Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Ja res carska igrica, ki si zasluži proper remake, ne pa tole sranje čez pol zaslona pri 30 fps. 

 

PC enhanced port, ki dela ful screen v 16:9 torej lepo čez cel zaslon. Sem tudi jaz čisto za nostalgijo in retro sceno, ampak tole izgleda ene 100x bolje kot nintendovo skropucalo.

 

 

In pa switch lepota, ki ne premora niti full screena - mislim res no 4:3 aspect in 30 fps v letu 2020:rofl:

 

Super-Mario-3D-All-Stars0.jpg

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 4 minutami:

Fegeta boli, da Mario 64 še po 24-ih letih ni sub-20 € in ga še kr ne more igrat :D 

 

hehe, ne tokrat ne, ker sem ga celo kupil day one ob nakupu DS konzole in ga tam preigral. Drugače se pa spomnim, ko sem s starši kot 10-letni froc hodil v Celovec v shopping in na koncu smo vedno šli v Spar, kjer so imeli na TVju Mariota 64 in sem ga vedno hodil igrat, ker ga N64 nisem nikoli imel:cry:

 

Res ena najboljših platform vseh časov, zato pa me jezi, da ti fegeti z nintenda servirajo tak gnil port. Po mojem jaz pa galko narediva boljši port špila kot te smrdljivci. Sem si naložil ta pc mod in mi je dogajal na polno, tako da verejtno špil še enkrat obrnem tako kot se zagre, pa še na dualshocku, ne na gnilih nintendo kurcih.

Povezava do prispevka

Jaz pa igram Super Mario Sunshine in mi ni nič kaj preveč všeč. Sem igral kake tri štiri leta nazaj na NGC, pa mi je precej bolj dogajalo (bi prebral svoje vtise iz prejšnjega foruma in repostal, ampak RIP prejšnji forum @sadhu sequencer #zrihtiarhiv) 

 

Se mi zdi, da ima zadeva grozne probleme s kamero in nasploh mi je zelo nizek ratio carskih levelsov proti povprečnim ali celo slabim --- in nasploh sta mi najboljša levelsa prvi plus hub world delfino plaza

 

Kakorkoli, bom prešpilal, samo kar se tiče 3D Mario sage

 

Galaxy 2 > 64(DS) > 3D World (Šimšalamimi v čast) > Galaxy > Odyssey > Sunshine

Povezava do prispevka

Jaz sem pa igral Galaxy 2 in 1 na Wii. Nisem sicer nikoli končal, ampak sta mi bili kar OK igri, čeprav nisem Mario fan. Po moje pa so me tudi kontrole malo j****, ker nisem imel klasičnega kontrolerja, z wiimoti pa je bilo pač tak-tak.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 1 uro:

 

Vem, daj MIHA_IS_GOD against hoarding, in da itak zmeče škatlice in ovitke stran :D (vsaj enkrat je tako napisal). Mene je pa samo zabolel v prsih, ko sem odprl paket :D

A se plastičnih škatlic ne da kupit? :)

 

Ne sej je prav da zahtevas novo, sam ni pa glih konc sveta dokler je sama igra ok.

 

Pa ne zmecem glih stran, hehe, vržem v predal pa potem ko je poln v škatlo v kleti. So mi pa zbiratelji cenene plastike res mal smešni.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 2 minutama:

A se plastičnih škatlic ne da kupit? :)

 

Ne sej je prav da zahtevas novo, sam ni pa glih konc sveta dokler je sama igra ok.

 

Pa ne zmecem glih stran, hehe, vržem v predal pa potem ko je poln v škatlo v kleti. So mi pa zbiratelji cenene plastike res mal smešni.

 

Plastično škatlico bi že zamenjal, ampak je tudi cover strgan, tako da ... sem takoj slikal pa pisal. :)

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 50 minutami:

Kake mi dela Zelda, bolana igrca. Res žalostno, da Nintendo ne dela PC releasov. 

 

Jaz sem začel prejšnji teden. Delim tvoje mnenje, res top špil, ob bok Witcherju3 in daleč pred marsikatero igro te zvrsti. Pa sem šele na začetku. Že dolgo nisem srečal igro, ki tako lepo nagradi raziskovanje in gruntanje. In zgleda, da bo zelo dolgo časa minilo preden jo bom končal.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

Jaz sem začel prejšnji teden. Delim tvoje mnenje, res top špil, ob bok Witcherju3 in daleč pred marsikatero igro te zvrsti. Pa sem šele na začetku. Že dolgo nisem srečal igro, ki tako lepo nagradi raziskovanje in gruntanje. In zgleda, da bo zelo dolgo časa minilo preden jo bom končal.

