Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

a za konverzijo rabiš imet VPN oz. kje dobiš kodo za upgrade na ultimate gamepass?

 

Ker men javi, ko kliknem na upgrade:

Navedek

We are sorry, the page you requested cannot be found.
The URL may be misspelled or the page you're looking for is no longer available.

 

Povezava do prispevka

Nja neki je s tem linkom v accountu, sem poiskal direkt upgrade in sem zdaj na August 10, 2025 :fun:

Prišlo me je €63.42 (9x3+1mesece) +1 mesec Ultimata13€ ... 78€ za 3leta, ni slabo.

 

Če pomislim, da sem zdaj nekaj časa plačeval vsak mesec 12-13€.... fuuuu! Sej na mesec ni neki, samo potem ko sešteješ pa kar nanese. Še prej sem sicer vnovčeval neke poceni po 1€ 3mesečne akcije... samo to je bilo na pol leta al kako že. zdaj imam pa mir, edino ne vem kaj bom igral hahahaha PS FTW!

uredilo bitje Bessie
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 4 urami:

Nja neki je s tem linkom v accountu, sem poiskal direkt upgrade in sem zdaj na August 10, 2025 :fun:

Prišlo me je €63.42 (9x3+1mesece) +1 mesec Ultimata13€ ... 78€ za 3leta, ni slabo.

 

Če pomislim, da sem zdaj nekaj časa plačeval vsak mesec 12-13€.... fuuuu! Sej na mesec ni neki, samo potem ko sešteješ pa kar nanese. Še prej sem sicer vnovčeval neke poceni po 1€ 3mesečne akcije... samo to je bilo na pol leta al kako že. zdaj imam pa mir, edino ne vem kaj bom igral hahahaha PS FTW!

Sploh to ga zmaga da si lahko še potem celo acc deliš preko family sharing, jaz mam tako še z enim kolegom zmenjen in si potem 50/50 delima tako naročnino kot igre in potem res zanemarljivo nizko vse skupaj nanese v primerjavi s tem, če bi vse skupaj sam plačeval. :)  

Povezava do prispevka

Tole je dzabe res ja, sploh ce si se sharas z enim igre in narocnino

 

A mi lahk nekdo zdej za igre pove. Zdej res bilokatera verzija dela na mojem racunu? Ce si recimo tole tursko verzijo coda pre-orderam mi more normalno delat al rabim global? 

https://www.eneba.com/xbox-call-of-duty-modern-warfare-ii-digital-vault-edition-xbox-live-key-turkey

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 15 urami:

Tole je dzabe res ja, sploh ce si se sharas z enim igre in narocnino

 

A mi lahk nekdo zdej za igre pove. Zdej res bilokatera verzija dela na mojem racunu? Ce si recimo tole tursko verzijo coda pre-orderam mi more normalno delat al rabim global? 

https://www.eneba.com/xbox-call-of-duty-modern-warfare-ii-digital-vault-edition-xbox-live-key-turkey

Jaz sem na svojem UK računu aktiviral Argentinski key kupljen na eneba. Za redeem rabiš uporabit VPN, ki ustreza državi kupljenega key-a. Na računalniku samo greš na MS account vpišeš key in ti ga doda v xbox. Na xboxu potem normalno inštaliraš igro brez VPN-ja...

Povezava do prispevka
linuxx1337 reče pred 5 urami:

Jaz sem na svojem UK računu aktiviral Argentinski key kupljen na eneba. Za redeem rabiš uporabit VPN, ki ustreza državi kupljenega key-a. Na računalniku samo greš na MS account vpišeš key in ti ga doda v xbox. Na xboxu potem normalno inštaliraš igro brez VPN-ja...

Super, to sem želel slišat, hvala :) 

Fifa 23 Ultimate Edition pre-orderana, oktobra še pa Modern Warfare 2. 

 

Mislim, da so trenutno itak turški keyi tut pri igrah najcenejši.. 

