Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 23 minutami:

Fak ker wall of text brez pike/velike začetnice... A je kdo tok blazn na tem forumu da je šel dešifrirat kaj je napisal?  :sick:

ti zihr  lubi?

 

stom1c reče pred 45 minutami:

Nehaj nekoherentno pisat, ker me begaš.

pri tebi se je dalo naročit bundel ps5 + gta6.

Zdej ps5 že imam, pa bi od tebe kupil gta6.

ne bf hd. Gta6.

a ga vidiš kje od spletnih naročil pri meni, pa če bi kdaj bral je pisalo in po 100x sm napisal, igra do 80e karkoli, rpimer gta6, pride, ne, bo ne bo, mene boli joko čist

uredilo bitje Play
Povezava do prispevka
Play reče Pravkar:

a ga vidiš kje od spletnih naročil pri meni, pa če bi kdaj bral je pisalo in po 100x sm napisal, igra do 80e karkoli, rpimer gta6, pride, ne, bo ne bo, mene boli joko čist

Valda se ne vidi, ker si vse pobrisal, klošar.

in ne, ni pisalo igra do 80e karkoli, ampak FAKIN GTA6.

Ljudi si lovil na limanice z EKSKLUZIVNO

IGRICO GTA6.

Povezava do prispevka
stom1c reče Pravkar:

Valda se ne vidi, ker si vse pobrisal, klošar.

in ne, ni pisalo igra do 80e karkoli, ampak FAKIN GTA6.

Ljudi si lovil na limanice z EKSKLUZIVNO

IGRICO GTA6.

glej fbje in pg fb vse piše, ljudi nism lovil nič, ampak če ti ni dovolj cena uradna kolikor jih je šlo za 499e in 3letna, ter igra do 80e, pa ajde povej kaj bi še? klobaso, 1l šnopca...al tretjo dozo? poživitveno al kaku se ji reče?

Povezava do prispevka
BuLsHiT reče pred 27 minutami:

lol kdo drug kot ti bos branil tega klovna, ki nateguje vse poprek.

 

Jaz ne poznam nobenega, ki ga je Play dejansko nategnil - poznaš ti?

To da prodaja PS5 po scalperski ceni, bog pomagaj, ni edini dandanes - pač ne kupiš in rešeno - od kod vam zaradi tega pravica, da ga zmerjate? 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 minutami:

 

Jaz ne poznam nobenega, ki ga je Play dejansko nategnil - poznaš ti?

To da prodaja PS5 po scalperski ceni, bog pomagaj, ni edini dandanes - pač ne kupiš in rešeno - od kod vam zaradi tega pravica, da ga zmerjate? 

Aha pol so ti tuje situacije, ko je folk zelel igrice, ki jih bi moral dobit v sklopu neke platinaste narocnine pri njemu

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 6 minutami:

 

Jaz ne poznam nobenega, ki ga je Play dejansko nategnil - poznaš ti?

To da prodaja PS5 po scalperski ceni, bog pomagaj, ni edini dandanes - pač ne kupiš in rešeno - od kod vam zaradi tega pravica, da ga zmerjate? 

aja razdiranje bundlov ni nateg ane? pa prodajanje jebenega GTA 6.

Povezava do prispevka

Po prebiranju teme sem dobil poslovno idejo da kupim ps5 po priporočeni ceni 500 eur in potem uradno prodam po 799. Mam že čisto vse pogoje razen ps5 vezo morem dobit v Big Bangu/Harvey Normanu. :lol:

 

Stipe2 reče pred 18 minutami:

Zakaj potem ne greste jebat mater tudi vsem legit trgovcem, ki prodajajo grafične po 2x MSRP ceni?

nimajo podpisane pogodbe da tega ne smejo počet kar majo uradni prodajalci PS5k verjetno podpisano s Sony-jem/uradnim dobaviteljem konzol

 

ni to glih isto 

 

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 30 minutami:

Serviserju v Mlacomu sem v živo povedal dost več, kar sem o njihovi sposobnosti delil na netu :D Koga osebno morem it opizdit, da so BigBang korpo pizde?

 

Sej ok, to si verjetno naredil, ker te je tvoj primer pripeljal do tega, da si tako odreagiral - ampak Playa tukaj napadajo, brez da imajo kak konkreten spor z njim...malo mi je bad videt, da je ljudem zmerjanje v tak užitek.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 minuto:

Sej ok, to si verjetno naredil, ker te je tvoj primer pripeljal do tega, da si tako odreagiral - ampak Playa tukaj napadajo, brez da imajo kak konkreten spor z njim...malo mi je bad videt, da je ljudem zmerjanje v tak užitek.

Ma dobro no, saj ti si imel tudi proper kvalitetne streake drkanja folka na forumu in to še takrat, ko se res nobenemu več ni dalo drkat :D. Pač dodaj v to svojo formulo še par "cigan" žaljivk, pa imaš

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 10 minutami:

Ma dobro no, saj ti si imel tudi proper kvalitetne streake drkanja folka na forumu in to še takrat, ko se res nobenemu več ni dalo drkat :D. Pač dodaj v to svojo formulo še par "cigan" žaljivk, pa imaš

 

Itak - samo jaz nekako ne čutim želje po takih težkih besedah - to mi nekako potem ni več zdravo prepucavanje in v bistvu niti nobenega dejansko ne sovražim, da bi z zmerjanjem čutil neko zadoščenje...

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 23 minutami:

 

Itak - samo jaz nekako ne čutim želje po takih težkih besedah - to mi nekako potem ni več zdravo prepucavanje in v bistvu niti nobenega dejansko ne sovražim, da bi z zmerjanjem čutil neko zadoščenje...

 

krneki, se neki delaš pametnega. Men je play prodal tri ponaredke xb360 padov  ki jih je prodaju kot originale. Pol ko sm mu pisu, če se zajebava, je odpisal da so to zelo kakovostni ponaredki (niso bli).

 

a mam zdej pravico mu rečt cigan. Cigo en pametuješ tuki, ko si ti ubistvu največji cigo pa provokator

 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...