Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 minuto:

Jaz bi z veseljem imel vrt, oziroma dandanes par visokih gred.


Naslednje leto se dogovoriva. Ti dam free v najem. Mene enostavno ne veseli, pubeca pa še manj.  Je pa vseeno škoda, da bi propadlo. Razen če enostavno zbuldožiram in posadim deteljo. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Naslednje leto se dogovoriva. Ti dam free v najem. Mene enostavno ne veseli, pubeca pa še manj.  Je pa vseeno škoda, da bi propadlo. Razen če enostavno zbuldožiram in posadim deteljo. 

 

Hvala, ne bi se vozil v MB 50km v eno stran zaradi tega :D Razmišljam, da si ga kje tu omislim... imajo kolegi več kot dovolj zemlje. Ampak zdaj je minilo par let in je nastopila večja lenoba. Čez poletje itak dobim več domače zelenjave od frendov kot pa kupim. Večina jih ima konkretni višek in vedno, ko gremo na drink kar silijo s tem :)

 

Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 2 minutama:

Ne, saj si vzgojil tist paradajz. Sam ni zdej da je to nek super duper dosežek, ko te povzdigne v višave

 

Take iluzije valjda nisem mel. Sem pa se počutil vseeno 100x lepše kot bi se, če bi ta čas sedel v stanovanju in zmagal tekmo v Fifi proti xy osebi.

 

In pri vsakem hobiju je smisel, da ti daje občutek zadovoljstva.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 8 minutami:

Ne, saj si vzgojil tist paradajz. Sam ni zdej da je to nek super duper dosežek, ko te povzdigne v višave


Super duper dosežek je. Za vsak doma vzgojen paradajz si odpreš pivo (če je sadež seveda lep in polne rdeče barve). 
Konec meseca zaključiš bilanco in vidiš, da si profitiral. Samo nasmehneš se in odpreš novo pivo. Nato pač ponavljaš to rutino dokler ti ne odpovejo jetra. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ok, fak no... saj mi ni razumljivo, da nekateri sugerirajo drugim pri čem bi se mogli oni fajn počutiti in so njihovi hobiji superiornejši...

 

Nisem rojen v 60... imam pa boomersko mentaliteto. Jaz ne bi frocom pustil tolko časa preživljati notri za elektorniko, niti ne bi imeli vsega samo zato, ker ima njihov sošolec. Spizdi se vun igrat :D Za mene je to cancer družbe in smo kjer smo zaradi tega.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Ok, fak no... saj mi ni razumljivo, da nekateri sugerirajo drugim v čem bi se mogli oni fajn počutiti in so njihovi hobiji superiornejši...


Zbiranje znamk, značk ali nekaj takega. To je superiorni hobi. 

Ne pa sajenje paradajza na stara leta. Saj nisi Vito Corleone. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Arey reče pred 36 minutami:

Unim k pa govorite da ste leni pa sej vas nihče ne sili delat. Ok, ziher je več dela okol bajte sam če si narediš povsod travo in nič dreves in grmovja in podobnih prizadetosti, je vse kar maš za narest enkrat na 2 tedna pokosit, kar pa pri normalnih 500m2 parcelah traja glih 15 minut če si fest počasen.
Če si pa folk nafuka sadnega drevja in ribeza in podobnih pičkarij na vsak prost kvadrat je pa s tem ful dela, pa še kosiš 100 let ja :D

 

Komaj čakam na vrt, ki ga bom pokosil v 15-20 minutah, namesto faking 1h10m :D , pa nobenga drevja za obrezovat, pa ciprece pa tise, pa študirat a podret smreko al ne, če mi je ne bodo trenutni viharji direkt na bajto vrgl........ pa 8m visoko posušeno cipreso gledat, da jo bo pa res treba podret.

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Vse kar je hobi za notri bit je samo za pičke :D

 

Vrtičkar, jager, ribič, gobar... to so hobiji!

 

Gobarit še moram nazaj začet, ker težko najdem večji užitek in veselje kot, ko zagledaš lepega jurčka.

