Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 1 uro:

Taprav feget igra na ultrawide katerega ne bo no novih konzolah, na fpsjih katerih nw bo na novih konzolah in na gamepadu s tako baterijo katere ne bo na novih konzolah.

In bo pravkar v 96 poskusu zaklal lastnega fotra.

 

IMG_20201107_215631.jpg

Kako si dal full screen.. jaz swm zadnjic na hitro probal in sw mi je zdelo, da ne podpira ultrawide reaolucijo??

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 urami:

Taprav feget igra na ultrawide katerega ne bo no novih konzolah, na fpsjih katerih nw bo na novih konzolah in na gamepadu s tako baterijo katere ne bo na novih konzolah.

In bo pravkar v 96 poskusu zaklal lastnega fotra.

 

IMG_20201107_215631.jpg

 

samo da povem, da Sekiro lepše dela na PS5 - DigitalFoundry confirmed. :D 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 7 urami:

Tu sem, samo dohitevam še debato tukaj, ker sem trenutno v PC sceni (malemu sem nabavil nek gaming/šola na daljavo PC, sem več v Železnini trenutno). :D

 

Zadnji true oldschool fanboy konzole na forumu in tip ti pred releasom nove gre v Železnono. Svete vojne so uradno del zgodovine

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 22 urami:

nene zjebal te je ki forc more imet pouk od doma in treba pac kupi PC haha.. evo imam eno sliko..

 


Haha, lol.. Skoraj identično kofiguracijo sem kupil jaz za pubeca, ampak lani. Nem delal reklame za trgovino (v SLO), me je pa okroglo 1200 € stal komp z original Win10 in brez periferije.  :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Mene niti malo nima za PS5 primarno zaradi Sonyjevih pofukanih praks. Iz tega razloga bi rajši vzel XBox, ampak špili na XBoxu so tud na kompu tko da me to nazaj drži, ker why? Če mam PC, pa na njem so inačice špilov povečini cenejše. Gamepass je kul, in sem vesel, da je tam if ever... ampak si ga sam najbrž trenutno ne bi plačal, ker ne igram TOLK, da bi blo vredno.

 

Ergo, PS5 se ne prodaja bolj zato, ker je boljši od XBoxa, vsaj jst ga ne dojemam tko. Prej bi reku da je much shittier s svojo obliko in kontrolerjem z joke baterijo. PS5 se prodaja zato, ker je edina logična izbira poleg PCja. Itak pametni kupujejo špile na PCju, na Sonyju pa samo tisto sranje k je ekskluzivno tam in prodajo naprej v momentu ko preigrajo.

 

My 5 cents.

Povezava do prispevka

Jst se strinjam s tabo, sam ne ustrezam glih tvoji klasifikaciji "Sony fanboy". MS ima boljso konzolo, strojno je mocnejsa in za moje pojme boljse narejena za povrh pa se ne izgleda kot vesoljska spaka. Da hude subscription based storitve za neomejeno igric ne omenjamo.

 

Kar se tice tega da je vec folka kupilo novega xboxa od pricakovanj pa se mi zdi tvoja ocena pavsalna. Mogoce v primerjavi z 2013 in xbone vs. ps4 ja, ampak takrat je MS izdal strojno najbolj gnilo konzolo na svetu z neuporabnim kinectom in to po visji ceni kot sony, valda ni noben kupil tistega sranja. Vmes se je pa MS mal drugace zacel obnasat.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 10 minutami:

ok sony fanboyi lahko vsaj priznate, da microsoft dost bolj konkretno stiska za jajca team sony kot se je pričakovalo....

 

Žal še vedno čakamo na igre. Jaz sem bil resno šokiran julija ko so pokazal katastrofalni Halo Infinite in CGI trailerje za Avowed, Fable in State of Decay ter dobesedno nič novega o Hellblade 2. Gamepass je absolutno super value ampak dokler na njemu ni iger ki bi jih jaz igral me žal ne prepriča v nakup konzole.

 

BC je pa itak za razred boljši na XS konzolah kar se vidi predvsem po nalagalnih časih. PS5 več kot očitno laufa v PS4/PS4 pro načinu v teh igrah in posledično nalagalni časi ne odsevajo višje hitrosti SSDja, saj je verjetno CPU downclockan na PS4 PC zmogljivost. 

