Skoči na vsebino

[multi] HADES


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...

Evo kakih 60 ur in sem se naveličal igranja, špil končal z mečem,ščitom,rokavicami in sulico, ampak sem se na neki točki naveličal, nekatere kombinacije precej težko dobiš in je postala muka z nadaljevanjem igre.

 

Definitivno fantastična igra, ki pa ima nekaj napak, ponavljanje lokacij,manko res dobre zgodbe(imo) in pa to grindanje in upanje, da dobiš kak pametne sposobnosti in njih kombinacij.

 

Ampak bom defintivno dokončal enkrat v prihodnost, malce preden prispe 2ka.

Povezava do prispevka

Zgodba je meh.

 

Saj vem, da so namenoma tako naredili, ampak se nisem uspel povezati z liki v igri niti z zgodbo, pa mi je antika najboljša.

Grška seveda.

 

Pri meni zmanjka tisto nekaj malega kar sem napisal, da bi lahko stvar zaključil.

 

Je pa gameplay nor :D.

Povezava do prispevka
Armando reče pred 18 urami:

V 60 urah sem končal igro brez problema, nato sem grindal orožja ipd.

 

Ampak sfiniširal jo nisem ker se nisem povezal v vsemi bogovi. Bolj mi je bil plan čimveč dosežkov doseči ampak je tudi tukaj zmanjkalo motivacije.

 

 

 

Če s "končal" misliš na to, da si prišel na vrh in nabiksal starega, to ni končanje.

Povezava do prispevka
Armando reče pred 14 minutami:

Pomoje sem starega pretepel vsaj 20x(Persephone je nazaj btw), ampak ni se mi več dalo ubadati z igro do konca.

 

Se pravi spoprijateljiti z vsemi bogovi in tako naprej.

Pa sej lah za kak mesec nehaš igrati pa se vrneš.

Jaz bom pri takih rogue(lite) špilih fuknu not ful več ur tko kukr če bi jih igral v enem kosu. Neon Abyss, Hades, Returnal, to se vse vračam z veseljem, ker je izziv.

 

Pri Hades še vedno nisem heat 32 naredil, ker tam moraš res perfektno odfurat. 

Povezava do prispevka
Armando reče Dne, 28. 4. 2023 at 12:44:

Evo kakih 60 ur in sem se naveličal igranja

 

Armando reče pred 1 uro:

ampak ni se mi več dalo ubadati z igro do konca.

 

 

Armando reče pred 11 minutami:

 

K Hades se bom verjetno v kratkem vrnil nazaj, danes me je že mikalo ampak bom raje malce počakal.


 

A short story

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
  • 11 mesecev kasneje...

Mislm da se je treba sprijaznit, da je treba indie studijem dati čas, da naredijo špil.

 

Sej vsi bi radi že zdej igrali, samo fix je še daleč od končne verzije. Upam da bodo ful razširili koncept, ker sicer že prvi Hades je bil odličen, ampak ne bi rad totalno isto špuro igral še enkrat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...