Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 20 urami:

@sadhu sequencer, bi bil za akcijo (če se ne bi preselil nekam v tri krasne) in bi skupaj odrla najboljši top ever cyberpunk lokal. 
 
@ke_kit: bi prispeval ultimativno Arkadno Mašino. 
@tomazek; bi skrbel za pijačo in marketing.
@Kočevc: bi delal v nabavi. 

pa še kdo tu in tam in imamo najboljši BAR v Evropi. ;) 

 

Ok, poskrbel bom da bo arkadna mašina od @ke_kit poganjala Deus Ex, Wipeout in Nightlong, zrihtal ustrezno muziko, določil vizualno podobo in priskrbel vizualizacije.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 23 minutami:

@sadhu sequencer; kaj pa glede hrane in pijače? To gremo v neko suši varianto?

 

Ne imeti preveč daljnosežnih idej glede hrane. Pomembno je, da gost ima na začetku na voljo samo eno preprosto zadevo: hot dog. Verjemi mi been there done that. Pekarna magdalenske mreže je v obdobju 2001-2002 imela na začetku samo to kar se tiče hrane in narod je bil kot Rimljani v najboljših letih Koloseja.

 

Pijača je najpomembnejša stvar. Pretiravanje z alkoholom potrebuje neko tolažbo, da se gost naje, nabere tako energijo in naroči ter popije še več.

 

Pivo ko štartamo:

Staropramen - ima svojo publiko

Budweiser - za tiste ki nimajo pojma o pivu, a hočejo 5%, da dokažejo da so frajeri

Temni Kozel - najboljše temno pivo, se pravi darkerje imamo pokrite

Union - LJ

Laško - CE, MB

Jelen - 4,6 % za tiste, ki se zavedajo, da jutri imajo službo in hočejo srbsko pivo

Tuborg - 4,6 % za tiste, ki se zavedajo, da jutri imajo službo in nočejo srbsko pivo

 

Kakšnih specialcev tipa Krušovice, Pilsner Urquell, Guiness na začetku ne rabiš, ker bo se zjebal proračun v 3pm.

 

Žganje:

Daj karkoli, tak folk je prizadet in šli so ven, da celome svetu dokažu ko su i šta su, se pravi Jack Daniels, Trojka, Rum nekaj, etc.

 

Vino:

Ne bomo ga točili, saj nismo na kmetiji, ampak v Night City 2077.

 

Poživilne pijače:

Shark - Red Bulla ne bomo imeli ker ne dovolijo reklamiranja svoje znamke in tifosije ter Albance z mercedesi boš odgnal z Red Bullom

 

Koktejli:

Nekaj si bo treba izmislit. Nekaj kar drugi nimajo.

 

Brezalkohol:

Vse od Fructala, rabili bomo za mešanje z žganimi in za koktejle

 

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Valda da je perfektno. Ampak najboljši bar ever je Chat. 

Edini problem je najti natakarja s protetično roko.

 

Navedek

Case je vstopil v Čat eno uro pred svitom. Obe roki je imel v žepih vetrovke; v eni je držal najeto pištolo, v drugi aluminijasto flaško.

  Ratz je sedel pri mizi v ozadju in pil vodo Appolonaris iz vrčka za pivo; s svojimi sto dvajsetimi kilogrami se je s škripajočim stolom naslanjal ob steno. Mladi Brazilec, ki mu je bilo ime Kurt, je stregel za točilno mizo. Gostje so bili večinoma tihi zapiteži. Ratzova protetična roka je zabrnela, ko je dvignil vrček. Njegova obrita glava je bila preznojena. »Videti si obupno, moj umetniški prijatelj,« je rekel in se nasmehnil, da je pokazal propadle zobe.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

jaz sem bil v bunkerju v MS, je kr dozivetje. not se pocutis, kot da si vstopil v drugi svet ali celo casovno obdobje. cisto steampunk stil, skupaj z nevsakdanjo in zanimivo atmosfero. najprej te pritegnejo te cudovite svetilke in dimniki, ki dajejo mehko svetlobo in ustvarjajo pravo misticno vzdusje, stene so polne starih zemljevidov, stari šivalni stroji so preurejeni v mize. polno je tudi starih predmetov kot so stari merilniki casa, potapljaske celade in razne tehnoloske naprave, pravo potovanje v preteklost!  osebje je prijazno in vedno na voljo, da ti pomaga izbrati pravo pijačo. najbolj vsec mi je blo pa da not ni blo nobenga wannabe transseksualnega hrvata ali cringe fotra. se tudi veliko dogaja, pogosto so tu živi nastopi, kjer lahko slisis vse, od rocka do jazza. velikokrat pa pripravijo tudi posebne vecere, ko se lahko se bolj potopis v steampunk svet. na kratko, obisk je prava dogodivscina, ki zdruzuje odlicno okolje, prijazno osebje in super pijače. to je kot muzej, ki ti ponuja pijače - kraj, kjer lahko dozivis preteklost, uzivas v sedanjosti in sanjas o prihodnosti. super za vecere s prijatelji ali za tiste, ki zelijo nekaj drugacega.

  • Račka +1 5
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 57 minutami:

jaz sem bil v bunkerju v MS, je kr dozivetje. not se pocutis, kot da si vstopil v drugi svet ali celo casovno obdobje. cisto steampunk stil, skupaj z nevsakdanjo in zanimivo atmosfero. najprej te pritegnejo te cudovite svetilke in dimniki, ki dajejo mehko svetlobo in ustvarjajo pravo misticno vzdusje, stene so polne starih zemljevidov, stari šivalni stroji so preurejeni v mize. polno je tudi starih predmetov kot so stari merilniki casa, potapljaske celade in razne tehnoloske naprave, pravo potovanje v preteklost!  osebje je prijazno in vedno na voljo, da ti pomaga izbrati pravo pijačo. najbolj vsec mi je blo pa da not ni blo nobenga wannabe transseksualnega hrvata ali cringe fotra. se tudi veliko dogaja, pogosto so tu živi nastopi, kjer lahko slisis vse, od rocka do jazza. velikokrat pa pripravijo tudi posebne vecere, ko se lahko se bolj potopis v steampunk svet. na kratko, obisk je prava dogodivscina, ki zdruzuje odlicno okolje, prijazno osebje in super pijače. to je kot muzej, ki ti ponuja pijače - kraj, kjer lahko dozivis preteklost, uzivas v sedanjosti in sanjas o prihodnosti. super za vecere s prijatelji ali za tiste, ki zelijo nekaj drugacega.


Doživljenski :avadodo: za to objavo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...