Povezava do prispevka
B-Magic reče pred 3 urami:

Jo, sem ga kupil zadnjič iz amazona (hvala @PS5 Lover) za 520€ in je prišel v treh dneh. Potem sem si ubodel še 55' LG C1 OLED  in odtakrat še nisem taknil PCja :o @UnKn0wn ne rabiš opravičevat, kupi si zase. Je pa res, da nisem bil nikoli fan PS5 - čeprov priznam, controller je razred zasa napran x-ovem. 

 

 

 

Kva pa kej špilaš?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

 

Kva pa kej špilaš?

Malo se mi je nabral backlog, ker nisem prebavljal 30fps, sedaj pa ko laufajo 60fps imam na to do: 

 

- mad max

- shadow of tomb raider

- dead space komplet

- forza horizon 5

- snowrunner

- mcs flight sim

- witcher 3 

- nfs most wanted remastered

- titan quest

- diablo 3 

- mogoce se haloje po vrsti (ceprov za fps mi je PC se vedno master race) 

-  skyrim (nisem se obrnil lol - mogoce pride ven se kaka verzija :D)

-grid legends

Povezava do prispevka
B-Magic reče pred 11 urami:

Jo, sem ga kupil zadnjič iz amazona (hvala @PS5 Lover) za 520€ in je prišel v treh dneh. Potem sem si ubodel še 55' LG C1 OLED  in odtakrat še nisem taknil PCja :o @UnKn0wn ne rabiš opravičevat, kupi si zase. Je pa res, da nisem bil nikoli fan PS5 - čeprov priznam, controller je razred zasa napran x-ovem. 

 

 

Heh, saj glavni drive je ravno izpolnitev neke otroske fantazije, da mam enkrat v lajfu komplet aktualnih konzol. Pa itak, da me mika gamepass, ko tu berem o dealih za leta narocnine. Res bi mi sedel nek ekvivalent ps5 digital, ki bi bil pricean med s in x ampak  ful power.

 

pa MS zaenkrat kao se ne razmislja o podrazitvi https://www.windowscentral.com/gaming/xbox/xbox-responds-to-playstations-price-hike

Povezava do prispevka

to da omenja ps5 digital pa da bi rad imel nekaj med series X in S si zasluzi tisti drekec, S je pac za male otroke pa tretji svet, itak s pogonom pri X prihranis ogromno, ker lahko stare kompatibilne igre potem kupujes za male pare in igras, pa grafika v X je bila se nekaj mesecev nazaj boljsa od pc grafik za 500e, meni je bil series X best buy tega leta, skoda samo da nimam casa igrati, bomo pozimi toliko vec

Povezava do prispevka

Tole se bo lahko vleklo še vsaj pol leta če bo sploh šlo skozi. Zdej mi je tud vedno bolj jasno zakaj je Sony takoj povdaril da bodo tudi vse prihodnje Bungie igre bile multiplatform čeprav je šlo za konkretno manjši nakup od tegale.

 

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Jaz pa ob uporabi PS+ Premium (pa tudi raznih Netflixov, HBO in Disney+) vedno bolj ugotavljam, da so tej subscription services res brezvezni. :\

Seveda se nenormalno splača, če igraš veliko iger, sam če se ti gre res samo za tistih par kvalitetnih GOTY contenderjev vsako leto, pol je čist isti kurac al imaš al ne, k večina tega ne pride na servis day one.

 

Teh 5 eur na mesec je seveda en velik nobrainer, sam mi res en kurac pomaga nizka cena, če potem ne uporabljam.

Povezava do prispevka

Mah kaj pa vem. Nabavil sem za 1 evro 3 mesece gamepassa (od tega bil en mesec na morju, tako da ga niti nisem uporabljal) in vse kar mi je bilo cool sem sprobal/preigral, zdaj pa prav čakam, da mi že poteče to sranje, ker potem polno nekih slabih iger sprobavam, ki so ali zanič ali pa v njih niti ne uživam preveč, samo zato ker so zastonj.

 

Tako da tisti Sony plus bom imel zdaj nekaj let, potem pa jebeš te passe in podobno sranje.


 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...