Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

Ej, dečki... kak je že blo ime uporabniku (nickname mislim :D ), ki je kar dosti sodeloval in full vedel o From igrah ampak, se res arogantno obnašal in ko mu je blo to večkrat povedano s strani različnih ljudi kar rekel "ko vas jebe" in šel?

Majek.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Majek se ni arogantno obnasal. Vsaj ne nic bolj arogantno kot dosti forumasev tukaj. Nekaj sva se pogovarjala o neki from igri, on je nekaj meni povedal, pol so vleteli odvetniki, zaceli pametovat, in tip je sel. Pac podlegel je kretenizmu foruma. 

 

Smo pa meli super debate o monster hunterju, niohu itd. In spet pravim, ni bil aroganten, mogoce malo slabse socialno aklimatiziran, vcasih je izpadlo, kot da pametuje, ampak nisem vido nic zlobnega ali arogantnega v tem. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

Kdo izmed vas ima kak portable emulator, vse kar ni SteamDeck?

 

Moja si je želela nekaj kar ima vse Nes/Snes/Gameboy igre, zato sem ji nabavil ANBERNIC New RG351V Retro.

 

Kake imate izkušnje s takimi zadevami?

 

So okej te zadeve, niso pa nič posebnega. Če bi se bil pripravljen skeširat cirka 500 EUR, bi ti kot ultimativno rešitev predlagal Pocket - Analogue in flash cardi za različne konzole :D 

 

Cheapunka best-of rešitev pa je pomoje hackana Vita. Imaš Vita/PSP igračke in do PS1 praktično prfektno emulacijo. Največ za gnar. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 15 urami:

Majek se ni arogantno obnasal. Vsaj ne nic bolj arogantno kot dosti forumasev tukaj. Nekaj sva se pogovarjala o neki from igri, on je nekaj meni povedal, pol so vleteli odvetniki, zaceli pametovat, in tip je sel. Pac podlegel je kretenizmu foruma.

 

Ni bil dovolj močn za ta forum. Bi šel na gnoj in se tam izkazal :D

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Majek legendica, škoda da ga ni več na forumu. TOP 2 userjev, ki je vedno pisal, kot da ima pesek v pizdi. Ampak tudi taki tvorijo forum. Spomnim se enega legendarnega posta 10 let nazaj, ko je tip igral Dark Souls in se lotil enega zmaja na daleč snajpat s puščicami in je tako dolgo spamal puščice, da je vmes zaspal, pol pa se ure kasneje zbudil in nadaljeval s šicanjem :D

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 minutami:

Majek je bil lih ene toliko konflikten, kot večina ostalih tukaj. Tisti skupinski napad zadnjič je bil res krneki.

 

Jaz se ne bi strinjal... sem v tistem času ravno začenjal svojo From Soft kariero in imel kar nekaj resnih, čist normalnih vprašanj. Bi rekel, da je mogoče 20% odgovoril normalno kot poznavalec nekemu nepoznavalcu in totalnemu začetniku. Ostali del pisanja pa je bil brez razloga vzvišen, ponižujoč do začetnika ipd. Neko trolanje kot trola Mefisto recimo... je čist druga stvar in vidna na kilometer.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Majek je bil posran ko kurac v neklistirani riti. Sploh če je recimo nekdo, ki je sicer poznal špil, ampak ga ni poznal tako in-depth kot on, dajal nasvete komu novemu, ki je spraševal za tipse. Ajme bože, kako podriskani komentarji so to pokali

 

Mogoče si raje tiho če nimaš pojma

 

To seveda ni niti približno res

 

Naslednjič rajši ne komentiraj, boš naredil manj škode

 

Novi uporabnik "Novakovič", najbolje bo da tukaj ne sprašuješ ker bo samo slabo zate

 

itd 

 

itd

 

A vprašanje je bilo Koliko pik dmg-ja naredi normalna puščica z longbowom in je bil odgovor "mislim da 20 pik" namesto pravilnih 22 pik

 

Dej sam spizdi mi drek :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Majek je bil posran ko kurac v neklistirani riti. Sploh če je recimo nekdo, ki je sicer poznal špil, ampak ga ni poznal tako in-depth kot on, dajal nasvete komu novemu, ki je spraševal za tipse. Ajme bože, kako podriskani komentarji so to pokali

 

Mogoče si raje tiho če nimaš pojma

 

To seveda ni niti približno res

 

Naslednjič rajši ne komentiraj, boš naredil manj škode

 

Novi uporabnik "Novakovič", najbolje bo da tukaj ne sprašuješ ker bo samo slabo zate

 

itd 

 

itd

 

A vprašanje je bilo Koliko pik dmg-ja naredi normalna puščica z longbowom in je bil odgovor "mislim da 20 pik" namesto pravilnih 22 pik

 

Dej sam spizdi mi drek :D 

 

Točno to! Jaz sem bil takrat čisti zelenec in sem sicer dobil par dobrih nasvetov od njega... ampak v takem tonu je bilo tričetrt, da bi skoraj rajši bil, da ne bi saploh nič vprašal.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Majek je bil posran ko kurac v neklistirani riti. Sploh če je recimo nekdo, ki je sicer poznal špil, ampak ga ni poznal tako in-depth kot on, dajal nasvete komu novemu, ki je spraševal za tipse. Ajme bože, kako podriskani komentarji so to pokali

 

Mogoče si raje tiho če nimaš pojma

 

To seveda ni niti približno res

 

Naslednjič rajši ne komentiraj, boš naredil manj škode

 

Novi uporabnik "Novakovič", najbolje bo da tukaj ne sprašuješ ker bo samo slabo zate

 

itd 

 

itd

 

A vprašanje je bilo Koliko pik dmg-ja naredi normalna puščica z longbowom in je bil odgovor "mislim da 20 pik" namesto pravilnih 22 pik

 

Dej sam spizdi mi drek :D 

kaj je to kak alt account od slincha al si ga nenamerno perfektno opisal?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Majek je bil posran ko kurac v neklistirani riti. Sploh če je recimo nekdo, ki je sicer poznal špil, ampak ga ni poznal tako in-depth kot on, dajal nasvete komu novemu, ki je spraševal za tipse. Ajme bože, kako podriskani komentarji so to pokali

 

Mogoče si raje tiho če nimaš pojma

 

To seveda ni niti približno res

 

Naslednjič rajši ne komentiraj, boš naredil manj škode

 

Novi uporabnik "Novakovič", najbolje bo da tukaj ne sprašuješ ker bo samo slabo zate

 

itd 

 

itd

 

A vprašanje je bilo Koliko pik dmg-ja naredi normalna puščica z longbowom in je bil odgovor "mislim da 20 pik" namesto pravilnih 22 pik

 

Dej sam spizdi mi drek :D 

 

sliš se kot carski troll uporabnik

sam seveda ste ga gostilnarji nagnal

a morte res vse dobro vničit??

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...