Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 5 minutami:

Bolan value glede hardwara, ki ga dobiš glede na ceno konzole. 

Ostalo samo primerjaj s prejšnjo generacijo. Koliko konzol se je prodal vse skupaj, katere so najboljše igre itd...

Danes je vrhunska 90+ metacritic material igra third person story game, ki je skoraj vedno nadaljevanje ali remaster igre iz prejšnje generacije. Drugi gamepad ti je samo še rezervna baterija.

Časi ko je bil vrh lestvic najboljših AAA iger žanrsko pester so mimo, kot so športne igre, pretepačine, guitar hero, snowbordanje in skejtanje itd...

To se odraža v sami prodaji konzol. Prejšnja generacija je šla skozi največjo krizo zadnjih letih, pa bo trenutna morala še 50% toliko konzol prodati, da jo bo ujela.

 

Jaz sem mislil da so konzole danes bolj del pop kulture kot kadarkoli - ampak ok, če ti praviš da so v zatonu. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 minuto:

 

Jaz sem mislil da so konzole danes bolj del pop kulture kot kadarkoli - ampak ok, če ti praviš da so v zatonu. :D

 

Kako so lahko del kulture bolj kadarkoli, če se je prejšno generacijo zgodil wii. Samo kinect se je prodal več kot 25miljonov kosov.

Povezava do prispevka

Število prodanih konzol že pada mrbit. Ampak število prodanih iger za konzole pa raste. In konec koncev je to za te firme ki se s tem bavijo najpomembneje. Kaj ti kurac pomaga 110mio prodanih Wiijev če je bila cela gora teh konzol kupljena samo z namenom hujšanja z WiiFit :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Pravkar:

 

Odustajem, sem se zgubil - ne vem kaj sploh hočeš povedat, se mi zdi da me samo jebeš. :D

 

Ja da so bile prejšnjo generacijo konzole bolj popularne ane. Da je lahko Karen hujšala pred TVjem na wiifitu, da je folk nažigal bobne pred TVjem skakal na podlagi za ples ali se igral twister na kinectu. Poleg vseh novih IPjhev. Danes konzola ni tolk pop, ker je fokus na igrah, katere sem naštel.

Povezava do prispevka

To, da bo na področju AAA striktno-SP "brez mikrotransakcij" big budgeterjev vse manj izvirnega materiala, ker se bo na koncu dneva vse strnilo na nadaljevanja par prominentnih serij, je bolj ali manj jasno že nekaj časa. To je žal posledica teh hiper-budget produkcij, preprosto si ne morejo privoščit faila. Obstoj Cyberpunka 2077 je dejansko tukaj precejšnja izjema. Bomo videli, kakšna bo prodaja, oziroma koliko lahko ime za studiem carryja nov IP. Pogojno si lahko Epic Games privošči kak eksperiment, samo nič ne kaže, da bi si ga

 

Bo pa, on the other hand, več zanimivih middle budget projektov. Tbh tudi par velikih firm ala Ubisoft migrira proti middle budget. Ostalo bodo poflikali indiji. Na generacijo boš tako dobil 1 mega produkcijo od Rockstarsov, 1-2 mega produkciji od Naughty Dogsov, 1 mega produkcijo od nekje drugje plus potencialno kakšno mega produkcijo od Kitajcev. To je pa to. Ampak iger bo dejansko še vedno ogromno. Da pa bi igrica o snowboardanju in nek third person story shooter imela primerljivo visoko visok budget, to pa se pač ne bo več dogajalo 

 

Saj v filmih je podobno. Lahko se v koprodukcijo združijo 3 middle-budget produkcije skupine iz Hollywooda, pa skupaj še vedno ne morejo konkurirat 50 % side projekta novega Star Warsa ali filma v Marvel vesolju. Takle mamo, nimaš kaj

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 12 minutami:

To, da bo na področju AAA striktno-SP "brez mikrotransakcij" big budgeterjev vse manj izvirnega materiala, ker se bo na koncu dneva vse strnilo na nadaljevanja par prominentnih serij, je bolj ali manj jasno že nekaj časa. To je žal posledica teh hiper-budget produkcij, preprosto si ne morejo privoščit faila. Obstoj Cyberpunka 2077 je dejansko tukaj precejšnja izjema. Bomo videli, kakšna bo prodaja, oziroma koliko lahko ime za studiem carryja nov IP. Pogojno si lahko Epic Games privošči kak eksperiment, samo nič ne kaže, da bi si ga

 

Bo pa, on the other hand, več zanimivih middle budget projektov. Tbh tudi par velikih firm ala Ubisoft migrira proti middle budget. Ostalo bodo poflikali indiji. Na generacijo boš tako dobil 1 mega produkcijo od Rockstarsov, 1-2 mega produkciji od Naughty Dogsov, 1 mega produkcijo od nekje drugje plus potencialno kakšno mega produkcijo od Kitajcev. To je pa to. Ampak iger bo dejansko še vedno ogromno. Da pa bi igrica o snowboardanju in nek third person story shooter imela primerljivo visoko visok budget, to pa se pač ne bo več dogajalo 

 

Saj v filmih je podobno. Lahko se v koprodukcijo združijo 3 middle-budget produkcije skupine iz Hollywooda, pa skupaj še vedno ne morejo konkurirat 50 % side projekta novega Star Warsa ali filma v Marvel vesolju. Takle mamo, nimaš kaj

 

tudi high budget igre bodo lahko postale krajše, kot so danes - tudi to je govora zadnje čase...

