Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

2ds xl bi se mogoče kar fejst prejebal preden najdeš kakšnega vredi in to za dobro ceno. Jaz ti priporočam Switch lite. Plus, če si res fiks, da nikoli ne boš na TVju igral. Je vredi zadevca in bo služila namenu. Zraven ti pa pripročam Legend of Zelda: Breath of the Wild. Vrhunski špil. Že sam toti je vreden nakupa. Imaš pa pa še cel kup dobrih špilov (kot 1st party kot 3rd party kot indie).

 

Sicer pa Switch lite ekran > 2ds xl ekran :rofl:

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Feget reče pred 10 urami:

Jaz prav tako mislim da je edina prednost switcha ta handheld mode - torej kot naslednjih 3ds, res vrhunske ročne konzolice.

 

Na TVju je slika preveč v kurcu, poleg tega pa imaš zdaj res že zelo dobre emulatorje, tako da ne vem zakaj bi se mučil s switch jajci.

 

Če bi vsaj izdali pro verzijo s 4k podporo, samo Nintendo ne jebe, fani pa še kar nastavljajo ritke.

 

Ma za te igre, ki se največ prodajajo za Switch, je glih vseeno, če so 4k ali ne. Tukaj je čisto drugačna ciljna publika in glede na prodajne številke očitno nekaj delajo prav.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Evo mate novega člana. Kot dolgoletnik kritik switcha zaradi hardware/cena razmerja sem se danes zlomil in impulzivno kupil switcha. Nimam pa pojma o nje, pa imel par vprašanj:

 

- ali je kaj od wiiu konzole uporabno na switchu, kake nintendo eshop igre, ki sem jih tam kupil ali recimo gamepadi?
- katere igre so a must glede na to, da imam wiiuja, tko da razne mario karte in zelde smo že preigrali...

- katere igre so dobre za 2 playerje oziroma family?

Povezava do prispevka
atomic reče pred 9 urami:

Evo mate novega člana. Kot dolgoletnik kritik switcha zaradi hardware/cena razmerja sem se danes zlomil in impulzivno kupil switcha. Nimam pa pojma o nje, pa imel par vprašanj:

 

- ali je kaj od wiiu konzole uporabno na switchu, kake nintendo eshop igre, ki sem jih tam kupil ali recimo gamepadi?
- katere igre so a must glede na to, da imam wiiuja, tko da razne mario karte in zelde smo že preigrali...

- katere igre so dobre za 2 playerje oziroma family?

Welcome, let me show you around.

 

Must have:

1. Mariokart 8 deluxe (dober family fun)

2. Zelda: BOTW

3. Karkoli od Super Mario

Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 urami:

Evo mate novega člana. Kot dolgoletnik kritik switcha zaradi hardware/cena razmerja sem se danes zlomil in impulzivno kupil switcha. Nimam pa pojma o nje, pa imel par vprašanj:

 

- ali je kaj od wiiu konzole uporabno na switchu, kake nintendo eshop igre, ki sem jih tam kupil ali recimo gamepadi?
- katere igre so a must glede na to, da imam wiiuja, tko da razne mario karte in zelde smo že preigrali...

- katere igre so dobre za 2 playerje oziroma family?

Jaz bi rekel Super Mario Odyssey, Fire Emblem: Three Houses, Mario + Rabbids Kingdom Battle (v 2022 prihaja sequel). Nekaj časa je meni dogajal tudi Splatoon 2 multiplayer.

 

Za co-op.

Kot je že nekdo rekel Luigi's Mansion 3. Po približno dobri uri se ti odklene co-op. En mi še pride na pamet samo je WiiU port ampak kar manj znan in manj popularen IP tak, da možno, da nisi igral. Pikmin 3 Deluxe. Sicer noben top špil ali kaj ampak všečen in zabaven. Ima co-op od začetka. Če ti bo všeč imaš še poleg kampanje kar nekaj dodatnih stvari za naredit (vse so co-op, če me spomin ne vara).

 

Monster Hunter Rise mi pride na pamet. Sicer sam ga nisem igral ampak vem, da se ga je tudi tu ful hvalilo.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Saj ne me razumet narobe, meni je Switch fajn. Sem pa tudi post-WiiU igralec in za nas preprosto ni toliko robe. Najboljša non-WiiU ekskluziva je meni Fire Emblem: Three Houses (ki je tudi kritiško priznana, mislim da ima bolano visoko povprečje ocen), sam se ne spomnim, da bi ti kaj dosti igral taktične igrice v preteklosti? No, vse je enkrat prvič. Drgač pa na Switchu je fajn igrat te random indije ala Streets of Rage 4. Da lahko gre vmes ženska gledat film, ti pa nadaljuješ na ekrančku.

 

Also Mario Kart 8 je meni tudi izjemna igra, samo ima pa res podn singleplayer mode, kar meni konkretno zbije oceno. Sicer imam na desetine ur preigranih v split screen, ampak online pa ne igram, zato mi nek dober SP manjka.

Povezava do prispevka

Sicer nevem, če si mene mislo ali koga drugega. Pri men si mel kar prav. Moj prvi taktičen špil. Mel sem nagledanega ko je priso ven. Vedno sem zavlačeval z nakupom. Na koncu ga dobil kot darilo in totalno pado not. Šel vse štiri poti. Kupil še DLC in bil celi mesec obseden s tem. Igral pa sem casual in hard mode. Na najvišjo težavnost se mi ni dalo.

 

Drugače pa ja štekam, da za vas ko ste igrali že večino teh portov na WiiU zna bit kar suša. Jaz ga nisem imel zato mi je tudi večje navdušenje. Mnogo je sicer nekih lazy portov ampak vseeno dobri špili.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
atomic reče pred 11 urami:

Evo mate novega člana. Kot dolgoletnik kritik switcha zaradi hardware/cena razmerja sem se danes zlomil in impulzivno kupil switcha. Nimam pa pojma o nje, pa imel par vprašanj:

 

- ali je kaj od wiiu konzole uporabno na switchu, kake nintendo eshop igre, ki sem jih tam kupil ali recimo gamepadi?
- katere igre so a must glede na to, da imam wiiuja, tko da razne mario karte in zelde smo že preigrali...

- katere igre so dobre za 2 playerje oziroma family?

Mario + Rabbids: Kingdom Battle

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...