Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

kot vedno moram jaz povedati tako kot je, ker imam edini tukaj svoje podjetje in žensko. 

 

Kaj je bilo objektivno gledano od main stream SP AAA naslovov zares vredno igranja lahko enostavno ugotovimo tako, da pogledamo k meni na polico. Pa da imamo zares samo 90+ AAA robo ki ni indy al pa malo bolj quirky naslov tipa Tetris Effect - pač res une AAA bombe, ki jih lahko priporočiš vsakemu, ki ima rad kvaliteten SP gaming: 

 

- RDR 2 (multi)

- Monster Hunter: World (multi)

- Horzion: Zero Dawn (zdaj multi)

- Doom in Doom: Eternal (multi)

- Sekiro (multi) 

- Resident Evil 2 R (multi)

- Dark Souls 3 (multi)

- Witcher 3 (multi)

- Prey (multi)

 

- Persona 5 (PS4)

- The Last of Us 2 (PS4)

- Uncharted 4 (PS 4)

- God of War (PS4)

- Bloodborne (PS4)

 

Tl;dr: lahko prideš samo s PC-jem/XboXom čez, ampak zamudiš nekaj absolutnih vrhuncev generacije - točno 1/3 iger, če gledaš ta seznam kot referenco :)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Dober post.

Evo moj fix

Galko reče pred 23 minutami:

kot vedno moram jaz povedati tako kot je

 

- RDR 2 (multi)

- Monster Hunter: World (multi)

- Sekiro (multi)

- Dark Souls 3 (multi)

- Witcher 3 (multi)

 

- The Last of Us 2 (PS4)

- Uncharted 4 (PS 4)

- God of War (PS4)

- Bloodborne (PS4)

- Horzion: Zero Dawn (PS4)

 

- BOTW (Switch)

- Super Mario Odyssey (Switch)

:D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Tisti video sem dal zaradi vrrja..

 

Sej ce dropne tu pa tam za kaksen frejm manj ni panike.. sploh ce igras na 120 fps.. sam pizda.. ce dropajo frejmi malo vec, celo na 60 in prej ali slej se bo zgodilo.. je dobro imet vrr

 

In zato je zame xb jacci, ker ima vrr.. ps5 pa ima DeS.. to je to

 

Ostalo je krneki.. par sekun loadinga, malo jaza resolucija in teksture, par fps vec na trenutke.. krneki

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 19 minutami:

Tisti video sem dal zaradi vrrja..

 

Sej ce dropne tu pa tam za kaksen frejm manj ni panike.. sploh ce igras na 120 fps.. sam pizda.. ce dropajo frejmi malo vec, celo na 60 in prej ali slej se bo zgodilo.. je dobro imet vrr

 

In zato je zame xb jacci, ker ima vrr.. ps5 pa ima DeS.. to je to

 

Ostalo je krneki.. par sekun loadinga, malo jaza resolucija in teksture, par fps vec na trenutke.. krneki

Ne ne, XSX je jacci, ker je 30% hitrejši GPU.

 

XD

Povezava do prispevka

Rdr 2 je bil prvo eno leto na konzolah. Šele na to PC.

Horizon zero Dawn pa lahko komot rečeno Sony ekskluziva. Skor ena olimpijada je minila, preden je prišla na PC. Še enkrat toliko se počaka in bomo mel PS4 emulator in bodo rekli, da ni nobene PS ekskluzive.

 

Aja btw

VRR je najbolj overrated stvar v zgodovini.

 

 

Povezava do prispevka

Mah tako je pač edina kvalitetna stvar, ki jo je PC zadnjih nekaj let dal PlayStationu je Long Dark in dejstvo, da smo z PS4 dobili Anti-Ailasing kot normo. Sonijevi špili so enostavno vedno razred zase,.. celo vizuelno. Edini ki poleg njih še znajo zelo kvalitetne špile narest je verjetno Nitty.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Ne ne, XSX je jacci, ker je 30% hitrejši GPU.

 

XD

Sej je res.. ce delajo igre za last gen.. bo ze bo ze, ti kar zapomni si teh 30 %

 

gojc reče pred 30 minutami:

 

A sploh maš TV z 120hz + VRR podporo ?

:)

 

Ti mene podcenjujes s takimi vprasanji.. jaz ga imam, vi verjetno ne.. zato vas boli k.. ampak en dan boste imeli tudi vi in vas ne bo se kako bolu k za vrr.. lahko samo upamo da bo ps5 tudi vpalil vrr do takrat.. bi pa ga bilo ql imeti ze zdaj, sploh glede na to da ga XB ima

 

Sicer pri CoD in DeS nisem opazil ampak pri AC bi pa prisel prav vrr in bi bila res ultimativno smooth izkusnja.. sploh med cutscene se opazi shutering.. ampak roko na srce ni tako hudo vsaj to malo kar sem igral

 

Glede ostalih stvari sem Mislil da niso pomebne ker ni dosti razlike

 

Pac trenutno je isti k s tem da ps5 ima DeS, XB pa vrr, ki bi npr. AC naredil bolsi.. ostalo se mi zdi sekar isti k z minimalnimi razlikami

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

PS ima DeS, ki ti nudi 50 ur zabave

 

XB pa vrr, ki si ga trenutno se v rit ne mors vtaknit? 

