Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 35 minutami:

Ne pretiravaj, @tomazek. Vsak dan jemljem raznorazne vitamine in prehranska dopolnila. Pa kdo sploh govori o 6 pivih, če sva s kolegom spila vsak samo 2 in 2 micena jegra? Jutri grem tja v kafič in jim bom zatežil, da so mi neke droge nastavli. 


vitamini in suplementi, majo vsi skupej maximalno 1% effekta, ce imas vse ostalo postimano - spanec, prehrana, stres, telesna aktivnost

 

oz v tvojem primeru, vsi ti suplementi ti pomagajo toliko, kolikor gnojilo plasticnim rozam

Povezava do prispevka

Tele je zadnjič bežal mimi mene, ko sem na terasi pljuckal vino. Sem si mislil, da preveč filme gleda, če jim misli pobegnit...

Navedek

Najveća koncentracija alkohola od 2,32 g/kg izmjerena je 1. listopada oko 20,50 sati na području Njivica, 39-godišnjem vozaču osobnog vozila riječkih registracijskih oznaka.

Spomenuti vozač se nije zaustavio na zvučne i svjetlosne znakove policije za zaustavljanje već je povećao brzinu, krećući se u dva navrata zabranjenim smjerom jednosmjernih ulica da bi dolaskom na raskrižje izletio izvan ruba kolnika na nogostup gdje se i zaustavio.

Nakon zaustavljanja izišao je iz vozila te se pokušao udaljiti s mjesta događaja u čemu su ga spriječili policijski službenici. Priveden je i zadržan u službenim prostorijama policije.

Po završetku kriminalističkog istraživanja prekršajno je prijavljen zbog počinjenja više prekršaja iz domene Zakona o sigurnosti prometa na cestama, i to: vožnja pod utjecajem alkohola, ne postupanje po znakovima policije za zaustavljanje, neprilagođena brzina, vožnja zabranjenim smjerom (dva puta), oduzimanje prednosti prolaska, nekorištenje sigurnosnog pojasa i pokušaj bijega s mjesta prometne nesreće.

Zbog počinjenja navedenih prekršaja policija nadležnom općinskom sudu predlaže da se 39-godišnjem vozaču izrekne novčana kazna u iznosu od najmanje 3.200 eura i zaštitna mjere zabrane upravljanja vozilom „B“ kategorije na rok od šest mjeseci.

 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 minuto:

vožnjapod utjecajem alkohola, ne postupanje po znakovima policije za zaustavljanje, neprilagođena brzina, vožnja zabranjenim smjerom (dva puta), oduzimanje prednosti prolaska, nekorištenje sigurnosnog pojasa i pokušaj bijega s mjesta prometne nesreće.


Aka povprečna sobotna noč.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 58 minutami:

Korona in dolgcas sta me spravila do tega, da grem spet mal na gnoj brat. Tokrat sem se lotil tinder teme, majke mi, boljše se počutim. Vročina padla, sinusi spucani, glava ne boli. Priporocam!

 

res je gold tema, se splača vsaj prescrollat celo

 

also, kaj nam res manjka @DaCapo na gnoju

tip je national treasure

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 52 minutami:

Daj kak recap, kdo se je lotil tinder pustolovscin? 

Jaz pol folka ne poznam, ampak zgleda kot Maksi vs vsi ostali :D

 

Carsko zblojen tip, prav cutis prezir in sovrastvo do zensk, iz njegovih objav. Res neverjetno.

 

Pa tko ogromno nekega pametovanja okoli dejtanja in prerekanja, kot da je to neka umetnost.

Tipi iscejo izgovore zakaj niso sposobni komunicirat z zenskim spolom...pol krivijo zenske zaradi tega.

 

Tko nekak.

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...