Skoči na vsebino

Tema o e-mobilnosti


Priporočeni prispevki

Vodokotlič reče Dne, 24. 6. 2023 at 7:07:

Torej še vedno 4500 :D 

Vodokotlič reče Dne, 25. 6. 2023 at 11:18:

To kar piše v naslovu je ena stvar, ki še nisem nobenega slišal da bi rekel, da zaradi tega ne kupi VW. "Ej, bi kupil ID.3, ampak ima 1500 konjev premalo, lol. Mislim da imajo dosti drugih problemov, ki jih ta članek niti ne omenja 

Povezava do prispevka
Skynetz reče Dne, 26. 6. 2023 at 12:03:

Torej še vedno 4500 :D 

To kar piše v naslovu je ena stvar, ki še nisem nobenega slišal da bi rekel, da zaradi tega ne kupi VW. "Ej, bi kupil ID.3, ampak ima 1500 konjev premalo, lol. Mislim da imajo dosti drugih problemov, ki jih ta članek niti ne omenja 

drži. Pa tudi, kje boš te konjske moči izkoristil? Prometa in pločevine imaš na cesti vedno več, komaj se da še premikat...je vseeno, ali imaš 1700 ali pa 17 konj, v takem prometu obadva istočasno prideta na cilj.

Povezava do prispevka
Jenno reče Dne, 13. 6. 2023 at 12:19:

Ne, nism dokupu. Pejt tm pod "autopilot" pa probi če maš neko testiranje. Ni to samo, da te čuva, da ne greš s ceste, ampak loh dejansko gledaš film pa peleš. Razn kšni rondoji al pa dela na cesti so jeba in se sklop zadeva.

 

Zdaj sem dobil nekaj, ko sem mu dovolil vse pod EULA :D

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
wicked reče pred 1 uro:

Fotr ma id4. Pol morm pa vozt to kapelco 110kmh da ni prevelka poraba. Men se pa spi zraven. 

ja to je pa zaradi koeficienta zračnega upora. sej tako je pri vsakem avtomobilu, ne samo pri električnih. Baje se ta koeficient začne pojavljat pri 70-80 km/h, od 110-130 km/h naprej (odvisno od oblike avtomobila), pa naj bi se približno polovica porabe pogonskega goriva avtomobila rabila izključno za premagovanje tega upora.

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 16 urami:

Jaz bolj redko to vidim. Drugače ja pomankanje hitrih polnilnic v SLO in CRO je razlog. Kot drugo, če si malo hitrejši od kamijonov tudi ni nič narobe itak ne profitiraš nič ker padeš v gužvo.

Ce se isto hitro vozte, je mala sansa, da se med sabo vidte;)

Sam bi reku, da opazim, a me ne moti. 

Tudi se nisem videl, da bi se kdo na elektriko vozil dlje casa 150 km/h +. 

Najvec kar vidis, je, da kdo kdaj stegne za tistih par sekund...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...