 

Sony je res pri stirki zadel s sloganom 'for the players', kar mal prerosko. 

Jaz se strinjam.. ma moremo bit komunisti, DeS ni za vse, le za redke..

 

Drugace res kuda igruca jaz dela ze 3 lik ki sem s5 neki zajebal 🤣🤣🤣

Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 urami:

Ej to, k folku sploh ni jasno, da je na forumu mogoče res samo Stipe2 Sony fan. Vsi ostali so fani iger.

Jutri, če se najde kitajsko podjetje in vrže miljarde v gaming, kupi from software, naredi res par dobrih odličnih noh IPjev, in fura vse ostale multiplatform igre, naredi wirelss VR za normalno ceno in pač še druge stvari, ki pač pašejo zraven. Takoj prekličem prednoaročilo PS5ke.

 

Večina nas ima. Switch, PS4/5 in gaming komp - ni enako Sony fag

 

Če bi moral tri igre izpostavit to generacijo je ena od Nintenda, druga Sony in tretja multiplatform.

 

Jaz sem fan Sonya zaradi iger, oziroma tega kako majstorsko peglajo to konzolno sceno, kako enostavno razumejo igre in igričarje - Microsofta pa ne maram, ker so v tem poslu samo zato, da so prisotni v dnevni sobi in jih vidim kot neke vsiljivce, polne denarja, ki pa o igrah nimajo pojma...izven konzol pa nimam nič proti Microsoftu

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 urami:

Ostalo je krneki.. par sekun loadinga, malo jaza resolucija in teksture, par fps vec na trenutke.. krneki

 

kako krneki - če je konzola toliko močnejša bi morala igre peglat boljše od PS5, tudi če so slabše optimizirane...jaz ti rečem, da so pri Microsoftu spet nekje zasrali v arhitekturi, tako kot pri prejšnji generaciji z eSRAM-om - ne znajo, enostavno

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 30 minutami:

 

Jaz sem fan Sonya zaradi iger, oziroma tega kako majstorsko peglajo to konzolno sceno, kako enostavno razumejo igre in igričarje - Microsofta pa ne maram, ker so v tem poslu samo zato, da so prisotni v dnevni sobi in jih vidim kot neke vsiljivce, polne denarja, ki pa o igrah nimajo pojma...izven konzol pa nimam nič proti Microsoftu

Peglajo oni moj kurac dobro. Pač imajo slabo konkurenco. Konzolni gaming je v zatonu. Prejšnja generacija je totalno rejpala na polno tole trenutno generacijo. To, ki prihaja, oziroma je pravkar prišla,  pa ne čaka svetla prihodnost.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 12 urami:

 

Tip odkar je ps5 izšel ni napisal enega posta o sami konzoli in je zdaj čisto v sestavljanju PCja - res mega fani:rofl:

 

kaj naj napišem, če ga še nimam. :D

mislim, vem da je boljša od Xboxa, za to jo ne rabim posedovat - igre, ki boljše delajo na PS5 pa itak objavljajo drugi sproti. :D kaj je še?

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 7 urami:

 

ja ne vem - iz tistega kakšen bolan value so nove konzole, na konzolni gaming je v zatonu, prihodnost ni svetla. :D

kaj si mislil z vsemi temi negativizmi?

Bolan value glede hardwara, ki ga dobiš glede na ceno konzole. 

Ostalo samo primerjaj s prejšnjo generacijo. Koliko konzol se je prodal vse skupaj, katere so najboljše igre itd...

Danes je vrhunska 90+ metacritic material igra third person story game, ki je skoraj vedno nadaljevanje ali remaster igre iz prejšnje generacije. Drugi gamepad ti je samo še rezervna baterija.

Časi ko je bil vrh lestvic najboljših AAA iger žanrsko pester so mimo, kot so športne igre, pretepačine, guitar hero, snowbordanje in skejtanje itd...

To se odraža v sami prodaji konzol. Prejšnja generacija je šla skozi največjo krizo zadnjih letih, pa bo trenutna morala še 50% toliko konzol prodati, da jo bo ujela.

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 21 urami:

Imam močen PC, konzole pa trenutno sploh ne, ampak lahko potrdim, da je ingranje na konzoli >>>>>> igranje na PC. Upam, da sem pojasnil zadevo. lp

 

Na PC je mgoče boljša kaka specifična igrica, ampak ti igralci, ki igrajo samo take naslove in sploh nepoznajo širokega spektra iger, so itak irelevantni.

 

kot bi reku Slinch; ni čisto tako, je pa približno tako :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...