Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 25 minutami:

Kot vedno je resnica siva na sredi med črnim (60+ fps je edini dober način igranja) in belim (30 fps je neigrabilno sranje).

 

Vsi se zavedamo, da je 60+ fps igranje neprimerljivo boljše od 30, ampak raje igram dobro igro, ki teče na 30 fps (Bloodborne ali BOTW), kakor smeti, ki tečejo na 60 fps (vse kar ni Bloodborne ali BOTW :D).

why choose when you can have both 😄

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 54 minutami:

BOTW si srečen če sploh prideš do 30fps... se mi zdi da je na WiiU celo laufal bolj ali manj 20-25fps...

Zelda BOTW je bila naštelana  30fps in drop ni bil na 27 al neki. Ampak gladko na 20 lol :) Se pravi 20 ali 30fps.

 

Večino časa je bila 30fps. Z dropi na 20fps, kateri so bili bolj pogosti na wiiu kot na switchu. Ampak nič hudega, sem obrnil in mi je bilo čist cool.

 

Naslednjič ko jo bom obrnil je pa na cemu ja, 4K je 4K.

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 7 minutami:

 

a niso sony fanboyi kurcal istega modela ko je analiziral hdmi bitrate in povedal da ima ps5 nižjega kot xbox? 

mi je dost carska tale tema. zelo lepo selektivno so postani videi notr =) kar tako naprej. 

 

 

Pojma nimam kaj so pisal. Men je ta model best in the biz in ga imam že doooolgo na subscribe. 

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 1 minuto:

jaz ga ne poznam, ampak mi deluje strokoven in kredibilen. sam pravim kakšni so bili odzivi prej ko so bila dejstva drugačna kot so nekateri fanboyi hoteli slišat =)

 

Jah to je pač njihov problem če modela ne poznajo. Težko boš našel bolj nevtralnega v tem biznisu kot je on. Mi je pa všeč kako se je v zadnjem času fokusiral tud na konzole in ima kar nekaj zelo dobrih videovodičev za pravilne nastavitve na najbolj popularnih tvjih za obe konzoli.

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 3 urami:

jaz ga ne poznam, ampak mi deluje strokoven in kredibilen. sam pravim kakšni so bili odzivi prej ko so bila dejstva drugačna kot so nekateri fanboyi hoteli slišat =)

 

Meni se zdi da si si te "odzive" malo izmislil da ti pac lahko sede v narativo, pa lep lp :D

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Kdo v tej temi (slinch ne velja pa razmišljam da bi tudi bessiju prepovedal odgovor, mi deluje sumljivo kot da bi kupoval blu raye) gleda blu raye, roke gor :D

Če bi pri nas lahko dobil kako dobro zbirko/ steelbook bi pogledal kak br več.

Tko pa 2x na leto buljim LOTR trilogijo in če sem preveč dobre volje še Hobita

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 6 urami:

 

a niso sony fanboyi kurcal istega modela ko je analiziral hdmi bitrate in povedal da ima ps5 nižjega kot xbox? 

mi je dost carska tale tema. zelo lepo selektivno so postani videi notr =) kar tako naprej. 

tle so nekateri taki ''eksperti'' da noro. Tega modela že dolgo followam. Najboljši videi kar se tiče TVjev. Zlo dobro razloži zadeve. Tle pač nekateri vzamejo vsako besedo Sonyja kot zakon in s tem kr opisujejo češ da vse že zdej tako dela ma dejansko ni izšla še niti ena next gen igra narejena za XSX in PS5, but what do we know. Včas je kot da bi neke Tesla fanatike poslušal.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...