Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče Pravkar:

 

Mogoče je zato bla akcija in sem kupil takrat :D Bom se lotil... kaj pa bi priporočala od nje, ko končam?

liveship traders trilogija

sicer je možno da mi je bla tolk všeč ker mam izrazit soft spot za ladje pa ženske pustolovke sam res mi je dogajala trilogija

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 20 minutami:

liveship traders trilogija

sicer je možno da mi je bla tolk všeč ker mam izrazit soft spot za ladje pa ženske pustolovke sam res mi je dogajala trilogija

Sploh pa je tudi nadaljevanje te prve trilogije, čeprav so čist drugi liki. Potem je pa še ena trilogija, kvadrologija in še ena trilogija :lol: ampak prvi dve sta pa res vrhunski in vredni brat

 

@Tomazek 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 27 minutami:

Piratebay, nyaa.si, 1337x

 

Najbolj pogrešam BTJunkie

Ma piratebay je taka senca od tega kar je bil da noro. Sej največkrat sem na 1337x. Nyaa je top. Clarkson's Farm ni šans da najdem še kje 4k. 2 sezono mam dol prve ni več nikjer v taki kvaliteti. 

BTJunkie je bil top svoj čas ja :D

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 7 urami:

Če smo pri knjigah, jaz sem nujno rabil nekaj sproscujocega in sem se lotil scifi Simmons - Hyperion cantus, zaenkrat zelo vredu 

 

Prva knjiga je res huda, lepo vleče pa ful različnih slogov pisanja (od detektivke pa do lovecraft weird tales). Meni je bila super.

 

Škoda da je že druga knjiga tako tako, ta tretjo pa najbolje opiše tale post

 

Enrico Pallazo reče pred 5 urami:

20230708_144605.thumb.jpg.6dd6942ef91d7ae85de7be74bf137231.jpg

 

 

Sprobi še Reality Dysfunction od Petra Hamiltona. Res carski sci fi (ki pol ful zvodeni v naslednjih dveh knjigah, takle mamo). Nor world building, hudo zamišljena tehnologija / družbene ureditve, res proper antagonisti, brutalni dark satan 666 lore, ni da ni. Edino lik protagonista je pa pisatelj mal zabluzil, lik je bolj OP kot če bi zmiksal einsteina, terminatorja, luca piccarda, rambota, drnovška, mavericka in cassanovo :D 

Povezava do prispevka
blad reče pred 21 urami:

Človek je naprosil da naj se ne našteva 10 knjig v enem postu, zato bo zdaj dobil 10 postov po eno knjigo. :D

Saj to. Evo, sem skočil na štiridnevno hitro morje, ker je ravno bila opcija. Nič fantasyja nisem vzel s sabo :D

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Saj zdaj sem se spičil z enimi na plaži. So meli psa in ko sem bil v morju je pes hodil po moji brisači, jo celo zapacal in premetal stvari v nahrbtniku, ker je očitno zavohal neke kekse, ki sem jih imel s sabo. Ko sem prišel nazaj, so se delali, da se ni nič zgodilo, meni pa samo tema na oči in sem jim šel rečt, da ne more pes z umazanimi tacami in gobcem razvaljivat po mojih stvareh. Oni so bili še naprej v moodu, da je to pač žival in deal with it. Ne vem, kdo je tu fuknjen, samo ko je moja kužica še bila živa, sem jo dal na povodec, če je hotela razvaljivat po tuji lastnini :S

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 2 urama:

da je to pač žival in deal with it.

Fak tko je tle en z slinastim boksarjem k prvo kar nardi je da umazane tace zakoplje vate pol te pa se poslin po moznosti po temnih oblacilih da gres lah sam se dam se preoblect

 

Ja ves je mlad pa je igriv

 

Erry fucking time

Absolutely haram

uredilo bitje Enrico Pallazo
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 urami:

Lahko iz prve roke potrdim, da je veliko lastnikov psov debilov, ki ne vemo kaj delamo. :D

Eni ste res kreteni svoje vrste :D hodim v gozdu, brigam se zase, mam muzko, uzivam, slisim v blizini nekaj šuška, se obrnem in pes leti proti meni, skor me je fuknlo, odzadi se pa dva dereta SEJ SE SAM HOČE IGRAT. Jebal sem jima vse po spisku, veži žival in odjebi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...