Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Zdej ko je bil zadnji update sem najprej posodobil konzolo, potem pa enega za drugim priklapljal vse 3 DS kontrolerje da so se posodobili in to je bilo to. Že od začetka imam konzolo povezano preko lan kabla in sedaj sem si tud vse PS4 igre premaknil na zunanji SSD disk in še vedno imam samo en crash Demon souls iz prvega tedna.

Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

Zgleda da so vsako generacijo slabši od prejšnje po outputu in kvaliteti le tega. Važno je samo, da imamo fene, ki so vsako leto bolj udarjeni dajat rimmjobe MS-tu. Kot nekakšne battered wife syndrom retardirane pojave.

Stari, če tole kar je Bessie pripopal ni hvale vredno, pol pa res ne vem kaj je.

 

Ubijal bi za tako carskost na PS konzolah.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Stari, če tole kar je Bessie pripopal ni hvale vredno, pol pa res ne vem kaj je.

 

Ubijal bi za tako carskost na PS konzolah.

+1

 

Res carski feature, respect Xboxen 

 

Že če bi Sony fuknil nek custom hack freeware emulatorja za PS1, kot so ga na PS Classic, bi bilo res carsko

 

Saj vem, da je verjetno pravno neizvedljivo, sam ja

Povezava do prispevka

škoda je, ker bolj malo iger to dejansko implementira. še ena taka stvar je rumble v triggerjih. recimo MSjev kontroler ima rumble notr v triggerjih že od 2013 pa praktično nobena igra tega ne uporablja (forza je pomoje izjema). to je ratal zanimivo šele letos ko je sony dodal adaptive triggerje (valda ni isto, navajam samo kot primer)

 

MS ma dostikrat take kul ideje, sam jih dostikrat tudi ne pripeljejo do konca, because reasons. to se odraža tudi drugje, ne samo pri konzolah. 

Povezava do prispevka

še en tak primer je auto HDR ki je del novega backward compatibility-a. ful carski feature ampak nikjer ne oglašujejo, niti nimaš seznama iger kjer je to podprto. pa je to seznam ki je ročno ustvarjen nekje in je posledica testiranja tega na igrah. 

to more potem folk narest tak seznam

 

še vedno se obnašajo kot dinozaver, ki je v teoriji najhitrejši na svetu ampak imajo eno nogo krajšo kot drugo in pol laufajo v krogih kot retardi ker dostikrat niso sposobni delovat kot celota

Povezava do prispevka

Zanimvo je prevsem kako hitro so mediji to razglasili kot teorijo zarote in izdihovanje pare iz umetnih čikov čez sistem in rekli console war,....  Vedel sem da je to resnica,.. ki me niti ne moti(jebi ga se zgodi,.. elektronika etc),.. Moti me $$$ prekrivanje,.. in se tako lepo vidi kako so mediji kupljeni vsi,.. ko je ta BS se dogajal,.. sem vedel da je nekaj resnica,.. kar so oni zavrgli v 5-tih urah,.. smešno. Mene ne skrbi da se bo rrod zgodil še enkrat,.. ampak kako so mediji to zaspinal je bilo hecno ,.. vse je samo v denarju in nej se , Nije U šoldima vse, Hrvati jebejo ,.. ker je.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Ne vem,.. ni mi zgledal fake sploh,.. vedel pa sem da je to verjetno 1 na 500.000 primer da nekaj zacvre mb do te mere,.. (dosti izkušenj z napajalniki),..  brezveze hypat to v nekaj kot anti reklama,.. še bolj grdo to spinat da je absolutno nemogoče in da je to puffanje unega nadomestka moških cigaret, kot so vsi to počeli..To bi bilo šele nevarno. Noben ne plača 500 eurov za ta drug (slabši sistem) da bi jih tunkal v drek še bolj, ker MS se mi smili ker so tok lame.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Nic nisi vedel, sicer bi nam razodel da naj samo malo pocakamo pa bomo videli. 
In KOMOT bi bil to vape model, a si ti kdaj vidu kaksen dim pride iz teh stvari? Gladko isto zgleda. Pa tut ne vem zakaj bi blo kej nevarnega tle, cel post se bere kot da si dubu res proper posiljko drogic. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

Nehaj vejpat,.. Voda in elektronika ni kul.

Vedel? mislim da se je to dogajalo še preden bi lahko obvestil kogarkoli tukaj,.. Itak je pa irelevantno. Vsi vemo kaj xbox je,.. piece of shit.

 

Dej ne pretiravaj no. Pa Quartering je vse kaj drugega kot zanesljiv vir takih informacij :)

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 33 minutami:

Pa ne moreš bit že pred 11 uro pjan ko krava? :D

Ti ne,..lol

Edit: ja je pozno ampak včeraj gledal en scifi film,.. ne vem,..I mother something,.. ne vem en robot je kako mama v postapokaliptičnem svetu,.. zanimivo,..tok lame

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...