Smucanje z vrha skrlatice 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

No ampak je bistvena razlika ali imaš stanovanje v plebejskem klošarskem blogu, kjer so notri študenti, reveži, starci, klošarji, mn3njalničarji, ali pa v elitni soseki, kjer so bloki s tremi nadstropji, cene stanovanj pa take, da je notri bolj ali manj le izobražen uspešen folk (s katerim nimaš toliko težav).

 

No ja, saj jaz sem v bistvu v precepu, vem da je hiša boljši deal za ceno, samo po drugi strani sem pa velik lenuh in se mi ne da delati nič. Plus ženska je 100% stanovanje in o hiši noče nič slišati :(

 

najboljši kombo je, da stanovanje plus starši s katerimi se razumeš, da živijo v hiši

Povezava do prispevka

Jaz imam tudi kar nekaj značk in znam. Značke sem dobil, znamke pa zbiral in imam tudi cele letnice Jugoslavije tam nekje v 40' letih... Slovenijo sem imel dolga leta naročene vse letne izdaje, en kolega od fotra mi je iz Švice nosil njihove letne izdaje... Pa se že par let spravljam to skupaj nabrat in probat kak Evro dobit. Ampak ne zberem dovolj volje, da bi šel brskat po kupih starih zadev :)

 

Za značke poznam enega, ki zbira. To bom verjetno kar njemu šenkal... ima urejeno zbirko, ki jo celo kaže skupinam (z drugimi stvarmi, ki zbira).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ko že ravno govorite o domačih projektih. Sanje so v naslednjih 16 letih kupit še en avto in do konca zrihtat flet, na konc teh 16 let pa imet dovolj denarja, da se kupi še eno stanovanje na Japonskem. Moja je vse že preračunala, pa da vidmo. Da se fajn stanovanja dobit dost poceni naprimer v Osaki, veliko ceneje kukr v Ljubljani. Sicer zna bit birokracija smotana, ampak Japonci imajo take šašave fore kot "Japonec jamči zame" da se da nekatere stvari izobit. Če ne drugega pa chillat vsako leto par mesecev na Japonskem, ostali čas pa oddajat flet preko agencije

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 12 minutami:

da se kupi še eno stanovanje na Japonskem

Osaki

Sicer zna bit birokracija smotana

 

Okej, sprva hotel napisat en velik lol, potem pa videl, da se zavedaš Japonska = birokracija. Če nimaš residence card, je kar jeba.

No, potem sem se pa spomnil, da Japonci itak izumirajo. Čez 16 let bo vse prazno in ti bodo plačal, da prideš (samo da nisi Kitajec, pa bo ok) :D  (Samo res, v zadnjem desetletju ali dveh, so zaprli že več kot 9000 šol, ker ni otrok.)

Also: kje si ravno našel industrial pristanišče Osako? Dobro, lega in šinkansen sta v prid, samo za Osako ne bi rekel, da je to nekaj, kar bi hotel chillat na srednja/stara leta. :)  Okej, nightlajf čez vikende je tam tako kot Francija te dni, ampak z razliko, da hočejo le žurat in nič razbijat, ampak vejretno boš prestar za te hece takrat. :P 

Sem tudi sam nekaj časa sanjaril o čem podobnem, vendar začasnem, ampak moj izbor bi bil Sapporo, res mi je kul mesto to. Da ne omenjam Hokkaida na splošno.

Sicer pa kul življenjski cilj.

Povezava do prispevka

tok je zračunala, da bi najhitreje prišlo do tega, če bo vse šlo skozi brez problemov, drugače pa kako leto ali dve več

 

pa v Osaki so res fajn ljudje, Kyoto je tudi fajn, ampak izgleda vse dražje

ampak sej itak bo do takrat še tok enih različnih zanimivih lokacij in fajn cen, je pa zaenkrat Osaka med večjimi mesti med cenejšimi

 

najjače bi blo Kyoto, ki je pa praktično Ljubljana na Japonskem :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...