Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Drgač, kaj je sploh kaj zadnji dober dizni filmček? 

 

Meni je bil Soul (2020) kar fajn, Raya and the Last Dragon (2021) pa tudi dosti kjut. Od live actionov sem gledal Aladina (2019), ki mi je bil slab, in Lion King (2019), ki so mi bila razvlečena čreva in vizualno na polno manj zanimivo kot oriđiđi

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 16 minutami:

Drgač, kaj je sploh kaj zadnji dober dizni filmček? 

 

Meni je bil Soul (2020) kar fajn, Raya and the Last Dragon (2021) pa tudi dosti kjut. Od live actionov sem gledal Aladina (2019), ki mi je bil slab, in Lion King (2019), ki so mi bila razvlečena čreva in vizualno na polno manj zanimivo kot oriđiđi

hotla sem organizirat da gremo familiarno gledat levjega kralja, ker naju je s sestro fotr bojda moral 5x peljat v kino za original

k sem vidla trailer me je vse minilo :(

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 15. 7. 2023 at 14:54:

Obvezno mormo it, dej brez zajebancije :D

 

Tole ratuje sam še boljš

Screenshot_20230715_144843_Reddit.thumb.jpg.723c2f0f596d90ed007fd3a90d2096ac.jpg

 

:avadodo: :avadodo:

 

Hahahah briljantno :avadodo:

 

next up: peter pan kjer ugotovis da je kapitanu kljuki roko v resnici odrezala wendy in ji je peter pan zgolj vzel spotlight. Seveda konca v krvavi sceni kjer ga krokodil raztrga na koscke, in wendy postane vodja dezele nikoli.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Rdeča kapica je najbolj problematična in rabi remake za moderne čase tbh.


Problematičnih točk je veliko, ampak mimo transfobije ko sprašuje volka v postelji je too much za 2023 tbfh.

 

Kaj maš ti mala spraševat o očeh in zobeh, kaj če imajo(volk je they/them) disforijo? 

Niti enkrat jih ni vprašala za zaimke, v gozdu ga odjebe češ da je migrant, dokler privilegirano nosi hrano svoji babici, ki je še živa v poznih letih - privilegij/rasizem/verjetno je volila za SDS

 

In valda, VALDA beli moški na konc reši situacijo tako da ubije trans migranta in ga fukne v vodnjak, kar absolutno ni kul za okolje.

 

Tko da ja, Yellow SnowWhite in banda brezdomcev iz Metelkove, Peter Pansexual in Kdo je naredil Vidku rjavo srajčico rabimo nujno. Sam najprej Rdečo kapico.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 34 minutami:

Rdeča kapica je najbolj problematična in rabi remake za moderne čase tbh.


Problematičnih točk je veliko, ampak mimo transfobije ko sprašuje volka v postelji je too much za 2023 tbfh.

 

Kaj maš ti mala spraševat o očeh in zobeh, kaj če imajo(volk je they/them) disforijo? 

Niti enkrat jih ni vprašala za zaimke, v gozdu ga odjebe češ da je migrant, dokler privilegirano nosi hrano svoji babici, ki je še živa v poznih letih - privilegij/rasizem/verjetno je volila za SDS

 

In valda, VALDA beli moški na konc reši situacijo tako da ubije trans migranta in ga fukne v vodnjak, kar absolutno ni kul za okolje.

 

Tko da ja, Yellow SnowWhite in banda brezdomcev iz Metelkove, Peter Pansexual in Kdo je naredil Vidku rjavo srajčico rabimo nujno. Sam najprej Rdečo kapico.

Pomisli, rabili smo cel srednji vek in še celo 20. stoletje, da smo v 21. stoletju končno pogruntali grozodejstva starih pravljic.

Povezava do prispevka

od teh mi je pomoje Coco najbolj kul.. a Soul je uno k ma fajn muziko not? Tist sm gledal isti čas kot Carole & Tuesday, pa mi je bil anime bolj všeč :D 

 

Up ima pa malo preveč čustvene manipulacije, isto Inside Out. Raje gledam Puss in boots: The Last Wish, je vsaj odfukan od začetka do konca 

 

sem pozabil, da je Pixar del Disneya

Povezava do prispevka

Meni je bilo pa nekaj Don Bluthovih risank res zakon. Še pomnite An American Tail, The Land Before Time in All dogs goes to heaven? In sila všečen Titan A.E.?
Dragon's Lair (the movie) je njegov najnovejši projekt. Živi bili pa videli. 

Od Disneya pa ne morem mimo The Great Mouse Detective. To mi je še danes tako zakon risanka, da bi takoj gledal. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

medtem ko se čist strinjam da je watership down carska zgodbica

'watered down' pomeni razredčene in narejene bolj prijazne

 

že grimmove pravljice so precej bolj krute od Disneyevih priredb in dlje ko greš v zgodovino slabše ratuje

rekonstrukcije germanskih originalov so konkretno v področju horrorja in psiholoških trilerjev

Povezava do prispevka

topic-related: moja draga se je končno spravila delat izpit za avto in ima seveda inštruktorja najbolj hardcore bosanca. Se ji skoz pizdi, da v Sloveniji ni mogoče najti lepo zapečenega jagenčka (ženska je sicer vegetarjanka od 18. leta haha). Tako da so zdaj momci vzeli zadevo v svoje roke in se zmenili z enim barom / gostilno pri Izpitnem centru , da direkt zraven vsak dan vrtijo jagenčka :D  In tko res, vsakič ko jo pridem iskat tja, so okrog random modelčki na ribiških stolčkih in jagenček na žaru :D 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...