Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2024]


Priporočeni prispevki

Pitaj boga kaj so... una macka se je droljala na okoli na hard.. enkrat sem uletel pred hiso in jo je en natepaval in drugi trije so cakali okoli njih svojo vrsto....

 

Samo jih imam ze od zacetka in jih hranim s puranom in so se dobro razvili.. tej divji mackoni so vsi neki zgoljavi

 

20210527_125211.thumb.jpg.eaf831658fa1fa4569f5bbdd80f4af44.jpgIMG_20210624_100710_952.thumb.jpg.b2c47c368868dae08f73dd8b2580da9f.jpg20210624_103516.thumb.jpg.03d2a6349489172e9215004067aebcc8.jpg

 

V glavnem ja so dobre. Moja bivsa je rekla, da so predobre zame, da si ne zasluzim takih :)))))))

  • Račka +1 5
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Glihkar sem končal ABZU. :avadodo: To pa je meni prav všeč, rad gledam dokumentarce deep sea pa živali k živijo not in kle dejansko greš v globino in vidš vse kite in celo giant squida k ga lahk rideaš. To pa je ena tak vzdušna podvodna igrca. Sicr sam 2 urci sam nč hudga.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 urami:

Predvsem je hud nadzor. To je igrica, kjer so res v nulo naredili podvodno gibanje (kdor se spominja 3d platfomerjev iz starih dob, ve, da je to zelo zajebano :D

Dobr je nadzor, se ga res hitro navadiš!

 

A bi ti recimo rekel, da je ABZU (journey še nisem igral ipd) označil kot proza iger in recimo nek last of us 2 roman, medtem ko recimo bloodbourne pač te tehnične igre kot strokovno gradivo? Sam kaj bi pol bila poezija v igrah, recmo bards tale? 

 

Ne vem zakaj mi je to zdaj kapnilo na pamet.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Ezoterik reče Dne, 25. 2. 2024 at 19:28:

Bedni puzli, zgodba, tud vizualno zatežena, plus kljub relativni kratkosti se zarad duhamornosti vleče. Nisem glih fen Journey, sam proti Rime je pa remak delo.

 

Da ne bom sam pluvu: res top world design (kako se leveli prelivajo en v druzga), zvok in vzdušje vse super, sam ni jim ratal vseh teh levelov osmislit, vsaj filozofsko, če že ne igralno.

 

 

Buče mudel. Sem počakal da igrico končam, čudovita pripoved, vizualno raznolika, estetsko dovršena, res top glasba, slednja tudi vrhunsko dinamično implementirana (so igrice z dobrim ost-jem a slabo kodo za njim). Platformanje je še najmanj dodelano, samo ni niti toliko fokusa, da bi bilo zares moteče. Puzzlanje je ok, niti ni to hardcore puzzler, da bi potrebovala zares več, niti niso toliko grindy, da bi želel zares manj. Je bolj pripovedna avanturica tipa abzu, v smer edith finch, precej bolj dostopna od raznih fezov in witnessov. Kar me je najbolj motilo je, koliko elementov daje "že videno" feel, četudi ne do točke kopiranja (kot kak palworlds), bolj sposojanja (kot kak cp77). Res pa, da sem preigral že dosti točno takih igric in več jih bom, manj bo vsaka naslednja zares sploh nova.

 

Journey pa je (ne samo primerjalno, tudi neodvisno) delo: remek, ne glede na to al si ti fan al ne :D Rime to ni, je pa v košari sličnih indiejcev krepko nad povprečjem. Velik support igrici in papirnata vrečka z drekom po pošti vsem smetanovcem, ki so igrico zbijali v tla, smrduhi nekultivirani. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče Dne, 26. 2. 2024 at 19:08:

Pitaj boga kaj so... una macka se je droljala na okoli na hard.. enkrat sem uletel pred hiso in jo je en natepaval in drugi trije so cakali okoli njih svojo vrsto....

 

Samo jih imam ze od zacetka in jih hranim s puranom in so se dobro razvili.. tej divji mackoni so vsi neki zgoljavi

 

20210527_125211.thumb.jpg.eaf831658fa1fa4569f5bbdd80f4af44.jpgIMG_20210624_100710_952.thumb.jpg.b2c47c368868dae08f73dd8b2580da9f.jpg20210624_103516.thumb.jpg.03d2a6349489172e9215004067aebcc8.jpg

 

V glavnem ja so dobre. Moja bivsa je rekla, da so predobre zame, da si ne zasluzim takih :)))))))

 

ofuj mačke

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 urami:

 

Buče mudel. Sem počakal da igrico končam, čudovita pripoved, vizualno raznolika, estetsko dovršena, res top glasba, slednja tudi vrhunsko dinamično implementirana (so igrice z dobrim ost-jem a slabo kodo za njim). Platformanje je še najmanj dodelano, samo ni niti toliko fokusa, da bi bilo zares moteče. Puzzlanje je ok, niti ni to hardcore puzzler, da bi potrebovala zares več, niti niso toliko grindy, da bi želel zares manj. Je bolj pripovedna avanturica tipa abzu, v smer edith finch, precej bolj dostopna od raznih fezov in witnessov. Kar me je najbolj motilo je, koliko elementov daje "že videno" feel, četudi ne do točke kopiranja (kot kak palworlds), bolj sposojanja (kot kak cp77). Res pa, da sem preigral že dosti točno takih igric in več jih bom, manj bo vsaka naslednja zares sploh nova.

 

Journey pa je (ne samo primerjalno, tudi neodvisno) delo: remek, ne glede na to al si ti fan al ne :D Rime to ni, je pa v košari sličnih indiejcev krepko nad povprečjem. Velik support igrici in papirnata vrečka z drekom po pošti vsem smetanovcem, ki so igrico zbijali v tla, smrduhi nekultivirani. 

 

 

Haha teb se res blede :D Že Journey je smeti, kaj šele Rime, ki sam ne ve kaj počne pol časa... Ne bom zdej neki kle otresal, ker sm verjetno še bolj gay kot ti, plus nisem zadrt konzol feget in igram čudaške indie igrice verjetno od kar obstaja koncept čudaških indie igric in če v te superlative res verjameš maš pa res kaj naj rečem kakšen okus. Gre za res povprečno, derivativno, igralno skopo, narativno plehko igrico, ki se šlepa na to, da "zgleda kot da ma vsebino", sam pač sej glede na to kakšne igrice so ti všeč, se mi zdi, da je to, da nekaj "zgleda kot da ma vsebino", točno to kar iščeš. Pol pa štekam, roka, uživaj v igrici RimE.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

sej Journey ni smeti, samo to mi je za vedno ostalo v spominu, da je Journey v Jokerju dobil 93, medtem ko meni osebno boljše igre (oba main Portal špila al pa Okami) pa slabšo oceno

 

sej je kjut pa fajn, samo ni pa tok dobr

 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...