Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Demogorgon reče Pravkar:

Sony fagi vedno najbolj glasni zdaj so pa Pcjaši problem😂😂

Ej to, k folku sploh ni jasno, da je na forumu mogoče res samo Stipe2 Sony fan. Vsi ostali so fani iger.

Jutri, če se najde kitajsko podjetje in vrže miljarde v gaming, kupi from software, naredi res par dobrih odličnih noh IPjev, in fura vse ostale multiplatform igre, naredi wirelss VR za normalno ceno in pač še druge stvari, ki pač pašejo zraven. Takoj prekličem prednoaročilo PS5ke.

 

Večina nas ima. Switch, PS4/5 in gaming komp - ni enako Sony fag

 

Če bi moral tri igre izpostavit to generacijo je ena od Nintenda, druga Sony in tretja multiplatform.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 20 minutami:

meni je mega smešno,  kako dobesedno vse boli kurac za konzolne vojne (razen pač prilik za kak joke in good fun), samo pol pa se vedno najde ene par PC avtistov, ki pa grejo all in s krčevinami in patetiko :D

 Men je bl smesno k se folk prca za xbox/ps pa vse v najlepsem redu, da kdo pa omen pc pa zmrzne pekel in model je 100% avtist ki ga ne boli kurac in svasta.

 

Tko, res tisto "ne, ti" podtikanje kr iz prve.

Edini del k je v tej zgodbi pateticen :D

 

Kazanje s prsti pa kao triggered, a kot pravte 90%konzolca ma obe platformi, fak, cope, pcjas nima enga razloga se trest zarad psjke.

 

Prou priokus insecurityja, da je playka inferiorna.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

noben ni pcja sploh omenjal loooool. to bolj pove o avtističnosti imo. tuki smo debatiral ekskluzive vs ne-ekskluzive. 

 

atomic avtistično "MUH PS ekskluzive". pol pa k pade realnost, da so najboljši špili nintendo al pa multi platform, pol pa rata PC vs non PC :rofl:

 

to je ta retardiran mn3 circle jerk. 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 minutami:

Ej to, k folku sploh ni jasno, da je na forumu mogoče res samo Stipe2 Sony fan. Vsi ostali so fani iger.

Jutri, če se najde kitajsko podjetje in vrže miljarde v gaming, kupi from software, naredi res par dobrih odličnih noh IPjev, in fura vse ostale multiplatform igre, naredi wirelss VR za normalno ceno in pač še druge stvari, ki pač pašejo zraven. Takoj prekličem prednoaročilo PS5ke.

 

Večina nas ima. Switch, PS4/5 in gaming komp - ni enako Sony fag

 

Če bi moral tri igre izpostavit to generacijo je ena od Nintenda, druga Sony in tretja multiplatform.

+ gojc, foker, slinch pa še par sem jih ziher zgrešu😁. Jaz itak sam trolam, po vsej verjetnosti bom kupil Ps5 digital ib prilki.

Povezava do prispevka

Gojc je včasih fanboy ja

 

Foker ne vem, kdo je, še nisem zasledil uporabnika

 

Za Slincha vem, da ima doma milijon neke konjzolne tehnologije in na koncu dneva itak nažiga Celeste na prenosniku z joypadom na USB kabel, ker mu BT ne deluje

 

Pač realno je večina tega folka bolj zajebantskega. Tudi Stipe2 pomoje pretirava --- sam pač on bolj zaradi tega, ker je nostalgičen na neke stare forumske fighte 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 13 minutami:

Ej to, k folku sploh ni jasno, da je na forumu mogoče res samo Stipe2 Sony fan.

 

Tip odkar je ps5 izšel ni napisal enega posta o sami konzoli in je zdaj čisto v sestavljanju PCja - res mega fani:rofl:

 

Sam še vedno mislim, da se Switch brutalno preveč favorizira, ker je res precej bedna konzola (lite je sicer res sexy in lep),  kjer se moraš truditi ko prasec, da najdeš kakšno pošteno eksluzivo in še desetkrat bolj da jo bodiš po dobri ceni.