Car. Meni je hands down igra generacije.

Povezava do prispevka

Že nekaj dni se spravljam strnit vtise o Super Mario Sunshine, pa vedno odneham na samem začetku pisanja. Igro sem enkrat že končal, prvič par let nazaj, sedaj igram v drugo. Zadeva mi je bila ob prvem igranju dosti boljša, saj zdaj o njej preprosto nimam posebej dobrega mnenja. Kot prvo mi je nedopustno, da za ta remaster niso niti malo uredili kamere, saj je v SMS ta res zelo slaba, kot drugo pa mi je igra preprosto preveč frustrajoča. Sicer igri ne očitam karakterja, saj kar poka od njega. Overworld je fantastičen, prav tako prva stopnja, kjer res začutiš bivalni prostor teh goofy likov. Stopnje od druge naprej pa mi nihajo od povprečnih do res slabih (druga stopnja s plezalnimi elementi mi je frustracija na frustracijo). Moteče je, ker je za smrt največkrat kriva kamera, ki se postavlja v res obupne pozicije – pa tudi nasploh dizajn map ni pretirano premišljen, saj celo v odsekih, kjer nimaš pumpe, torej je potrebna največja natančnost, nasujejo razne palme, ki ti zakrivajo pogled. Ob slabi kameri res ne pomaga nekonstitentno gibanje, sploh za kakšne skoke od stene se mi marsikdaj zdi, da jih igra zaznava malo tu malo tam, skratka nezanesljivo. Druga negativna plat mi je slabo beleženje najdenih modrih kovancev. Ker v tridimenzionalnih platformerjih izredno rad poberem vse stvari, me tukaj moti, da ne vidim, koliko modrih kovancev mi ostaja v posameznem svetu. Mehanika pumpe mi je sicer zabavna in lepo izkoriščena, sploh kak slide po hribu z vodo je super. Kakorkoli že, all in all sem izredno razočaran nad tem ne-remasterjem, trenutno se mi Super Mario Sunshine ustavi na 5/10. Upam, da mi bolj steče … Ampak v glavi sem imel, da je ravno uvodni del najmočnejši.

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 14 minutami:

Tale Super Mario Bros. 35 je kot kokain. Resno.

Jebeš SMM2, SMB35 je taprav špil za 35-letne fotre!

Če zmesaš skupaj Tetris 99 in SMB serijo dobiš tole. Kot neke vrste napredni Fortnite za igričarske penzjoniste.

Ampak a ne bo Nintendo zadegal klasičnega kurca v rit uporabnikom in marca 2021 izklopil serverje? :D 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 28 minutami:

Al pa pač samo uporabiš izraz Battle Royale.


Saj pravim - za penzjoniste.
Za katere so vse sodobne igre Fortnite :D
 

Chenier_ reče pred 26 minutami:

Ampak a ne bo Nintendo zadegal klasičnega kurca v rit uporabnikom in marca 2021 izklopil serverje? :D 


Pol bi moral že zbirati cekinčke za penzjon, dijo madona.
Kot bi rekel g. Jelkič: "Uživaj, dokler lahko!". YOLO style! :mafija:

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Aja, sorry, sem zamenjal izbo :wacko:
Sem mislil, da odpisujem pod temo "Smešne zgodbe"!
Se opravičujem za vse krčevine.

 

... ne resno. Kaj se češ nekaj sekirat za vnaprej, če lahko zdaj, sedaj, v tem trenutku, uživaš?
Vem, da nisem igričarski starček, mogoče za koga tudi norček na tem forumu.
Tak je lajf.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Fakin joycon drift. Ma nisem switcha igral 1/20 kar sem igral ps4, pa po petih letih ps dela tako kot urca, switchu pa po dveh letih obcasne uporabe gre joycon. Da jim v 35tih letih ni ratal resit problemov s kontrolerji je res sramota. 
 

Sem naročil nove gobice in bom poskusil sam zamenjat, ker ni šans da dam 80 eur za to sranje. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...