Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 3 minutami:

Ej Galko... te je Prebilič učil kaj? Včeraj vidim, da je župan Kočevja smrkavc :D

 

Itak da me je. Vaje pri Vojaški zgodovini je imel čez. CARSKI asistent, meni definitivno najljubši od vseh asistentov na faksu. Pa sej mislim da je tudi med Kočevci kar priljubljen. No sej če je tako dober župan kot je bil predavatelj so lahko zelo zadovoljni.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Dejch sej drgač tist kar imaš našteto od špilov je kr železna klasika, so same bombe od naslovov (edin the council ne vem kaj da fak je to lol).

 

Jst bi ti priporočil še kakšen Resident Evil 2 Remake (noro dober zombie survival horror) in pa Sekiro (hud ampak res zelo zelo težak špil). Poglej si kak gameplay na YT.

Woah, tip mu ni priporoču Bloodborne. Wat wat? XD

 

@DejchPoleg tega kar imaš ti priporočam Uncharted: The Lost Legacy, The Last Guardian (od folka, ki je naredu SOTC), Ghost of Tsushima, Detroit: Become Human, Bloodborne in Sekiro (zadnji dve, če so ti kul dark souls igre in te ni strah mal bolj moškega izziva).

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

Itak da me je. Vaje pri Vojaški zgodovini je imel čez. CARSKI asistent, meni definitivno najljubši od vseh asistentov na faksu. Pa sej mislim da je tudi med Kočevci kar priljubljen. No sej če je tako dober župan kot je bil predavatelj so lahko zelo zadovoljni.

 

Prej je bil nevem kolk mandatov Janko Veber pa je en kurc kej naredu. Sam v nekem zabacenem zaselku v obcini, kjer so pac cist slucajno mel neko druzinsko hiso :D. Odkar je Prebilic zupan, se je mesto na novo prerodilo. Think Ljubljana odkar jo ma Zoki cez minus korupcija (sklepam (ce pa ze pa nikakor ne v taki meri))

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

Njega nič ne more :D

 

Ej Galko... te je Prebilič učil kaj? Včeraj vidim, da je župan Kočevja smrkavc :D

 

Galko reče pred 3 urami:

 

Itak da me je. Vaje pri Vojaški zgodovini je imel čez. CARSKI asistent, meni definitivno najljubši od vseh asistentov na faksu. Pa sej mislim da je tudi med Kočevci kar priljubljen. No sej če je tako dober župan kot je bil predavatelj so lahko zelo zadovoljni.

Uf, že deset let je župan. Dober župan, sem slišal.

 

https://moja-dolenjska.si/predstavljamo-zupane-dr-vladimir-prebilic/

uredilo bitje Kosinus
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 9 urami:

kdo je gnoj ?

 

on je navadn gnoj, od drame se je potuhnil, pizdit več ne more, zdej bi pa tlele randomly mal reakcije spamal pa iskal neko zadovoljstvo abusanja 2 accountov ?

 

in on je zakaj stisnu reakcijo na čist random post ?

 

 

 

a ker je dobr človek in je hotu random modela spravt v dobro voljo a ker je iskal zadovoljstvo nekoga mogoče spravt v slabo voljo, kot je to prej počel z svojimi posti ?

 

in pol sm jz ta "k hoče spravt modela v slabo voljo" ? :D dej gtfo dobesedno začenja ker ne more več nič druzga pa pisat svojih bolanij

 

 

"mislm zdej to pogrevat pa se naslajat"

lej sisne mi ga, sj vidm kaka gnida je

 

nikjer pa sploh ne impliciram da bi sam storil kaj takega

nej se pa kr mal trese ob misli - jz mu ne bom boksarska vreča zdej k ne more nič več

 

tko da galko, pls, dobesedno whatever. še vedno fura 2 accounta in še vedno fura fucking FEGET nickname.

kako je to drugače kot da mam jz NIGR alt pa da vam mal spamam kakce ?

zih bi me gledal ja.

 

 

 

Jah, AEjanje je kao proti pravilom. Ampak ocitno samo za nekatere. Recimo, mojemu bratrancu so bannali account ker je random tard serif mislil da je moj AE. Brez kakrsnihkoli dokazov seveda. Account je se vedno bannan.

 

PMji zakaj je temu tako in kdaj bo unbannan so odgovorjeni z sporocili tipa "Ker serif misli da je AE" in pa "bomo videli kaj bo". Account ostaja bannan.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

 

you don't? sam dnar položiš

sej more diler klicat insurance, če ma asa ...

drgač statistično je insurance debilizem

 

dealer promovira stave in odlocitve, ne pa da MORA klicat 

(to pocne zato, da pospesi game flow, ker hitrej kot se spila vec je denarja v kazinu) 

 

tud za split vzames lahko sam zetone pa jih dodas poleg svojih

pa pol dealer splita karti

loh se reces "I split"

loh pa nakazes s prsit split

 

torej

 a ima insurance  poleg postavljanja zetonov na tozadevno mesto in "Insurance please"  se kak hand gesture al si sam pac neki z neta prebral?

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 10 minutami:

nima

 

sem igral tud že v živo 

bojda se v zivo razlizkujejo hand gesturji med face up pa face down BJ?

 

 

tko pac pravi internet

js poznam mal prilagojeno igro, ki se jo igra prek terminala

zato sprasujem

 

plus ker me zanima se za surrender

pri face up BJ nej bi bil hand gesture, da s prstom naredis linijo za kartami (tko nakazes, da se predas)

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...