Skoči na vsebino

[multi] Monster Hunter franšiza


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče Dne, 21. 10. 2022 at 11:57:

Torej, v Rise me najbolj moti multiplayer pizdarija, in sicer, da ne piše kateri questi so aktivni, da se pridruzis, tako kot v Iceborne.

Meni je bilo carsko it pomagat ljudem...tukaj pa te opcije ni. Vrže te v random quest, kar je brezveze.

 

Sej lahko izbereš queste oz. katerega monsterja greš lovit v tisti gathering hub zraven te quest maiden. Tam pri teli tabli

Vsaj jaz sem tako videl no.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 urami:

MH Rise je bomba. Koncal sem vanillo, zdaj samo multiplayer pikamo event queste in se zajebavamo. 

 

Zadnji monster, Narwa je ful boljsa kot Ibushi, sicer nekam hitro sem jo pospravil, ampak boljsi fajt absolutno. Malo se bom spilal se v vanili, mam 70ur. Se ne mudi prevec v Sunbreak.

 

Zadnji je Allmother in ne Narwa. Narwa poje Ibushija in se transforma v final bossa fyi.

Povezava do prispevka

Ja. Ampak prvo imaš Ibushija kot kvest. Pol imaš Narwo kot kvest. Potem imaš še kveste z Elderji (Teostra in Kushala). Na koncu pa je še kvest Allmother, kjer je prvi del kratek fight z Ibushijem, potem se arena zruši in pod zemljo fightaš Allmother, ki je kar konkretno drugačen fight kot Narwa. 

 

Pri HR 100 pa se ti odklene še Valstraxx.

Povezava do prispevka

Capcom je objavil prodajo iger.

Na prvem mestu je Resident Evil 131 mil.

Kar je bolj pomembno, na drugem je Monster Hunter, 88 mil. Od tega je vec kot pol prislo od prodaje World/Iceborne + Rise/Sunbreak. Res neverjetno kako je MH zrasel v popularnosti. Dejansko jim privoscim se vec, in da drzijo kvaliteto!

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

HOLY MOLY TO PA JE SURPRISE! ALL CAPS INTENDED!

 

Must have za vse tiste, ki ste igrali World na PS in sedaj nimate Rise na PCju.

 

https://insider-gaming.com/monster-hunter-rise-game-pass/

 

Januar 20 2023 @Gatsu

 

Ni več izgovorov, Rise je že sedaj 5x boljši kot Iceborne kar se endgama tiče in monster rosterja. Pa še 2 updejta imata za pridet.

 

Jaz bom 100% triple dipnil in igral še na PS5.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 urami:

Danes sem srečal Astalosa, Seregiosa in Espinasa. Kak roster monsterjev je ta igra!!!! 

 

Madonca, si pa hiter.

 

Čaki, da vidiš bolj endgame roster, ko so aflicted ter zlasti Risen monsterji ali pa tisti, ki bodo v posebnih arenah.

 

Trenutno, da odkleneš najvišji Risen monster (Teostra) moraš bi MR 140, samo da veš, da ne boš mislil, da ni več nič po zadnjem bossu. Tam se v bistvu šele začne pravi endgame, na MR10 dobiš prvega aflicteda.

 

A Valstraxa na HR si odklenil?

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 32 minutami:

Jap, danes me caka ta urgent quest. 

 

Zdaj lahko malo primerjam monsterje z Iceborne. Eni so ful bolj zajebani, Zinogre in Narga v Rise sta 100x bolj divja. Magnamalo je tudi moja rak rana. Enostavno sem pri nekaterih monsterjih glup :D

 

Zinogre je težji vsaj 3x, sedaj je propper fight v Icebornu je bil totalen punching bag. Čakaj da vidiš MR Zinogre ali MR Apex Zinogre, ki še ima za pridet. Daleč najtežji fight v Rise Vanilla je bil event quest Emergency Apex Zinogre, probaj ga it delat z izključno High rank gear, da vidiš, kak je bil težak.

 

Drugače težji so še: Tobi Kadachi (konkretno), Juratodus ter Pukei.

Teostra je tudi kar precej težja, ima svinjske kombote.

 

Bistveno lažji kot v Iceborne pa oba Rajanga.

In Kushala. Ampak v dobrem smislu, sedaj ni 90% časa v zraku, kjer ji ne moreš nič kot melee.

 

Najbrž sem še kaj pozabil, toliko iz glave.

Povezava do prispevka

Jap, en quest ko sta dva Kadachija sem cartal ko zmesan. Jura mi je v Rise ful bolj zabaven, tak da ni problem, v Icebornu sem ga delal mogoce 3x :D

 

Pri Teostri pa jaz nimam problemov, verjetno zato, ker sem jo delal 200x v Icebornu zaradi decos, v Rise ima par dodatni napadov ampak ni to nic.

Kushala je carska tukaj, boljsi napadi, manj v zraku, ni tornado po celi areni...

 

Od teh novih, Astalos je zelo dober, ni pretirano zajeban, razen kamehameha oneshot laserja. Seregios ima tisti skoraj oneshot slide, Espinas je izi pizi.

 

Rajang je pa ful lazji, vem, da mi je v Iceborne bil nocna mora, navadni in Furious. 2 Furiosa sem 2x naredo, enostavno se mi ni dalo. Tukaj je navadni res super fajt, in ravno prava tezavnost.

 

Ne morem pa prehvalit swap switch skills opcije. Perfecto!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...