Skoči na vsebino

Black Friday / Črni petek / Neggerfreitag 2020


Galko

Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 4 urami:

jaz mam nagledanega nekaj makita orodja, upam da bo kak deal (en dober set sem zamudil na mimovrste)

 

pri par založbicah pričakujem kako znižanje na vinil

 

ne bi se branil cheap burnout paradise za switcha in cheap nfs hot pursuit za ps4

 

tojto

kje imaš to nagledano? :) Sam namreč kupujem manjši "hilti" ter vijačnik/vrtalnik ):

Povezava do prispevka
carek reče pred 4 minutami:

kje imaš to nagledano? :) Sam namreč kupujem manjši "hilti" ter vijačnik/vrtalnik ):

 

vem približno kaj nucam, pol pa pač kje bo kak deal

 

v bistvu začenjam z nule, tako da isto vijačnik vrtalnik set (žal zamudil tega, mislim da je na koncu bil ene 140) plus eno potezno žago, pa mogoče še robni rezkalnik in brusilko, če bodo res huda znižanja

 

bom pa spremljal predvsem tukaj plus vse te razne slo štacune

 

 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 16 minutami:

Jaz bom kupoval sesalec (kurcev). A kdo predlaga kaj dobrega. Midbudget, pa najraje pokončni - pač ne un R2D2 dizajn, ker zasedejo ful prostora

 

sem vzel nekega Boscha za nekih 300flik in je kurac od kurca napram navadnem sesalcu za 150 eur, je pa res da ni kablov, takoj začneš sesat in lepo ga daš filat v dock (ne zasede velik prostora)

 

https://www.bigbang.si/bosch-unlimited-serie-6-bcs61113-brezzicni-sesalnik-96339-izdelek-663262/

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

Če nimaš velik stopnic ne morem prehvalit enega od teh avtomatskih sesalcev (imam xiaomi s50). 

prihrani pri delu (pač dvigneš stvari), prihrani pri energiji ker bolj pometa ko sesa in prihrani pri brisanju prahu (ker opazno manj prahu dvigne - posesa res fin prah). 

 

ročnega bi kupil samo za primere ko je treba posesat stopnice ali pa imaš res veliko stopnic in malo protora v vsaki etaži. 

Povezava do prispevka

https://www.robbo.si/izdelek/robotski-sesalnik-xiaomi-roborock-s6/?gclid=CjwKCAiAtK79BRAIEiwA4OskBl8hgUkVwt-NlgcKOCl9HeV7RYEPmpA9zJLdlcwSFpSjoYqRlY7P7RoCEHsQAvD_BwE

 

kupi to

 

sicer prodaš dušo (in tloris svojega stanovanja) kitajcem, ga pa lahko iz kavča pošiljaš po opravkih preko telefona. Nekej časa nazaj sem mal čekiral te sesalce (js mam eno starejšo rombo, brez smart featurjev) - my god, tanov irobot je 1300 usd :D

 

Kar sem čekiral teh testov na youtubu, ki so res temeljiti, jih kitajci za manj keša ful dobro opravijo. Najcenejši ti je pa ecovacs, samo ne vem nič o firmi, razen da so kitajci 

 

 

Povezava do prispevka

jz sm šu pa gledat mal monitorje & TVje spet

 

kaj to dela mojmu avtizmu k itak ne moreš dobit paketa vsega kar bi hotu oz, če lahko, sem prereven zakaj takega

 

shiiieet no

 

tale ps5 1440p novica je bla u bistvu umor, 144hz 1440p so tkorekoč dost đabe

zdej 4k monitorji podpišem 60hz kar ne vem če bi

sam jebomast da ne mislm igrat v 1080p no

potem so pa tle še tvji

monitorjev ma ful mal sm opazu tisto  4096x2160

tvji kr furajo, vsaj 3840x2160 no kar videvaš (zakaj kr vse mečejo v isti koš pa pišejo 4k ?)

3840x2160 mi je bl ošeč ker ma 16:9 ratio

nevem kaj nej

nek 2160p 144hz kupim

rad bi mel not prkloplen komp in playko pa potrebi potem

4k 60hz monitor pol raj kupm TV, jbg, itak bo bolj kot ne samo za playko potem in bom rabu še neki drugega 144 za komp

+ tvji so zastojn napram monitorjem

 

aja pa še HDR je treba gledat

 

fuck 1st world problems

Povezava do prispevka

tv pa valda ozamem potem 4096x2160 ?

 

a je hdr dost standard al je treba bit prozoren ?

 

also kako je kaj s temi standalone ambi_lighti, ima kdo izkušnje  (ugibam da to še vedno fura samo phillips, samo tega res res ne bi imel nikoli več) ?

 

mene je phillips ful navadil na ta gimmick

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 20 minutami:

tv pa valda ozamem potem 4096x2160 ?

 

a je hdr dost standard al je treba bit prozoren ?

 

also kako je kaj s temi standalone ambi_lighti, ima kdo izkušnje  (ugibam da to še vedno fura samo phillips, samo tega res res ne bi imel nikoli več) ?

 

mene je phillips ful navadil na ta gimmick

Tbh ne vem kje si dobil to resolucijo, večina tv-jev ma 3840 x 2160

 

Ambilight fura samo phillips jup

 

Če ti bo kej pomagalo:

 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Traktor reče pred 58 minutami:

Kaj je boljša varjanta lite al klasični Switch?

 

Bi rekel, da klasični, ker pri njem dejansko lahko kaj "preklapljaš" oz. "Switchaš" (TV -> prenosna konzola in obratno).

Lite je pač bolj za tiste, ki dosti potujejo zunaj, kar jih je verjetno bolj malo v sedanjem času.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 33 minutami:

tv pa valda ozamem potem 4096x2160 ?

 

a je hdr dost standard al je treba bit prozoren ?

 

also kako je kaj s temi standalone ambi_lighti, ima kdo izkušnje  (ugibam da to še vedno fura samo phillips, samo tega res res ne bi imel nikoli več) ?

 

mene je phillips ful navadil na ta gimmick

 

obstaja tudi fake ambilight add on, tako da če bi raje dober teve in vseeno te lučke zadaj, pač dokupiš

 

sicer pa še vedno velja, da če bi želel hdr in gaming imaš tri dobre teveje: samsung, sony, lg, te modele, ki jih je m3do linkal. Noben ni best noben ni worst.

 

also, o kakih black barih?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...