 

Da mi daš na izbiro xbox one x vs switch - vzamem prvega v sekundi.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 urami:

Very nice. Upam da res - pa glede na to, da pride na old gen, še en razlog več da se mi ne mudi z nakupom nove overpriced generacije:rofl:

Drugače nova generacija je marsikaj:

 

— buggasta

— grda kot smrtni greh (vsaj PS5)

— ima slabe web shope

— nima dosti igric

 

Sam overpriced pa ni. Tem konzolam cena še gladko par let ne bo padla (mogoče v kakšnem dedicated dealu aka ob nakupu konzole vam vrnemo za 40 € Pečjakovega testa). Pač cene so meni res brutalno nizke, ko začneš malo raziskovat za hardware in sestavljat primerljiv komp, rajši samo zapreš vse skupaj, ker te postane strah, da bosta Sony in MS ugotovila, da sta dala prenizko ceno in ti bodo prišli agenti vzet konjzolo

Povezava do prispevka
Feget reče pred 6 minutami:

Sam še vedno mislim, da se Switch brutalno preveč favorizira, ker je res precej bedna konzola (lite je sicer res sexy in lep)

 

switch je cheap konzola, kontrolerji so bedni, slabo narejeni in se lomijo hkrati z zapestji k hočeš držat un mali kurac (al pa kupš xbox style kontroler za switch), ampak ima animal crossing, zeldo in mario kart in vsi ostali se lahko postavjo na glavo :D 

 

also just dance je 100x bolj carsko igrat s switchevimi kontrolerji kot s telefonom =)

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 7 minutami:

Pač cene so meni res brutalno nizke, ko začneš malo raziskovat za hardware in sestavljat primerljiv komp, rajši samo zapreš vse skupaj, ker te postane strah, da bosta Sony in MS ugotovila, da sta dala prenizko ceno in ti bodo prišli agenti vzet konjzolo

bolj te je lahko strah, kje vse te bodo nategnili, da dobijo ta denar nazaj

Povezava do prispevka
Feget reče pred 21 minutami:

 

Tip odkar je ps5 izšel ni napisal enega posta o sami konzoli in je zdaj čisto v sestavljanju PCja - res mega fani:rofl:

 

Sam še vedno mislim, da se Switch brutalno preveč favorizira, ker je res precej bedna konzola (lite je sicer res sexy in lep),  kjer se moraš truditi ko prasec, da najdeš kakšno pošteno eksluzivo in še desetkrat bolj da jo bodiš po dobri ceni.

 

Da mi daš na izbiro xbox one x vs switch - vzamem prvega v sekundi.

Jaki fan, če ga nimam. A veš kaj bi dal, da bi igral Demon Soulse zdej... Glede Switcha se pa strinjam vključno z besedo brutalno, če ne bi imel otrok sploh ne bi razmišljal o njem, sploh kdor je imel wiiu.

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 2 urama:

dobr dobr, ti si kar ploskaj. je kar zabavno prebirat te umotvore. 

Sej je povedal tko kot je.

Ekskluzive povsod pobirajo nagrade, multiči pa ne, razen kake izjeme (Witcher 3).

Res pa, da sem precej out iz PC gaming scene. A so res kaki nori PC naslovi, ki so poželi ful slave? Men pride na pamet samo Disco Elysium.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 9 minutami:

Sej je povedal tko kot je.

Ekskluzive povsod pobirajo nagrade, multiči pa ne, razen kake izjeme (Witcher 3).

Res pa, da sem precej out iz PC gaming scene. A so res kaki nori PC naslovi, ki so poželi ful slave? Men pride na pamet samo Disco Elysium.

Realno gledano in tako tudi povedano je na PC-ju kar nekaj dobrih ekskluziv. Pravzaprav ogromno, če bi šli by the books. 

 

Vendar ... So problemi.