Povezava do prispevka

+1. Atomic je imel očitno včeraj depra večer al neki (sneg, megla, nič več ptičjega petja) :D  Ker če probaš objektivno narest last gen VS current gen primerjavo top špilov (kolikor pač lahko delaš "objektivno" primerjavo), vidiš, da je bila PS4 / XboXone generacija izjemna. 

 

se bom mal bolj razpisal, samo klele nagonim enega asistenta skidat dovoz pa nek milijonski deal še obrnem

Povezava do prispevka
atomic reče pred 20 minutami:

Upam.

 

jaz tudi, iskreno - mogoče se sliši čudno, ampak dolžina iger je meni kar issue, glede na prosti čas, ki ga imam na voljo - dosti iger se niti ne lotim, ker so mi predolge, razen če sem res hyped za neko igro - samo potem tudi če sem hyped, mi čez čas začne morit, ko ne morem igrat toliko kot bi hotel in sem samo živčen in neki brezglavo hitim skozi igro, namesto da uživam...tako da če skrajšajo igre, ful supportam

 

PS5 Activities feature tudi obeta - bomo vidli, če bo kaj iz tega...

Povezava do prispevka
Arey reče pred 9 minutami:

Biti inženir == zelo dobra šansa da veš mnogo več od forumskih modrecev

 

eh, imaš slabe delavce povsod, nema veze če je to čistilka al nek inženir na Microsoftu - lahko je tudi inženir dober, samo potem se najde nek kravatar, ki mu reče ej to ne bo šlo skozi, je predrago, smisli nekaj drugega - karkoli je krivo, ne vem, ampak dokazujejo da ne znajo

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 10 minutami:

jaz tudi, iskreno - mogoče se sliši čudno, ampak dolžina iger je meni kar issue, glede na prosti čas, ki ga imam na voljo - dosti iger se niti ne lotim, ker so mi predolge, razen če sem res hyped za neko igro - samo potem tudi če sem hyped, mi čez čas začne morit, ko ne morem igrat toliko kot bi hotel in sem samo živčen in neki brezglavo hitim skozi igro, namesto da uživam...tako da če skrajšajo igre, ful supportam

Mene pri teh huge igrah zjebe, ker se res po polžje premikaš

 

Med tednom imam priliko igrat res malo. Ajde zdaj malo več nažigam, ker je nova konzola, drugače pa na povprečen dan običajnega tedna po službi, kuhanju, razgibavanju, malo lurkanja po netu (kar probam sicer med službenim cajtom uredit (med malco seveda!)), familijarnih zadevah, higieni in drugih hobijih ostane mogoče za 40 minut igranja. Lih za pridet do naslednjega checkpointa. In če pol igraš nek 60h RPG imaš brutalen občutek, da se cel teden dobesedno nikamor ne premakneš 

Povezava do prispevka

wat, 40-50 ur?? To je men že mega predolgo, heh. Tam 20 ur mi je optimalno oziroma 30-40 če gre za nek  FRP, če je extra epic & juicy FRP recimo da gre lahko do 60. Sem pa noro užival in z veseljem dajal na polico tudi špile, dolge od 8 do 12 ur. Heh, na polici imam tudi What remains of Edith Finch, ko smo že pri tem :D 

Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Cca 50 EUR. Trenutno bi jo zdilal dalje za 40+PTT.

Sam vseeno bi jo rad prej še malo igral (ko končam Bloodborne). Čez kak mesec jo bom imo prodal za kej manj. Če ne boš še nič kupil do takrat, se bova valjda kej zmenla. :D

 

Ja fino, to sem ti mislil tudi sam predlagati. Ker tudi, če bi mi v kratkem uspelo dobiti konzolo imam Spajdija... mej pa me v mislih in ziher vzamem tvojo potem kasneje, če se kaj vmes ne obrne, da bi jo nujno rabil prej. :D Navsezadnje pa te po nekem čudežu mogoče celo potegne vase in boš igral dlje.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 29 minutami:

Mene pri teh huge igrah zjebe, ker se res po polžje premikaš

 

Med tednom imam priliko igrat res malo. Ajde zdaj malo več nažigam, ker je nova konzola, drugače pa na povprečen dan običajnega tedna po službi, kuhanju, razgibavanju, malo lurkanja po netu (kar probam sicer med službenim cajtom uredit (med malco seveda!)), familijarnih zadevah, higieni in drugih hobijih ostane mogoče za 40 minut igranja. Lih za pridet do naslednjega checkpointa. In če pol igraš nek 60h RPG imaš brutalen občutek, da se cel teden dobesedno nikamor ne premakneš 

 

Sej to - s tem da jaz ko imam 40 minut, se mi potem dostikrat niti ne ljubi prižgat konzole in tako se zaciklam v nek krog, da dolgo ne igram nič sploh...nekoč sem igral, tudi če sem imel minuto časa, z leti pa pač se je to spremenilo - zato 20 ur fokusirana igra brez razvlačenja, vrh glave

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...