Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

https://delistedgames.com/over-half-of-the-dsi-library-has-been-delisted-across-north-america/

 

Očitno je neka napaka bla z delistanjem. Od vseh špilov, ki so bli delistani je sam še peterica, ki manjka na 3DS eShopu.

 

5 in 1 Solitaire
Digger Dan & Kaboom
Face Pilot: Fly With Your Nintendo DSi Camera!
Match Up!
Word Searcher 3

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Eh glede na to da je v switchu acient tegra 1 in to na hard underclockana bi lahko marsikaj naredili tudi v 4k. Poglejte ipad in njegovo resolucijo + graficno kvaliteto iger. 
Da se ze, sam nintendo je kr relativno nesposoben na tem podrocju plus to za sabo potegne marsikaj - manjse marze pri hardwaru, vecji razvojni stroski, etc...

Povezava do prispevka

Ste kaj igračkali igračko Pokemon? Jaz ya. Krepko najkvalitetnejši sta mi prvi dve generaciji, ki sta legitimno dobra JRPGja in dobri igri. Sploh na drugo generacijo imam najlepše spomine (igral sem Crystal verzijo). Zadeva je kot prvo ogromna, kot drugo ima 250 še kar raznolikih pošastkov — v nadaljevanjih so postajali vse bolj enolični —, predvsem pa je bila resnično težka! Od generacije 3 naprej so igre postajale vse lažje, epicenter pa je bila (3)DS generacija, kjer si lahko vse fighte preigral miže in s pritiskanjem na A, ker si bil tako overpoweran tudi brez grindinga.

 

Kakor koli že, pomoje res kul igre za igrat z otrokom, če ga imaš. Simple, hud filing mega pustolovščine, noro kjut živalce ...

 

Mimogrede, za obujanje spominov. Na [noclip.website] pod Nintendo DS - Pokemon Heart Gold Souls Silver - Johto & Kanto Region lahko preletite celotno ozemlje druge generacije. Nice nostalgia blast. 

Povezava do prispevka

Yellow in Silver

 

Silver sem skoraj use Pokémone polovil, mislim da sem se ustavil pri 247 al neki tazga

Res mi je bla top igračka, bratranec je mel gold, sam njemu se ni tolko dalo pol sem pa jst se njegov gold igral 

Aja, pa sploh nisem vedu da ni vseh pokemonov v eni verziji + interneta se nisem uporabljal, tku da se mi zdi kr dober catch number :D

 

Pred cajtom sem zalaufal emulator in preigral firered, ni mi bla svoh, ampak nimam nekako več tolko volje

Če bi naredili proper 3d open world Pokémon rpg (malo boljše od sword/shield) bi verjetno takoj nabavil 

 

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 10 minutami:

Če bi naredili proper 3d open world Pokémon rpg (malo boljše od sword/shield) bi verjetno takoj nabavil 

To sta dobesedno DLC-ja za Sword/Shield. Kot prvo sta oba open world z glavnim in side questi. Svet v DLC-jih je raznolik — imaš jame, morje, sneg, gozd, vzpetine, travnike ... Ni zares velik, a meni se je na uč zdel vsaj tako velik kot svet v OG igri. Predvsem je zakon, da je povsem open world, kamero lahko poljubno rotiraš, prav tako pa po njem tavajo Pokemoni lvl. cca. 65, tako da je izziv prav proper. Zraven tega so dodali cel kup nekih stvari, ki so prvič v seriji, recimo randomizirane dungeon rune, kjer na začetku zbereš pokemona iz nabora random treh, nakar se boriš skozi dungeon run, na koncu katerega je vedno random legendary pokemon, ki ga lahko uloviš. Dodali so tudi collectiable, kar se jih jaz prej v seriji tudi ne spomnim, pa celo neke odločitve, ki imajo vpliv na nadaljevanje (v prvem DLC-ju se recimo odločil za enega od dveh battle towerjev in drug se ti zaklene za vedno, na koncu battle towerja pa je unikaten legendary evolution).

 

Skratka ... DLC-ja za Pokemon Sword/Shield sta tako 10x boljša od izvirne igre. Ne vem kaj je s tem, samo so pomoje developerjem rekli, da zdaj pa lahko v tem DLC-ju naredijo igrico, ki si jo dejansko želijo naredit :D . Ker ne štekam, zakaj bi bil sicer DLC toliko kvalitetnejši. Samo upam, da bodo odgovorni to zaznali kot pravilno smer in bo naslednja generacija v celoti takšna kot DLC-ja. Kupcem Sword/Shield pa res polagam na srce, da sta DLC-ja must, ker sta preprosto kvalitetnejši, polnejši in tehtnejši izkušnji od originala.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...