Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 55 minutami:

No lepo, da ste še peasanti dobili kakšen kvaliteten špil. Mora biti pa igranje s ploščkom ful zanimivo:D

Sj ne, da kar nekaj iger podpira mouse na PS4, za motorične invalide, pa lahko kupiš dodatek, da priklopiš mouse. 

 

Kot drugo pa te igre, ki si jih naštel, folk igra na Lidlić kompih.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 5 urami:

 

 

Kako si lahko tako triggered zaradi 3-4 ekskluziv

Lol no, svete vojne tema, Dobesedno igral sm se galkov larp iz dolgcasa na sihtu da mi mine.

 

"Ill bite" pa to je hint 

 

Noben ni triggered 0,5%,  pa se narobe si razumel ekslkuzive part  fak, zdej sm mal triggered k wastam cajt na tem postu izven sihta.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Pa sj večina stvari velja za obe konzoli.

 

Povezava do prispevka

še TLDW za zgornji Borderlands 3 video. bigboss82 je sam vidu zmago XSX v fps, spregledal pa da ima PS5 verzija višje grafične nastavitve :)

 

So to summarise:

  • Both matched for settings and resolution, except PS5 version has higher quality shadows and more dense foliage.
  • Both perform solidly at 4K/60fps with almost perfectly matched performance with rare drops using DRS.
  • XSX has slight fps advantage in 120fps mode (which runs at 1080p), though both drop fairly consistently in this mode. VRR helps with XSX.
  • PS5 has slightly better load times.
  • Not mentioned, but PS5 also has very compelling DualSense implementation.

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
foker reče pred 12 urami:

O wow lololo kje si pa tadva topla našu

Ban pizda ne mi rečt da se to tolerira

 

*edit
pardon, to sem hotu quotat
 

PS5 Lover reče pred 12 urami:

Manjka en harem bab na zadnji fotki:whistle:

 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 54 minutami:

 

Tole je sarkazem upam?

 

Sarkazem gor ali dol, primerjat Baldurjeve gate s čimerkoli iz njegovega posta, ali pa s sonijevimi ekskluzivami in the first place, nima popolnoma nobenega smisla, niti ne vem zakaj bi bla to sploh bitka. 

 

Yay, PC bo po 10 letih dobil en FRP, ki ga mogoče par mesecev celo ne bo na konzole, kako je PC tu zmagovalec mi ni jasno :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...