Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 8 minutami:

Tukaj se točno vidi, kaki govedarji so pri M$. Že prejšnjo generacijo so imeli močnejšo konzolo a je niso izkoristili. Zmeraj dajo prednost resoluciji pred FPSji. Jest razumem, če imaš špil lockan na 30fps, ajde dej pol do 30fps čim več nameč.

Ampak na koncu pa tako kot prejšnjo generacijo. Igre, ki so res potrebovale visoke FPSje, ala Call of Duty, Sekiro, Dark Souls 3... So vse bolje delale na bistveno počasnejši konzoli, kot je ps4pro napram je zdej SeX vs PS5.

Na koncu si imel od močnejše konzole samo pri kakem RDR2 pri vseh ostalih pa slabše. Očitno bo zdej tudi tako.

 

Spet PS5 mnogo boljši nakup.

Ma jaz sem recimo probal """""""""Cinematic""""""""" mode (30 FPS) v Demon's Souls in je živ poraz v primerjavi s Performance mode (60 FPS).

Če se navadiš na 60, pol je 30 res neigralno. Razlika v graphic fidelity pa je praktično neopazna. Dejansko Cinematic deluje slabše, ker je framerate tako v kurcu.

 

Pred izidom novih konzol si nebi nikoli mislu, da bodo izdajali default 60 pfs naslove. Res pozitivno presenečenje. :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Sicer piše, da tisti, ki imajo 6 ali 12-mesečno naročnino golda majo možnost podalšat za prejšno ceno še zadnjič.

 

Drugače pa ja zelo dreksonska poteza. Verjetno, da se bolj "spodbudi" folk, da prestopi na Ultimate, ker kao dobiš za 5 € več na mesec še gamepass in ea play zraven.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

 

Ja :avadodo:

 

Imaš Xbox in hočeš igrat samo F2P igre ala Fortnite, Apex Legends itd -> plačaj 120$ :sick:

 

Sploh slednje je meni dokaz kako globoko v M$ riti je večina medijev.

Ko Sony sprva ni hotel popuščati pri crossplay je bil to največji problem in stalno na naslovnicah. 

 

Da pa F2P iger sploh ne moreš igrat zastonj brez gold naročnine je pa kar tiho vse.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

MS boli kurac za konzole, oni imajo druge plane

 

Microsoft Files Patent to Create Chatbots That Imitate Dead People
The chatbot would have its own personality index based on images, voice data, and more.

 

bomo lahko shitpostal po mn3njalu tudi po smrti

 

 

 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 58 minutami:

Šele zdaj sem zvedel, da M$ tudi ne prodaja več enoletne gold naročnine. Torej 120$ na leto po novem !

 

Aja pa poleg F2P iger tudi Netflix ne dela brez gold naročnine :rofl:

 

pocasi se vracajo nazaj na sistem, ki so ga furali ob splovitvi xb1

 

spencer je ocitno zaposlen pri sonyju, drugace si takih debilnih potez ne znam razlagat

Povezava do prispevka

zaradi backlasha so spremenili ceno nazaj na originalno, zraven dodali da F2P igre ne bodo potrebovale več naročnine (kot je to na playstationu)
 

https://news.xbox.com/en-us/2021/01/22/update-on-xbox-live-gold-pricing/

 

čeprav osebno menim da je še vedno precej grdo tako od MSja kot od Sony-a da moraš plačevat naročnino za MP. upam da to tudi enkrat odstranijo. 

 

  

gojc reče pred 10 urami:

Aja pa poleg F2P iger tudi Netflix ne dela brez gold naročnine :rofl:

 

no no, to enostavno ni res. 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Ma ne vem no. 15 USD na mesec za vse kar ponuja gamepass, se mi zdi res ful ful preveč altruistično za megakorporacijo. :D

Je pa res, da sem samo glup ilustrator in ne ekonomist. Najbrž se pač samo motim.

 

Spencer pravi da je sustainable. Je pa res da bi vzel vse skupaj s kančkom rezerve, nikol ne veš kaj je res.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...