 

Kot prvo je veliko teh ekskluziv garažnih in indie iger, ki jih na grafiko tripajoči ljudje itak ne bodo igrali. Kaj ti pomagajo subverzivni izdelki, če jih ne igraš. Če pa jih, pa zadostuje prenosnik iz Hoferja za 250 €. Druge so odlične VR igre, za katere pa potrebuješ pretirano drag hardware. Strike one.

 

Drugo kot drugo je veliko iger zelo nišnih in pikirajo na točno določeno skupino igralcev. Kaj ti pomaga najboljša simulacija helikopterjev, če bi za vzlet rabil 1 teden študirat 200 stranski PDF in posledično ne boš igral. Strike two. 

 

Tretjič ostanejo MP e-sports igre, ki takisto zahtevajo točno določen spirit. Ja, DOTA 2 je izjemna igra, sam ne bo pa v njej našel užitka nekdo, ki išče neko singleplayer izkušnjo. You're out! 

 

Skratka. Jaz sem največji fan indie iger. Zadnjič sem jih pucal z diska, pa jih imam še vedno 10 inštaliranih. Ampak od tega je realno samo 1 PC ekskluziva, ostale so tudi na konjzoli in iskreno bi kakšno celo raje igral na Switchu, da bi mal v postelji nažigal. In ta bera desetih je sam od nekje avgusta letos, kje je še prva polovica leta. 

 

Zato itak vedno gladko pridemo do svete resnice.

 

PS5 + SWITCH + PC

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 12 minutami:

Sej je povedal tko kot je.

Ekskluzive povsod pobirajo nagrade, multiči pa ne, razen kake izjeme (Witcher 3).

Res pa, da sem precej out iz PC gaming scene. A so res kaki nori PC naslovi, ki so poželi ful slave? Men pride na pamet samo Disco Elysium.

 

odvisno kaj smatraš za ekskluzive in kaj za multiče. imo je multič tudi če je na konzolah 2h različnih proizvajalcev (ker dejansko ni ekskluziva). 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 minuto:

PS5 + SWITCH + PC

Oziroma tako bom rekel. Tole zgoraj je sveta resnica, če si jo lahko privoščiš.

 

Če pa rabiš budget warianto, pa imaš zdaj tudi na voljo sick deal, ki se mu reče XBOX SERIES S. Za 299 € dobiš budget beasta, ki bo laufal AAA igre na povsem kompetentnem nivoju, višjem od kakršnegakoli cenovno ustreznega prenosnika. Za tabletop pa v to ceno praktično niti primerljive grafične ne dobiš zares, kaj šele ostalih komponent ... 

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 6 minutami:

odvisno kaj smatraš za ekskluzive in kaj za multiče. imo je multič tudi če je na konzolah 2h različnih proizvajalcev (ker dejansko ni ekskluziva). 

Ne, sej ne mislim takih. Mislu sem pač Sony in Nintendo zadeve. Se mi zdi, da se edino tam še nahajajo ekskluzive dandanes. Plus kaki PC naslovi, ki ne sedejo ravno na konzole (simulacije in slično).

Pa prej sem valjda pozabil omeniti RDR2, ki je definitivno v vrhu, tko kot Witcher. Se mi zdi, da sta v prejšnji generaciji v bistvu bili samo ti dve igri res top shit, kar se tiče AAA multičev.

 

Drugače sem tudi sam član cerkve svete trojice PS+Nintendo+PC.

Sej čez ene 5-10 let bo pa najbrž vse skupaj mutiralo v PC+streaming in to je to Lep LP. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Ne, sej ne mislim takih. Mislu sem pač Sony in Nintendo zadeve. Se mi zdi, da se edino tam še nahajajo ekskluzive dandanes.

 

Na nintendu še precej več kot na PS. če se sprehodiš recimo na https://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Joystick_Awards sta pod (ultimate) game of the year samo 2 ekskluzivi za zadnjih 10 let. tud če gledaš prodane izvode, je slika ista. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...