Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče pred 25 minutami:

Ja itak je bil joke to s posterjem, niti ne vem, če je res postala izključno hipsterska stvar, samo ga imam na sumu. Podobno kot npr. scena z NASA majcami, ko jih nosijo neke najstnice, ki niti ne vejo kaj nasa sploh je, jih imam na sumu, da si lepijo ta poster, ker je postal nek kult, nimajo pa odnosa do x-filesov. Ta relativizacije kulture se mi zdi precej nihilistična in to me uizico tilta, ker se s tem briše svet. Ali pa tatuji, ki so popolnoma izgubili pomen, ki so ga nekoč imeli. Pizda še včeraj si se bal človeka, ki je nosil tatu, zdej je pa obratno. Pa vsi tej simboli na njih, ki so fake nosilci praznih pomenov, kao neka deep scena zadi, ali nek opasan mininalizem. Sem prepričan da ima tudi avion obvezno enga takega recimo.

 

Torej valda se ne zajebavam glede tega, da nek simbol, izdelek, izjava itd. v konkretni rabi v družbi postane del točno določene ideologije ali zgolj konteksta. Recimo že če rečeš "ker se cenim" je hecno, imamo "bundesliga" frizure, ali pa raztrgane hlače, ki so nekoč bile simbol upora proti sistemu in pravilom lepega,  danes pa so postale ravno obratno. Skorajda ni izdelka v družbi, da se ne bi vezal na nekaj (ajde če si faca nosi boxeur des rues majco) in moje sporočilo je to, da mogoče bi tisti, ki tega ne razumete morali malo pustiti igračkanje igračk videoigric in vzet kako knjigo v roke. Dal sem še idiot proof primer s svastiko pa izgleda ne prebije tega debelega zidu neumnosti. Kle bojo verjetno še čez dvajset padale neke srednješolske modrosti ala

 

Ki se bere kot nek cringe opis najstnice na glasujzame. 


 

dej preboli ze no fak

 

pa pogovori se s kom v zivo enkrat za spremembo, da ne bos stresal frustracij sem

Povezava do prispevka

Hookup culture v bistvu. Onlyfans kurbice, študentke in rando low iq ženščad na eni strani argumentira zakaj je čist ok, da te pofuka 100 tipov do 19tega leta, zakaj je Onlyfans empowering in podobne degenerije.

 

Na drugi strani se pa host in gosti zgražajo nad tem in fishajo za bait clipi, ki pol trendajo na twitterju.

 

Insight v degeneričnost ameriških zoomerjev in case study, kerga bojo lahko zgodovinarji preučevali po neizogibnem padcu amero-weimarskega imperija.

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 8 minutami:

Hookup culture v bistvu. Onlyfans kurbice, študentke in rando low iq ženščad na eni strani argumentira zakaj je čist ok, da te pofuka 100 tipov do 19tega leta, zakaj je Onlyfans empowering in podobne degenerije.

 

Na drugi strani se pa host in gosti zgražajo nad tem in fishajo za bait clipi, ki pol trendajo na twitterju.

 

Insight v degeneričnost ameriških zoomerjev in case study, kerga bojo lahko zgodovinarji preučevali po neizogibnem padcu amero-weimarskega imperija.

Zanimivo, po eni strani to, po drugi sem pa bral nek novinarski prispevek ene pol leta nazaj, da imajo Zoomerji daleč najmanj spolne sle (pač kasneje izgubijo nedolžnost, manj seksa v mladosti etc.), pa da je trend podoben, kot je bil pri japonskih najstnikih pred prelomom tisočletja

Povezava do prispevka

Fukajo prek appov. Te pičke vse govorijo o bodycountu(pa ne bandu), ki je v nekaj ducatih. S kom fukajo, ne vem. Ni jim pa seks sploh noben faktor, o dala sem se dol s 50timi do 18tega rd, no biggie. Also follow me on OF. Z atijem se nisem nikoli dobro razumela, ampak to ni razlog, da kažem pizdo za drobiž.

 

Gledam ta shit in si mislim, muslimani majo point.
 

Povezava do prispevka

@Hernire Mislim da je že 3-4 leta trend, da se ZMANJŠUJE število spolnih odnosov glede na leto prej. Nekje od leta 1950 dalje spremljajo to statistiko in je bilo vsako leto bolj na hard, vsako leto več čvrstih tičev, pokaži mi rogljička sinko, kojci bodem to storil očka, FUK U RIT SKOZ... ...do 2020. Zdej pa sam vsi nažigat špile, si pošiljat emojije in se ukvarjati z raznimi projekti, fukal ne bi pa nihče več. Po moje še drkajo ne. Še v Afriki, kjer ga pa res poka VSAK DAN, se je dejansko ful znižala rodnost. Al pa kaki turki - 3x pečeni, musliči, s predsednikom ki bi rad islam v vsako slovensko vas in ki aktivno poziva ženske Dejte imet otroke da bo Turkaya uberall... Pa sam smrdljivih 1.9 otrok na par. Leta 1960, ista država? 6.4 otroka na par :)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

tole je sicer samo za Zahodni svet, ampak vseen:

 

 

Navedek

The decreases “aren’t trivial,” as the authors wrote in the study, published on November 19 in Archives of Sexual Behavior. Between 2009 and 2018, the proportion of adolescents reporting no sexual activity, either alone or with partners, rose from 28.8 percent to 44.2 percent among young men and from 49.5 percent in 2009 to 74 percent among young women. 

https://www.scientificamerican.com/article/people-have-been-having-less-sex-whether-theyre-teenagers-or-40-somethings/

 

Tole so BRUTALNE cifre

Povezava do prispevka

A ve kdo kaj je to?
(našel sem v predalu, ko smo pospravljali predale pokojnega fotra):
IMG_0335.jpeg.919420dd8eead821b150364d96706958.jpeg IMG_0336.jpeg.cf9c63023b7c8fc64ea7ee9406b7799b.jpeg

Sem nekaj guglal, pa ne najdem nič konkretnega. Očitno je nek mini "power bank", ker na drugi strani piše: capacity 4000 mAh, input  5V/1000 mA, Output 5 V/1000 mA. Majhna stvarca je, 8 cm v dolžino.
Vhod je micro usb (če se ne motim), izhod pa klasični taveliki USB. Nisem pa še nič preveril če deluje, ker niti ne vem za kaj bi mi lahko zadeva služila. Sprašujem bolj ali manj iz radovednosti in v Gostilni, ker nimam pojma kam drugam naj dam. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...