Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S

Priporočeni prispevki

a za konverzijo rabiš imet VPN oz. kje dobiš kodo za upgrade na ultimate gamepass?

Ker men javi, ko kliknem na upgrade:

Navedek

We are sorry, the page you requested cannot be found.
The URL may be misspelled or the page you're looking for is no longer available.

Povezava do prispevka

Nja neki je s tem linkom v accountu, sem poiskal direkt upgrade in sem zdaj na August 10, 2025 :fun:

Prišlo me je €63.42 (9x3+1mesece) +1 mesec Ultimata13€ ... 78€ za 3leta, ni slabo.

Če pomislim, da sem zdaj nekaj časa plačeval vsak mesec 12-13€.... fuuuu! Sej na mesec ni neki, samo potem ko sešteješ pa kar nanese. Še prej sem sicer vnovčeval neke poceni po 1€ 3mesečne akcije... samo to je bilo na pol leta al kako že. zdaj imam pa mir, edino ne vem kaj bom igral hahahaha PS FTW!

uredilo bitje Bessie
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 4 urami:

Nja neki je s tem linkom v accountu, sem poiskal direkt upgrade in sem zdaj na August 10, 2025 :fun:

Prišlo me je €63.42 (9x3+1mesece) +1 mesec Ultimata13€ ... 78€ za 3leta, ni slabo.

Če pomislim, da sem zdaj nekaj časa plačeval vsak mesec 12-13€.... fuuuu! Sej na mesec ni neki, samo potem ko sešteješ pa kar nanese. Še prej sem sicer vnovčeval neke poceni po 1€ 3mesečne akcije... samo to je bilo na pol leta al kako že. zdaj imam pa mir, edino ne vem kaj bom igral hahahaha PS FTW!

Sploh to ga zmaga da si lahko še potem celo acc deliš preko family sharing, jaz mam tako še z enim kolegom zmenjen in si potem 50/50 delima tako naročnino kot igre in potem res zanemarljivo nizko vse skupaj nanese v primerjavi s tem, če bi vse skupaj sam plačeval. :)  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...