Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Feget reče Pravkar:

Kaj je to ena gnila igrica, a je sploh Michael Jordan notri:rofl:

Kaj pa so očitno vse,.. pićkin dim,...

 

posebej ko shitbox ni imel dobrega špila celo generacijo izven orija in orija 2 willow whisps (ki je multiplat bdw,.. In Ori 2 je izjemen),..  Hvala bogu da se Cuphead izjemno   se lepo igra na PS4,.. me je mikalo en cajt Itak igral na PCju,.. Zdaj lahko igram na boljši konzoli kot je PlayStation 4 ,.. še zmeraj suckam ampak špil je great,..)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 urami:

Pizda sem začel res tuhtati, da bi kupil series S. Imam game pass ultimate in bi igral dokler ne dobiim PS5, potem pa prodal.

 

Moram prespati in razmisliti, če to zdaj mogoče ni le trenutek šibkosti.

 

Kupi. Ne bo ti žal. Lahko igraš igre ki jih ni na pc passu.

Povezava do prispevka

Boogie2988 pravi, da za njega je xbox series x boljša opcija kot ps5. Nekaj v smislu, da lahko igraš isto igro in imaš takoj save na xbox one in xbox series. Kontrolerje lahko uporabiš na series od one in podobne ugodnosti. Na ps5, kontrolerji samo od ps5, od ps4, ps3 pozabi in game save so samo za ps5. ps5 ne playa vseh ps4 gameov, samo polovico, kakor razumem

 

 

Povezava do prispevka
Car reče pred 25 minutami:

Boogie2988 pravi, da za njega je xbox series x boljša opcija kot ps5 (na koncu videa pove, da priporoča nakup PS5 over XSX, ker ima PS5 boljše igre). Nekaj v smislu, da lahko igraš isto igro in imaš takoj save na xbox one in xbox series. Kontrolerje lahko uporabiš na series od one in podobne ugodnosti (jup, Xbox ekosistem je dosti boljši od Sonyjevega, to je v bistvu edino kar si pravilno razumel iz videa, bravo). Na ps5, kontrolerji samo od ps5, od ps4 (delajo na PS4 igrah), ps3 pozabi in game save so samo za ps5 (PS4 game saves delajo na PS4 igrah, ki so za PS5, samo prava regija igre mora bit). ps5 ne playa vseh ps4 gameov, samo polovico, kakor razumem (slabo razumeš, vse PS4 igre delajo na PS5, z izjemo 10ih naslovov)

 

 

Sem ti fiksal/odgovoril kar v navedku. Al ti angleščina ne gre preveč od rok, al pa nisi pogledal do konca videa.

 

P.S. Boogie v večini primerov nima blage veze o konzolah in sceni.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
foker reče pred 37 minutami:

Najbolj smešno je da PS5 fura na 120fps in zgleda veliko bolje kot Xbox Series X quality mode,..

 

 

Navedek

The average resolution in quality mode is like 3200x1800p PS5 to 2560x1440p XSX.

Thats just resolution, it appears visual settings across the board in all modes and not just 120hz is higher on the PS5.

87xnj0k.png

 

Povezava do prispevka
Galko reče Pravkar:

Ljudje ki delajo te video primerjave so gotovo odlični v tistih igricah "Najdi 10 razlik", ki so med križankami :D 

 

Pizda prov ista stvar je, FUCK kok me matra da bi obkrožil s kulijem tistole grmovje na levi sliki

 

Včas je razlika res opazna sam pr 200% al pa clo 400% zoomu. Ampak tokrat najdejo razlike praktično brez :D  Tolk o tem da bodo igre tekle in zgledale KOLOSALNO bolje na XSX. Men je drugač za te stvari čist vseen, ampak ker so eni tolk provociral celo leto glede tega prov uživam da jih zdaj rit peče od vseh marketinških nategov. Sem pa še vedno mnenja da bo drugo leto vsaj izenačeno če ne malenkost v prid močnejše konzole, ker drugače je Cerny res še večji genij kot je že tako al tako. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 7. 12. 2020 at 15:20:

Men je drugač za te stvari čist vseen, ampak ker so eni tolk provociral celo leto glede tega prov uživam da jih zdaj rit peče od vseh marketinških nategov. 

 

Po mojem ki so skeširali 500 evrov za novo konzolo, prižgejo igrico in vidijo, da jim je ravnokar formatiralo disk in save fajle in se gremo pizdit v mn3njalniku namensko ps5 bugfest temo:rofl:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 26 minutami:

 

Po mojem ritke bolj pečejo tiste, ki so skeširali 500 evrov za novo konzolo, prižgejo igrico in vidijo, da jim je ravnokar formatiralo disk in save fajle in se gremo pizdit v mn3njalniku namensko ps5 bugfest temo:rofl:

 

torej za strojno moč priznaš, da je PS5 boljši, zdaj ciljaš z žalitvami na porodne težave? :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...