Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Jaz sem pa včer dobil nazaj svoj ps4 in zdaj sem še enkrat videl kakšna brutalna razlika je v kontrolerjih. Tisti ki pravi da sta kontrolerja tam tam tudi ne vem kaj točno vidi, dualshock je prav uno premirum kontroler, materiali fajn, gobica, ko se zadane ob rob ne spusti plastik fantastik zvoka, res una razlika je dacia vs. mercedes... 

 

Dejansko če igram xbox zvečer na kavču, ko draga spi zraven, si dam faking deko čez kontroler, da ne poka tam ffs

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

@AreyJaz pa mislim, da lahko počasi pozabimo na head on spopade, ki smo jih bili vajeni.

MS boli kurac za konzolni trg, njim se gre samo še za Xbox ekosistem (true multiplatform, od PCjev do telefonov in streaminga). Sony pa je še vedno "malo za časom" in ful stavijo na console install base. Upam, da se čim prej zbrihtajo in tudi oni vzamejo PS Now malo bolj resno.

Na koncu bomo od tega imeli največ potrošniki.

Fenomenalno bi bilo, da lahko enostavno igram čisto vse igre, ki si jih želim na samo eni napravi, namesto, da je vse razdrobljeno. Zanekrat sem ujetnik Sonyjevih konzol, ker tipi pač enostavno izdajajo boljše ekskluzive. Se mi zdi, da mi bo počasi vse skupaj dojadilo, tko kot mi je z Nintendom (sam ajde, tisto je druga douchebag zgodba).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 43 minutami:

@AreyJaz pa mislim, da lahko počasi pozabimo na head on spopade, ki smo jih bili vajeni.

MS boli kurac za konzolni trg, njim se gre samo še za Xbox ekosistem (true multiplatform, od PCjev do telefonov in streaminga). Sony pa je še vedno "malo za časom" in ful stavijo na console install base. Upam, da se čim prej zbrihtajo in tudi oni vzamejo PS Now malo bolj resno.

Na koncu bomo od tega imeli največ potrošniki.

Fenomenalno bi bilo, da lahko enostavno igram čisto vse igre, ki si jih želim na samo eni napravi, namesto, da je vse razdrobljeno. Zanekrat sem ujetnik Sonyjevih konzol, ker tipi pač enostavno izdajajo boljše ekskluzive. Se mi zdi, da mi bo počasi vse skupaj dojadilo, tko kot mi je z Nintendom (sam ajde, tisto je druga douchebag zgodba).

 

Se ne strinjam. Če jih bi res bolel kurac pol nebi šli narest najmočnejše konzole in se s tem bahali celo lansko leto :)Dolgoročno je fokus drugje, ampak kratkoročno še vedno rabijo čimveč prodanih konzol. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 12 minutami:

Se ne strinjam. Če jih bi res bolel kurac pol nebi šli narest najmočnejše konzole in se s tem bahali celo lansko leto :)Dolgoročno je fokus drugje, ampak kratkoročno še vedno rabijo čimveč prodanih konzol. 

Hočejo privabit userbase, ki nima močnih PCjev, ter seveda morajo imeti presence tudi na konzolnem trgu. To je vse.

Boli njih kurac za console competition. Glavno jim je samo, da nabijejo gamepass base.

In ja, oni gledajo dolgoročno, Sony pa je še vedno all in v konzole. Sem tudi napisal.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Kak jaz za to streamanje oz cloud gaming upam, da ne uspe. Upam, da bo čimmanj tega od bilokoga. Subscription model razumem. Plačaš malo ceno za res veliko izbiro iger kot npr gamepass. Res dober value for money še posebej med akcijami kot zdaj ko dajo za 1 dolar ti 3 mesece naročnine. Iz vidika casualcev je to tak najboljša izbira na trgu, če ti je vseeno za ekskluzive ali maš omejen budget.

 

Cloud gaming pa plačaš polno ceno špila, da boš samo rental špil dokler bojo serverji na voljo. Plus te fore ob vsakem velikem relisu ko folk navali bojo še kje kake čakalne liste kot 15 let nazaj pri Wowu. Ne hvala.

Povezava do prispevka

Delujoč cloud gaming je isti k kakor, da poseduješ namensko napravo in kupuješ digital igre v nekem storu. Enostavno prišparaš na namenski napravi.

Seveda pa je najboljše imeti streaming service, ki ima tudi možnost subscriptiona. PS Now recimo.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Se nebi čist strinjal ampak razumem. Digitalne v kolikor boš imel naložene špile gor tudi ko sistem nebo supportan boš lahko igral jih. Cloud takoj ko support skinejo neboš niti odpret mogo špila.

 

In za države oziroma območja, kjer je v kurcu internet je tudi velika razlika med njima.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 28 minutami:

Delujoč cloud gaming je isti k kakor, da poseduješ namensko napravo in kupuješ digital igre v nekem storu. Enostavno prišparaš na namenski napravi.

Seveda pa je najboljše imeti streaming service, ki ima tudi možnost subscriptiona. PS Now recimo.

 

Gamepass Ultimate ima tud vedno več iger na voljo za streamanje. Men osebno je to no go zadeva, ker nikol ne bo enakovredna download verziji igre, prišparaš pa samo na enkratnem znesku cca 500€ za konzolo katere generacija traja ponavad 7 let. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Gamepass Ultimate ima tud vedno več iger na voljo za streamanje. Men osebno je to no go zadeva, ker nikol ne bo enakovredna download verziji igre, prišparaš pa samo na enkratnem znesku cca 500€ za konzolo katere generacija traja ponavad 7 let. 

 

Tijuana reče pred 1 uro:

In za države oziroma območja, kjer je v kurcu internet je tudi velika razlika med njima.

Poudarek je bil na

Gatsu reče pred 1 uro:

Delujoč cloud gaming

Kar je na voljo trenutno seveda to ni.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Tukaj se točno vidi, kaki govedarji so pri M$. Že prejšnjo generacijo so imeli močnejšo konzolo a je niso izkoristili. Zmeraj dajo prednost resoluciji pred FPSji. Jest razumem, če imaš špil lockan na 30fps, ajde dej pol do 30fps čim več nameč.

Ampak na koncu pa tako kot prejšnjo generacijo. Igre, ki so res potrebovale visoke FPSje, ala Call of Duty, Sekiro, Dark Souls 3... So vse bolje delale na bistveno počasnejši konzoli, kot je ps4pro napram je zdej SeX vs PS5.

Na koncu si imel od močnejše konzole samo pri kakem RDR2 pri vseh ostalih pa slabše. Očitno bo zdej tudi tako.

 

Spet PS5 mnogo boljši nakup.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...