Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

uros678 reče Dne, 9. 7. 2021 at 0:20:

Nikol nisem mel nobene Nintendo konzole, pa si te od fellow mn3njalnicarja kupim rabljen Switch Lite. Da vidim te zakaj se gre. Kupim BOTW2. Fuknem not, startam. Spilam par minut. I don't understand what the hype is about. Si mislim, mogoce je ona teta na mimovrste v komentarjih mela prav, ko je napisala, da je to za otroke do 12 let. Spilam se malo dalje, aaannd it's 4 vjutro. FTW just happened? Zakaj mam naenkrat zeljo met Switca prikoplenega na TV, da ne bom rabo zijat na toti mali ekran? Pa je normalno, da hocem met se oni pro kontroler? Al je brezveze ta kontroler kupovat? Kaj naj zaj naredim? Naj kupim toti OLED ko pride ven? Al naj kupim kr neki trenutni switch model? Al se keri javi, da mi da dva focna plus obvezen sestavi se, in ne rabis tega kolega, pa lep lp.

 

Danes sn mel homooffice homeoffice, tricetrt cajta sn spilal BOTW. Ne vem kdaj se mi je nazadnje to zgodlo, da spil tak vlece.

 

 

Meni se je podobno zgodilo z Nintendom. V otroštvu sem ravno skozi najlepša lepa imel priložnost imeti/igrat gameboy color, gameboy advance, ds.. itd.. Nikoli pritegnili. Vedno govoril - wtf Nintendo, to je res neka posebna klasa - tako sem ostajal vedno z mnenjem PC master race. In je čas minil, switch prišel ven - ni me niti malo pritegnil. Potem pa 2 leti nazaj me nekaj prešine ko vidim novo 2DS XL konzolo - in si rečem tko za hec, da jo nabavim in malo sprobam kaj je trik. Naložim metroida in zeldo ocarino in fak. Res nek drugi svet. Kar vleklo igrat in zabavno - ležiš v postelji in igraš s tisto 300px prisrčno grafiko. Res je nek čar. Žal se zadeva ni ustavila tam.. Ni bilo malo, pa sem imel že svojega DS + DSi in odkril dragon quest svet. Ojej. Cele ure igral dragon queste in užival (pa sploh predtem nisem slišal za JPRG). Itak, probal še pokemone - zakon. Nek čar je v tisti 66mhz napravici, ko prikazuje prisrčno grafiko na dveh ekrančkih. Kar naenkrat sem imel 3 handheld konzole v roku 2 mescih. Nato sem nabavil še original wii in igral "šport" - res super izkušnja. Itak, ni bilo dolgo pa me je začel switch srbet. Takrat je izšel V2 in sem si ga ubodel takoj septembra. DQ IX pa par indie igrc - fak, super izkušnja igrat na switchu. Ugotovim, da sem ratal ninendo okužen in ni mi jasno, kaj sem zamujal vsa ta leta. Handheld ima res nek svoj čar.

 

Isto se je zgodilo kolegu, ki je bil zagrižen PS fan boy. Nekih iger se še pritaknil ni - na switchu pa jih z zadovoljstvem obrača.

 

Iskreno BOTW me ni tako močno povlekel (ga nisem še obrnil), ima pa nek svoj čar ja v kombinaciji s handheld. Če povzamem - iz "Nintendo, ne hvala" sem postal lastnik 4 sistemov Nintendo..

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Potrjujem :D

 

@Hernier ženska bo kekit level greatness šele dosegla takrat, ko te bo par sekund vodila, potem bo pa sredi najbolj napetega dela priletel klik na Menu, Exit game in lajn Preslab si da bi odigrala do konca, s tako slabimi mi ni zanimivo špilat, itak se ti vidi da si se predal in sam walk away nekam v kuhinjo prčkat po hladilniku :D:D

Povezava do prispevka

A si že igral Slay the Spire? Priporočam

Navedek

We fused card games and roguelikes together to make the best single player deckbuilder we could. Craft a unique deck, encounter bizarre creatures, discover relics of immense power, and Slay the Spire!

