Skoči na vsebino

Dejcheva treznilnica


Priporočeni prispevki

Ma Shadu je ko jokerjevi stripi.. kratki, zabavni, cringe in na koncu itak ne stekas nic oz ni pointa..pa se vedno si jih vsak mesec na hitro prebral z zanimanjsm, ker tu pa tam, ko si jih razumel so bili lahkores smesni

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Ma ni douchebag, enostavno ne zmore drugače.

nek point more met. jaz pa ne vem kaj je njegov point. tukaj za en kup ljudi lahk rečm v sekundi kar je njihov point, za tega modela pa ne vidm pointa. sam problem je sam zato, ker je šerif. 

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 36 minutami:

 

Ne bi si mislil, da si vojak (anime avatar, weeb stuff). Daj mi povej nekaj. Če se FN F2000 S pokvari/polomi karkoli da je neuporaben, a ga servisira FN Herstal?

Nisem vojak in ja, FN Herstal. Mislim that would make sense

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 12 minutami:

forest karate, to dost ljudi prakticira na Golovcu, da hodjo gor, pol pa probajo kaksn mal bolan al pa strohnjen drevo podret s karate chopi.

 

lahko bi šel na Rožnik isto delat

 



LP

 

Odličen predlog. Gozd, rekreacija, meditacija, knjiga s vzhodnjaško filozofijo, synthwave na ušesih, kaj češ lepšega.

 

 

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 10 minutami:

 

Kje pa delaš, da si me tako želiš za sodelavca?

Mešam štrene na mnenjalniku in premišljujem o svojem bizarnem obstoju. A ja, pa tud kakšen anime meme mi uspe nardit. A bo v redu za CV?

Povezava do prispevka
Vesoljc reče pred 1 uro:

Mešam štrene na mnenjalniku in premišljujem o svojem bizarnem obstoju. A ja, pa tud kakšen anime meme mi uspe nardit. A bo v redu za CV?

 

Seveda bo, high school power! Dijake in dijakinje zelo cenim. Vedno ko vas milenijce vidim, vem, da je prihodnost v varnih rokah.

uredilo bitje sadhu sequencer
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 12 urami:

@Dejch

 

Veš kaj pomaga proti alkoholu? Šport. Alkohol in šport ne gresta skupaj, drug drugega sovražita v dno duše. Poglej Raikkonena. Moj nasvet je, da si najdeš nekaj kar se športa v naravi, ker Lao Tzu svetuje naravo za iskanje odgovorov na vprašanja, ki te begajo.

tole je pravzaprav vrhunski nasvet!

 

Lao Zi je en tak filozof-mislec, ki dovolj obrne svet na glavo, da je znosen ... obenem pa ne zapade v religijo (čeprav so njegovi teksti potem podlaga religiji). @Dejch lahko ti posodim knjižico, ali pa si jo izposodi. 

 

The past has no power to stop you from being present now. Only your grievance about the past can do that. What is grievance? The baggage of old thought and emotion.
 

  • Račka +1 1
  • Trol 1
  • Nekul -1 2
Povezava do prispevka
  • DaCapo locked this tema
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...