 

 

Super Km3t reče pred 1 minuto:

Mene niti malo nima za PS5 primarno zaradi Sonyjevih pofukanih praks. Iz tega razloga bi rajši vzel XBox, ampak špili na XBoxu so tud na kompu tko da me to nazaj drži, ker why? Če mam PC, pa na njem so inačice špilov povečini cenejše. Gamepass je kul, in sem vesel, da je tam if ever... ampak si ga sam najbrž trenutno ne bi plačal, ker ne igram TOLK, da bi blo vredno.

 

Ergo, PS5 se ne prodaja bolj zato, ker je boljši od XBoxa, vsaj jst ga ne dojemam tko. Prej bi reku da je much shittier s svojo obliko in kontrolerjem z joke baterijo. PS5 se prodaja zato, ker je edina logična izbira poleg PCja. Itak pametni kupujejo špile na PCju, na Sonyju pa samo tisto sranje k je ekskluzivno tam in prodajo naprej v momentu ko preigrajo.

 

My 5 cents.

 

Hvala kurcu da so šli narest nov kontroler ki je glede na prve odzive res velik korak naprej. Baterija bi definitivno lahko zdržala dlje ampak treba vedet da ima novi kontroler kar 4 motorčke! Pa sigurno je zelo odvisna poraba še od tega ali vanj priklopiš še slušalke in če daš ledice na DIM (to sem jaz takoj vklopil že na PS4 in se je trajanje baterije sigurno podaljšalo za več ko 20%) Kar se tiče poslovnih praks pa nebi ker Microsoft dela všečne poteze samo zato ker lovi konkurenco. A smo mar pozabil kaj se je dogajalo ko so bili prejšnjo generacijo v vodstvu? In konec koncev še vedno ne moreš F2P iger igrat online brez Gold članstva na konzolah. 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 14 minutami:

ma meni je carsko ko cel svet (vsi prodani szoniju lp) hvali dualsense kot mega korak naprej, mn3čarji pa jočejo o preslabi bateriji

 

Sam kritika baterije je na mestu, ker če lahk faking joycon zdrži enkrat več, pa isto natančn haptic feedback, tejk da lahk pr Tumbleseed čutiš kak materjal čez kako podlago premikaš.

uredilo bitje Bumbar s kanglico
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 25 minutami:

 

Hvala kurcu da so šli narest nov kontroler ki je glede na prve odzive res velik korak naprej. Baterija bi definitivno lahko zdržala dlje ampak treba vedet da ima novi kontroler kar 4 motorčke! Pa sigurno je zelo odvisna poraba še od tega ali vanj priklopiš še slušalke in če daš ledice na DIM (to sem jaz takoj vklopil že na PS4 in se je trajanje baterije sigurno podaljšalo za več ko 20%) Kar se tiče poslovnih praks pa nebi ker Microsoft dela všečne poteze samo zato ker lovi konkurenco. A smo mar pozabil kaj se je dogajalo ko so bili prejšnjo generacijo v vodstvu? In konec koncev še vedno ne moreš F2P iger igrat online brez Gold članstva na konzolah. 

 

To maš absolutno prov. Prov je, da grejo stvari naprej. Meni osebno, couldn't care less za te izboljšave, zato jih v svojem mnenju nisem omenil. Že zdej mam feedback in slično sranje izklopljeno. Če bi mi blo do teh novih stvari, bi pičkal še bolj, ker oprosti, dodajat nove stvari, pri bateriji pa pogledat v drugo smer in jo na račun tega prepolovit (ish), kot da ni pomembno je... no potegni zaključek sam.

Jst sm "konzolaš" šele kaka dva mesca oz. tolk časa malo "bolj" spremljam to sceno. In trenutno je v news cyclu Sony s svojimi eksluzivami in dirty deedsi okrog cene. Da je MS kak saint nisem nikoli trdil. V obeh primerih bi ble VSE domene, k niso absolutni must, da acc in store delata blokirane. Tko so pač trenutno samo Sonyjeve, ker odjebite s telemetrijo in pinganjem 15 domen ko nardim en kurčev klik. Realno gledano sta MS in Sony zame oba joke, ker konzole prodajajo pri nas, nimamo pa podprte slovenske regije. Še dobro da ljubimo cheapunsto in uporabljamo VPNje, drugače bi bil zlo bitter pill.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka

Sony ima podporo pri nas. Link

Navedek

Need to contact us?

Call us 
Open: Mon - Fri 09.00-17.00 (CET)

 

(386) 01 600 86 05



Sicer ne vem za ostale ampak, jaz redko igram več kot 4ure skupaj, ko neham igrat dam pa vedno filat, poleg imam pa še vedno za vsak primer še vsaj en nafilan kontroler :fun:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...