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Nintendo Q1 finanancal report (As of June 30):

Hardware: 89.04m units

  • Switch je postala sedma najbolj prodajana konzola. Prehiteli so PS3, ki ima 87.4m prodanih enot. Šesta trenutno je Wii s 101.63m prodanih enot

Top 10 najbolj prodajanih špilov:

  • Mario Kart 8 Deluxe - 37.08m
  • Animal Crossing: New Horizons - 33.89m
  • Super Smash Bros. Ultimate - 24.77m
  • Breath of the Wild - 23.20m
  • Pokemon Sword/Shield - 21.85m
  • Super Mario Odyssey - 21.40m
  • Super Mario Party - 15.72m
  • Pokemon Let’s GO - 13.57m
  • Splatoon 2 - 12.45m
  • Ring Fit Adventure - 11.26m

Drugi izdani špili od letos:

  • Super Mario 3D World + Bowser's Fury - 6.68m (WiiU verzija je prodala 5.87m)
  • New Pokémon Snap - 2.07m (outside of Japan)
  • Mario Golf: Super Rush - 1.34m
  • Miitopia - 1.04m

 

MK8D dela nore cifre. Kmalu bo tudi najbolj prodajan Mario Kart. Zaenkrat je pred njim MKWii s 37.38m prodanih enot.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 23 minutami:

@raveer, a si kupil Disgaea 6 mogoče? Na spletnih straneh jo imata Bigbang in Igabiba, ampak oboje kao razprodano -.- Si kje zasledil kak kul deal? A se sploh splača Switch verzijo al raje počakamo na release prevoda PS4?

Mel sem prednaroceno omejeno izdajo na NISA UK en lep cas, ki so mi jo zavoljo nejasnosti glede Brexita lepo skenslali in me sredi aprila spet pozvali, da naj jo na novo narocim, ker sedaj pa so vse postimali za pot proti Evropi. Nekak se mi seveda ni dalo, ker mi ni vec delal kupon za 15 funtov popusta in vseh stroskov, ki bi nastali ob dostavi. Potem se zavoljo hladnega sprejema in bolj ali manj bednega demota nisem se odlocil za nakup. Cakam vsaj 33% off v eshopu. ;)  

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

poskusil sem ta fix s podložko pod kovinski base od sticka, testiral podložke od okrog 0-8mm do 1.5, ampak nobena ne deluje perfect - še vedno je drift, ampak se je izboljšala situacija precej, tako da lahko vsaj igram nekako, vmes sem itak zjebal vijake, ker so zelo občutljivi, dva ne primeta več dobro. 5-6 krat sem razstavil in sestavil vse, vmes sem pretrgal še zgornji ribbon cable, za katerega sploh ne vem, čemu služi, kateri konektorji so vezani nanj. Že prej je bil nekako na silo prepognjen pod ostrim kotom in po zadnjem odprtju se je prelomil. Deluje pa vse še vedno, gumbi, motion kontrole itd. Drugi ribbon je pa veliko bolj kvalitetno narejen. All in je kar se tiče kakovosti izdelave joycon precejšnje sranje. Morda pa je treba malo počakati, da se podložka prilagodi in uleže, da bo drift izginil, ker imam občutek, da deluje vedno bolje po uporabi. Bomo videli.

uredilo bitje jazbinec
Povezava do prispevka

Po dosti letih premišljujem da bi si spet omislil kakšno drkalico. Izkušnje imam samo z game boy color pred ogromno leti. Se mi splača kupiti Switch lite ali morda kakšen 2ds xl če ga uspem najt? Navaden switch me nekak ne zanima, ker ne bo nikoli igran na tv. Ps vita je pa pomojem ze pod rušo 😂. Kaj se mi priporoča? 

Povezava do prispevka

Jaz prav tako mislim da je edina prednost switcha ta handheld mode - torej kot naslednjih 3ds, res vrhunske ročne konzolice.

 

Na TVju je slika preveč v kurcu, poleg tega pa imaš zdaj res že zelo dobre emulatorje, tako da ne vem zakaj bi se mučil s switch jajci.

 

Če bi vsaj izdali pro verzijo s 4k podporo, samo Nintendo ne jebe, fani pa še kar nastavljajo ritke.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...