Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ene stvari ji grejo ful ok, ene pa tko tko. Pri parkiranju se ji vidi da je insane high računski in prostorski IQ beast, jaz tako ne znam parkirat po 22 letih izpita. Resno, takega bočnega parkiranja še nisem videl u lajfu. Jo pa jebejo refleksi, kjer je pa uno mega tuna polž, pa nima filinga za ovinke čim gre nad 50 km/h, pa boji se prehitevat kolesarje, kar zna biti kar problem poleti v LJ :D Pač manj igrat Civ 6 in več Burnout 3 / Doom Eternal pa ne bo teh problemov, al neki.

 

Konec avgusta ima glavno, me zanima če ji rata v prvo

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jaz v prvo sploh nism prišel do glavne vožnje, kake 12 let nazaj, ker nisem imel denarja, da bi lahko plačeval vožnje in sem raje opustil. Tudi inštruktor se je rad drl, name in na promet nasplošno. Dost slaba izkušnja.

 

 

 

Zdej sm v drugo sicer malo pozno začel delat, ker mi je ratalo CPP test opravit en mesec pred tistim prvim marčevskim Covidom :D potem so ble stalno komplikacije glede časa in tudi Covida, tako da mi je šele lani tak cajt ratalo sfurat glavno vožnjo. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Ene stvari ji grejo ful ok, ene pa tko tko. Pri parkiranju se ji vidi da je insane high računski in prostorski IQ beast, jaz tako ne znam parkirat po 22 letih izpita. Resno, takega bočnega parkiranja še nisem videl u lajfu.

 

To Evita isto. Bočno parkiranje like a motherfucking boss, ki z zaprtimi očmi in rokami zavezanimi za hrbtom obrne Elden Ring brez, da bi dobu 1 sam hit.

Pol rabi pa po spredenjsko skor vedno popravljat :D

 

Vučko3 reče pred 58 minutami:

No evo, mam kolegico, isti primer kot Ćamirka, ni sedla za volan kakih 10 let, razvila ogromen strah do vožnje, ziher sem, da nikoli več ne bo furala. Ta strah je treba čim prej izgnat.

 

Ja, gadne so te. Al pa da ne delaš izpita in morš kasneje v lajfu (če je potreba) to kombinirat s šihtom itd.

Js ga ful nisem hotu it pri 18-ih, ker kao kaj mi pa bo zdej, pa so me rahlo prisilili. Thank god. 

Lolek od brata ga pa še pri 30-ih nima. Šiht v walking distance + fehtarjenje za prevoze skosss

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

No evo, mam kolegico, isti primer kot Ćamirka, ni sedla za volan kakih 10 let, razvila ogromen strah do vožnje, ziher sem, da nikoli več ne bo furala. Ta strah je treba čim prej izgnat.

in izžene se ga sam tako, da to osebo prisiliš, da se fsede za volan

Povezava do prispevka

Moja mama ni vozila desetletja. Najela inštruktorja za brush up. Jaz sem bil z njo ene 20h dokler je vozila. Prvič solo vožnja, ene 10km vse perfect. Zadnjih 200m ona skapira da ni privezana. Panic mode.
Pride na parkirišče, pritisne po gasu namest bremze, nekak se ji posreči v nulo med dvema avtoma prit v parkirni box. Valda se tam ne vstavi, ampak preleti čez robnik in se zaleti v blok. Pol so bli še celi šanenigansi, ampak long story short, ni več vozila.

uredilo bitje Buzzkill
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Hernir reče pred 22 minutami:

Mimogrede, ko smo ravno pri avtih. Kje si lahko plačam eno temeljito notranje čiščenje avta? Meni se žal ne da samemu, raj plačam eno generalko 

 

Fantek veš da je cena tega čez 30 evrov!!!

 

Jaz peljem samo na OMV na čiščenje zunaj za 10 evrov, notri ga pa raje sam spucam. Bolje naredim pa še zastonj:wub:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

 

Fantek veš da je cena tega čez 30 evrov!!!

 

Jaz peljem samo na OMV na čiščenje zunaj za 10 evrov, notri ga pa raje sam spucam. Bolje naredim pa še zastonj:wub:

 

 

nč zastonj

veš kolk več je tvoja ura vredna

lahko bi služil denarčke, medtem k ti en haso čisti avto

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 24 minutami:

Tnx za to!

 

Zunanje čiščenje 11,00 €
Notranje čiščenje 12,20 €
Komplet čiščenje 25,00 €

 

Jebeno zastonj. 

Jaz sem za celotno čiščenje + globinsko čiščenje sedežev dal 50 EUR. Tukaj verjetno računajo tudi razgled.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ampak res, glede teh pralnic je kar zanimivo dogajanje. 
En kolega je pred par leti fural neko "suho pranje". Postavil je kontejner pri eLeclercu in zadevo oglaševal kot najboljšo možno pranje avtomobila in razmišljal o enotah po celi SLO.  V enem letu je zadevo opustil. 
bluebox.jpg.3019a47411f695af0e02987904475e23.jpg

Pomoje bi mu biznis šel veliko bolje, če bi uvedel klasično ročno pranje. Beri: najel bi dve-tri lepotičke, ki bi v kopalkah drgnile vozila. Majkemi, da bi stari potrebneži prišli na pranje samo zaradi osebja. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Pomoje bi mu biznis šel veliko bolje, če bi uvedel klasično ročno pranje. Beri: najel bi dve-tri lepotičke, ki bi v kopalkah drgnile vozila. Majkemi, da bi stari potrebneži prišli na pranje samo zaradi osebja. ;) 

 

Zakaj pa ne par krepkih dedcev za šoferke? In geja (transa) za pedre? Ok, te publike ni tak ogromno, bi bla za to rezervacija termina vnaprej.

 

Svetuj mu, ali pa sam odpri namesto restavracije :D Je manj rizičen buisness.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...