Skoči na vsebino

[multi] Monster Hunter franšiza


Priporočeni prispevki

Lunco reče pred 12 urami:

a to je boljš igrat na kontroler al tipkovnico? 

Če ti je mar za zdravje rok, pol je vsako igro bolje igrati na kontroler.

Če ti je k/d ratio v FPSjih pomembnejši, pol k+m. Za igre kjer natančno merjenje ni osrednjega pomena (MH) je brezveze metati zdravje v smeti.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Jaz bi sicer vseeno probal prvo World, ker enkrat ko boš začel Rise, boš težko šel nazaj na World. Sploh ker tam ni wirebug mehanike. World ima tudi bolj ''resno'' barvno paleto.

 

Ampak kar se težavnosti tiče, nič ti ne more bit lažje kot Village Rise. Pač lep, lahek, tutorial. 

 

V bistvu, za začet, ne moreš falit z bilokatero začneš. World Vanilla mislim, da je celo zastonj na PS5.

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 24 minutami:

Jaz sem zdaj končno naredil v Hub Story 2 boss zmaja ali je to to kar se tiče Story ali je še kaj HR sem šele 60 in mi piše da moram priti do 100 HR . Kateri armor je dober da ga zgrindam trenutno imam Rajang golden armor in story longsword  maxed . Kateri je top armor  in longsword? Ce lahko kdo svetuje

Pozdravljen longsword kolega :D

 

Torej, lahko vedno malo gres na youtube in pogledas. Če se dobro spomnim, sem jaz uporabljal Magnamalo longsword zaradi blast attacka, torej na normalni raw damage doda še 100 blast attack, ko se napolni blast attack build up.

Ali pa uporabljaš Nargacuga deepest night ker ima high affinity.

 

Armor ni pomemben, pomembni so skilli, in za longsword vedno ciljaš na naslednje:

 

Quick sheath - ta je nujna, napadi so hitrejši

Weakness exploit

Critical boost

Critical eye

Attack boost

 

Kar se od armorja tiče, Ingot greaves recimo, tam imas critical eye in attack boost, ne vem če imas odklenjeno Teostro zdaj, Kaiser crown je super.

 

to je to kar se spomnim iz high ranka :)

 

Špilaj se z dekoracijami, vedno ciljaj pomembne skille, vedno kombiniraj dele armorja pa bo

Povezava do prispevka

Jaz sem tudi ta vikend "malo" več igral tako da sem prišel do HR50 in končal Rise zgodbo. Zadnji šef je bil spet kot po navadi precejšnja frustracija za melee orožje... Overall je Rise super zadeva sploh pa za 40$ ker že kar vidim da bo šlo še par 10 ur v tole preden pride Subreak. Močno pa pogrešam investigation like misije ki so bile v MHW res super za hitro farmanje materijalov. Trinketov sicer še nisem veliko meldal ampak zaenkrat je bilo vse fucking JUNK :P 

 

 

Povezava do prispevka

No evo, zdrzal sem 15 min z Velkhano, preden sem odkartal v 3 pm.

 

Tole je boljse za tiste, ki še nikoli niso vidli Velkhane. Jaz poznam 99% napadov, sam prihajajo v drugacnem zaporedju kot nekoc in me natakne na rep :D pa mislim, da ma neke range napade nove al se slabo spomnim. 

 

Sicer pa, nora je Velkhana, vsec mi je.

Povezava do prispevka

Velkhana je že bivša, v drugem poskusu. Takoj ko refleksi nazaj pridejo, gre brez problema :D

Kartanje pri longswordu je dost povezano z zgresenimi counterji, dodge roll ne uporabljam, ce pa counter zgresim, je to to, konc borbe :D

 

Nisem še mr160, tak da bo Valstrax pocakal. Sem pa malo počekiral fajt, kar nekaj napadov rezultira v direktni kart zgleda :D

 

Valstrax je dejansko edini monster, katerega me je strah špilat, šanse, da kartam so vseskozi prisotne, tak da komaj čakam, da se ga lotim :D

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Končno imel malo časa in igral nekaj ur skupaj. Pričakovano spet super igra, začetek je res lahek in Magnamalo mi je prvi malo bolj resen/lusten fight. Ker sem še vedno pod polnim vplivom Worlda se zanekrat ne morem navadit še teh hookov in jih čisto premalo uporabljam, sprememba special attacka na LS je super, veliko lazje izvedljiv, vendar mi je bil v Worldu ravno zaradi tega bolj zadovoljiv občutek, ko je ratal (sploh, če si se medtem rep odsekal). Free plezanje je super, grafični stil je všečen, sicer mi je od Worlda boljši... Turf warri so mi bili v Worldu (zaenrkat) boljši, ta jahanje monsterov mi ni neki ful všeč, na splošno ne maram nekih teh vmesnih "mini-iger" for v teh igrah. No kakorkoli, vidim, da bo šlo spet najbrž 500 + ur :) . Ker pretežno huntam s kolegom je tukaj zelo dobrodošlo to , da se lahko takoj pridružiš na lovu in ni World scen, ko si moral najprej solo videti cutscene, šele potem si pa lahko joinal. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

A si ze pokopal Valstraxa?

 

Misliš Risena na PCju ali tukaj na PS5? No, pokopani so vsi in še njihove familije do 4. kolena v vrsti :D 

 

Risena sem šel takoj, ko je prišel TU4 ven in je odličen fight, meni do sedaj najboljši. Škoda, ker še ni v poolu investigationov, ma bo naslednji patch, sploh bo noro, ko boš imel kak lvl 300 anomaly investigation z njim :D 

Povezava do prispevka
coupet reče pred 1 uro:

sem začel na pcju rise sunbreak. je hammer dober weapon za začetnika? všeč mi je hard hitting boom boom

 

Je ja. Dokaj hitro lahko zaobvladaš za prvo silo. Sicer pa z orožjem ne moreš nikoli falit, vsa so dobra in z vsemi lahko narediš popolnoma vse, glavno je, da je tebi osebno všeč gamestyle orožja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...