajati za 5 let staro garažnico.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Kar pravi @dzaver

Premikanje in combat sta mi res vrhunska. Ko sem ugotovil, da lahko parryjam lastni bumerang in ga vračam nasprotnikom ad infinitum sem se skoraj stopil. :D

Pa carsko je, da si lahko po želji customiziraš težavnost. Tko sem si dal, da enemyji delajo dvojni damage (da sem vedno na trnih med fajti), ampak sem jim pustil normal količino lajfa, ker se mi ne da tepsti spužvastih mobov.

Fight je skoraj na nivoju kakega DMCja. Delati aerial combote z mobi je pure fun.

 

Level design se mi zdi res dober, razen mal preveč kulisastih ozadij, ki delujejo kot videogame ovire, namesto živetega sveta z neko zgodovino. Art mi je sicer ful všeč.

Poleg kulisastih settingov, mi je edini zares izstopajoči minus malenkost češka "režija". Dialogi in interakcije so narejene precej leseno.

 

All in all čista uživancija. :wub:

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Sprobal zdajle demo Princa na PS5 in priznam, da me je hooknil. Za Switcha že snel narodno verzijo, ampak verjetno pade še na PS5. Tisti trailer na PS5 mi je meh, hvala kurtzu je gameplay bolj kvaliteten kot pa bi si mislil iz prikole. Mal me še jebe parry, ampak, to me itak skor pri vsakem špilu, kjer je na voljo. :D Mal mi ima vibe na Hades... Govor in art...

uredilo bitje Gogy
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...