Skoči na vsebino

[kojnzolaši in uporabniki osebnega PC računalnika] Srečanje v živo


...  

39 glasov

  1. 1. Pofočkalnica

    • Pridem
    • 50:50, še javim
    • Ne pridem, a hočem nekaj poklikat


Priporočeni prispevki

Saj ne vem kaj je slabše, da se 50+ letni fotr na stara leta vozi na prevozi.org ali da fehta svojega otroka dijaka/študenta, če gre kaj mimo ljubljane da ga pelje:confused:

 

Potem pa prideš na event in moraš fafat kurce ostalim mn3njalničarjem za en pirček, pa še to se ti pred tem poščijejo v steklenico :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 urama:

Bump bump bump 

 

Kje ste uporabniki, ki vas še nismo spoznali

 

@bigboss82 @Menethil @gojc @DaCapo @Aktivist Vanč @Flegma itd. itd. Pridite se podružit. Ne se sekirat, če ste v real life čudaki, ker vam garantiram, da smo ostali še večji :D

če bo dejansko m33t zna bit da pridm. dejansko spoznat ljudi s katerimi sm chatal več kot desetletje ne more bit nikakor bad. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 urami:

Bump bump bump 

 

Kje ste uporabniki, ki vas še nismo spoznali

 

@bigboss82 @Menethil @gojc @DaCapo @Aktivist Vanč @Flegma itd. itd. Pridite se podružit. Ne se sekirat, če ste v real life čudaki, ker vam garantiram, da smo ostali še večji :D

 

Dejansko me mika, odkar sem videl ta topic. Še posebej, ker kadar sem bil na teh mn3 geek meetih (še tistih v organizaciji Jokerja), je bilo vedno super. Če bo čas, obkljukam, do takrat pa ajde, 50:50.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 4 urami:

Saj ne vem kaj je slabše, da se 50+ letni fotr na stara leta vozi na prevozi.org ali da fehta svojega otroka dijaka/študenta, če gre kaj mimo ljubljane da ga pelje:confused:

Potem pa prideš na event in moraš fafat kurce ostalim mn3njalničarjem za en pirček, pa še to se ti pred tem poščijejo v steklenico :D


Jebiga.. nismo vsi pravniki, ki obračamo miljone in podiramo brhke lepotice.  

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 9 minutami:

MOMCI, IMA KDO KAK PREDLOG ZA PLAC

 

Če danes in jutri ne bo predloga, bom sam zbral plac :D 

 

Bilijardnica na Bavarcu, sej sm že napisal. Da nevš reku, kko ni blo nobenga predloga. Afaik majo tud kuhno. 

 

fauzić reče pred 4 minutami:

mene tut ne bo. 

 

pol se nazaj za 50% dvigne.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

Bilijardnica na Bavarcu, sej sm že napisal. Da nevš reku, kko ni blo nobenga predloga. Afaik majo tud kuhno. 

 

Slinch reče pred 1 uro:

tole

 

precej top plac

Sem pogledal. Deluje cool, nisem pa še bil. Še počakam, če še kak predlog pade, sicer jim pišem. Je pa res dosti folka 50:50, tako da sem malo v dilemi, za koliko glav rezervirat.

 

Vidva s Fuksijo sta torej načeloma fix, ampak pač mogoče bo mačka rodila sestro itd. in bosta potencialno zamudila, če prav razumem? 

Dajte še ostali 50:50, če že kaj bolj natančno veste, umestit gor ali dol. Ni panike, če še kakšna glava pride sicer, ampak da pač momcem javim vsaj ene 90 % natančno cifro :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 11 minutami:

Vidva s Fuksijo sta torej načeloma fix, ampak pač mogoče bo mačka rodila sestro itd. in bosta potencialno zamudila, če prav razumem? 

 

Tako nekako ja, al pa čist worst case, da sam en od naju pride (al pa en kasnej), sam mislim, da bo šlo.

Povezava do prispevka

Sicer izhajam iz stare Biljardne, ki je itak ni več, ampak holy shit, da mi je to bil najslabši plac v Ljubljani :D 

 

Grozna generična rock glasba, ki so jo kelnarce morale navijat do konca, ker šefe ni pustil, da zmanjšajo jakost. Ma po pol ure se ti ni več dalo tam sedet za mizo pa se zdirat drug drugemu v faco, pizda. Sej zunaj na vrtu še štekam, hotel so preglasit đamijo, sam to je gladko bil -10/10 experience v Ljubljani. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

Če je ful glasno, je to minus, ker ponavadi ti meeti zgledajo dosti tako, da se vsi pogovarjamo in je to to :D 

Spet, to govorim za staro lokacijo na Parmovi, ki je ni več. Ampak meni je to bil res totalen dealbreaker :D Aja, pa v stari biljardni si pač lahko imel nek prostor samo v kadilnici, če nisi mislil igrati biljarda (but don't quote me on that), tako da je to komu tudi lahko minus. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Avion reče pred 31 minutami:

Spet, to govorim za staro lokacijo na Parmovi, ki je ni več. Ampak meni je to bil res totalen dealbreaker :D Aja, pa v stari biljardni si pač lahko imel nek prostor samo v kadilnici, če nisi mislil igrati biljarda (but don't quote me on that), tako da je to komu tudi lahko minus. 

 

stara biljardna vs nova biljardna je prbližno tako kot feget čupa vs ćamir čupa

 

meni je na parmovi tudi bil mega odbijajoč plac, temno, glasno, zatohlo, res bad

 

nova biljardna ima s staro skupno edino to da so notr biljard mize

Povezava do prispevka

Razen fuka je že bilo vse našteto. Pije se itak, pol od drogic je bila max trava, včasih smo tudi nažigali kakšno igro, če je bil TV blizu, pol enkrat smo imeli fight, skupaj gremo v McDonalds itd. classic stuff

 

V bistvu je večina meetov bilo zelo dostojnih, edino ko smo se enkrat dobili pri Bajerju, smo po meetu šli peš v McDonalds in si peš na drajvu naročili hrano, medtem ko smo se pred okencem pogovarjali, a bi raje pofukali modelko, ki nam je dajala burgerje v roke, ali modela, ki je prevzel naročilo, in so vsi okoli spuščali looka, pol pa smo kot klošarji v slavskvotu jedli na mestu za invalidski parking. Sploh ne vem, kaj točno je bila takrat težava, da je meet tako legendarno končal :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

Razen fuka je že bilo vse našteto. Pije se itak, pol od drogic je bila max trava, včasih smo tudi nažigali kakšno igro, če je bil TV blizu, pol enkrat smo imeli fight, skupaj gremo v McDonalds itd. classic stuff

 

V bistvu je večina meetov bilo zelo dostojnih, edino ko smo se enkrat dobili pri Bajerju, smo po meetu šli peš v McDonalds in si peš na drajvu naročili hrano, medtem ko smo se pred okencem pogovarjali, a bi raje pofukali modelko, ki nam je dajala burgerje v roke, ali modela, ki je prevzel naročilo, in so vsi okoli spuščali looka, pol pa smo kot klošarji v slavskvotu jedli na mestu za invalidski parking. Sploh ne vem, kaj točno je bila takrat težava, da je meet tako legendarno končal :D 

 

Ja cel dan smo bli, pilo se je cel dan, mcdonalds je samo še drive in delal, tako da nismo mogli notri.  Tko da men tisti 1urni sprehod in potem mcdonalds prav prišel, da sem lahko vozil domov.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...