Skoči na vsebino

GOTY ZLATEGA KONJA 2020 PREJME  

89 glasov

  1. 1. ...

    • Astro's Playroom (PS5)
    • Crusader Kings III (PC)
    • Cyberpunk 2077 (multi)
    • Demon's Souls (PS5)
    • Desperados 3 (multi)
    • DOOM Eternal (multi)
    • Flight Simulator (multi)
    • Ghost of Tsushima (PS4)
    • Hades (multi)
    • Half-Life: Alxy (VR)
    • The Last of Us: Part II (PS4)
    • Ori and the Will of the Wisps (multi)

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

TLOU 2 z lahkoto (najboljši linerni SP špil to generacijo), igral sem še Doom Eternal (zelo dober) in Crusader Kings 3 (čist preveč kompleksen za novinca, ampak se ga ziher še lotim). 

 

Upam še da nekoč pride Hades na retail pa da mi bo GoT dober. Demos souls pa itak kupim takoj ko bo neka normalna cena in ko bo PS5 pri bajti :D

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 10 minutami:

Upam, da ne bo tvoja presoja odlocujoca hehe. Sicer pa se ve, da mora zmagat TLOU2

 

Loool :D Eh kje ti sploh kaj takega pade na pamet, da bi Ćamir... priznani filantrop, slavist in manipulator prve vrste, priredil glasovanje. To je isto kot, ko se zadnje cajte, pljuva po ubogem Alan Amadej Eferlu, ki želi pomagati Sloveniji pri obvladovanju krize.

Povezava do prispevka

Saj imam strokovno komisijo, ki mi pomaga deducirat fejk račune

 

Sestavljajo jo: Alan Amadej Eferl, Matic Šilc in Rok Brumen

 

Prvi je največji poznavalec kriptovalut pri nas, drugi je zaposlen na Facebooku kot desna roka ustanovitelja, tretji pa je vodja maloprodaje Iphonov v Sloveniji 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 24 minutami:

Jaz priznam, da sem zajebal v prvi rundi. Čeprav mi je Cyberpunk carski in igram brez problemov, bugov itd, enostavno v takem stanju ne more bit GOTY, vsaj pri meni. Tak da TLOU2 dobi glas. 


Sem glasoval za CP2077, ker mi je letošnji najboljši naslov, ampak priznam, da če zmaga bo "nezaslužena" zmaga. Sam jaz pač vidim, kaj igra lahko postane in ne kaj bi lahko bila. Če ma to kak smisel

Povezava do prispevka

Glasoval sem za TLoU2. Kljub napakam je zasluženo prva od tega seznama. Po vloženem trudu bi si zaslužil kaj še Ghost of Tsushima, ampak na dolgi rok ni to igra, ki bi si jo zapomnil in nisem med njenimi največjimi ljubitelji. Razen main storyja ter začetka me ni prepričala, ampak raid za džabe ter spoliranost je lep plus.

 

Kar se Cyberpunka tiče: preigral po dolgem in po čez in če me kdo vpraša ali mi je bila všeč mu rečem, da ja.

Ampak ta igra ne samo, da si niti slučajno ne zasluži nagrade za igro leta (še posebej ne v tako sramotnem stanju kot je ob izidu), ampak niti nima kaj delat na seznamu za nominacije. Edino nagrado, ki si jo ta igra dejansko zaluži je razočaranje leta. Morda se čudno sliši, če pa sem stavek nazaj rekel, da mi je všeč. Ampak to ali je komu všeč ali ne, ne zmanjša dejstva, da so izdali en na hitro skup spacan končni izdelek, da niti slučajno ni dokončan, da je zanič na konzolah in da je marketing lagal ter zavajal množico, da je grdo videt in je prisoten očiten cut out content ter reči, ki v igri nimajo kaj za delat. 

 

Jaz osebno takega početja ne bi nikoli nagradil, če že bi nagradil z dvemi žlepami tistemu, ki je to dal v takem stanju na trg. Počutim se kot učitelj, ki ima izjemno talentiranega učenca, ampak vidiš, da je len kot hudič in se ne trudi in misli, da bo se vse samo od sebe naredilo. Ne gre tako. Res me jezi, ker je stran zmetan potencial, v stanju kot je sedaj, pa niti slučajno ni igra leta, kvečjemu je blamaža leta. Žal, malo tough love mu je treba prisolit.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Zalostno je tudi, da je sploh na seznamu, ker to sam diskreditira ostale dobre igre, ki zdaj zgledajo, kokr da so se slabsi skupek govna. Mislm, a je cyberpunk res najboljse kaj je letos izslo al kaj? To bi bla res cista zalost. Cela anketa je problem, ker je ustvarjenja par dni po izzidu^tm Cyberpunka in  je folk lepo v afektu glasoval, ko se niso hittali v ogromn wall realitya buggov in manjkajocih delov igre.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 5 minutami:

Zalostno je tudi, da je sploh na seznamu, ker to sam diskreditira ostale dobre igre, ki zdaj zgledajo, kokr da so se slabsi skupek govna. Mislm, a je cyberpunk res najboljse kaj je letos izslo al kaj? To bi bla res cista zalost. Cela anketa je problem, ker je ustvarjenja par dni po izzidu^tm Cyberpunka in  je folk lepo v afektu glasoval, ko se niso hittali v ogromn wall realitya buggov in manjkajocih delov igre.

Anketa je bila namenoma ustvarjena točno 10 dni po izidu Cyberpunka. Kdor je imel namen igrat, je v desetih dneh lahko res dodobra testiral, več kot dovolj časa za udarit v wall buggov in manjkajočih delov iger. 

 

Kdor bo čakal na spolirano verzijo, bo čakal do najmanj mid-2021. A naj junija 2021 naredimo ankico, da bo relevantna?

 

Sploh pa imaš še 11 drugih iger v ankici, pišeš pa kot da je samo ena opcija :).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...