Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

A si najbolje doma pripravit 10x boljši in bolj zdrav obrok?

 

Priznam, da je meni samo to, da se moram dobit z momcem prevelik deal breaker, da bi naročeval. Idealno bi mi bilo, da bi on samo dostavil hrano pred dom, javil, da je dostavil in grem jaz po hrano ko on že gre. Torej nobenega kontakta z nikomur. Dejansko mi mori že samo to, da mi je človek prinesel hrano, če bi mi jo robot, bi mi bilo bolj cool. Tudi ni mi panike se dobiti zunaj pred hišo z robotom.

 

Evo ko robotizirajo glovo, mogoče kdaj naročim.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Če si za 10-15 € naročim neke kitajske rezance in imam to čisto dovolj za večerjo, potem v tem res ne vidim nič slabega. 
Ne vem no, ampak občasno se mi zdi precej boljše kot pa da plazim v neko restavracijo (kjer zraven še preplačam pijačo itd.). 

@Feget: ma daj, tak antisocialnež pa tudi ne moreš bit. Vzameš, hvala, lep dan in to je to. Ne rabiš spolno občevat z dostavljalcem/dostavljalko. ;) Majkemi, da me spominjaš na onega Sheldona iz BIng Bang.

  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Feget reče pred 4 minutami:

A si najbolje doma pripravit 10x boljši in bolj zdrav obrok?

 

Priznam, da je meni samo to, da se moram dobit z momcem prevelik deal breaker, da bi naročeval. Idealno bi mi bilo, da bi on samo dostavil hrano pred dom, javil, da je dostavil in grem jaz po hrano ko on že gre. Torej nobenega kontakta z nikomur. Dejansko mi mori že samo to, da mi je človek prinesel hrano, če bi mi jo robot, bi mi bilo bolj cool. Tudi ni mi panike se dobiti zunaj pred hišo z robotom.

 

Evo ko robotizirajo glovo, mogoče kdaj naročim.

 

wolt:

CAttmrc.png

 

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Feget reče pred 13 minutami:

A si najbolje doma pripravit 10x boljši in bolj zdrav obrok?


Je, ampak vedno tudi nimač časa, volje, sestavin, vstavi random izgovor.
Če pa prisegaš samo na zdrave obroke, potem moraš najprej definirat ta  "zdrav obrok".  (Dobro polento zna vsak skuhat)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 3 minutami:

s si ne predstavljam da bi dejansko morala v restavracijo kadar mam mačka recimo


Jaz v restavracijo skorajda ne morem, ker je stari maček že tak razvajen, da vmre če ni nobenega v bajti. Bogi revež se dere že samo, ko greš na WC. :( 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

Če si za 10-15 € naročim neke kitajske rezance in imam to čisto dovolj za večerjo, potem v tem res ne vidim nič slabega. 
Ne vem no, ampak občasno se mi zdi precej boljše kot pa da plazim v neko restavracijo (kjer zraven še preplačam pijačo itd.). 

Saj ni nič slabega v tem, samo debatiramo pač. Pardon, če sem formiral tako, da je zgledalo, da te nečesa obtožujem :D 

 

Jaz sem itak v team kuhamo doma, pomoje da kar v 95 % z žensko kuhava doma. In ponavadi količinsko vsaj za 2 dni hrane nakuhava, da je malo na zalogo

Povezava do prispevka

O ja, @Hernire, čisto te razumem. Jaz ko sem bil še v skupnem gospodinjstvu sem tudi non-stop kuhal. Pa na zalogo tudi itak. Ko sem bil poročen sem več kuhal kot zdaj, ko sem ločen, prisežem! 
In hvala bogovom, da je bila to neka šola. Ker res rad kuham, ampak zdaj ni nobenega da bi konzumiral moje dobrote in si zato pač naročim ceneno dostavo,

Recimo, vprašam familijo, če bi pripravil kakšne dobre testenine z morskimi sadeži. "Neeeee, to mi ne jemo..". 
Vprašam, če bi spekel kozlička na žaru. "Neeee, bohnedaj ne."
itd. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Mislim, saj štekam, pač ti sede dostava, gg wp, ampak se sklicuješ, da te dostava pride cenej (kar objektivno v 99% primerov enostavno ni res) ker moraš v gostilni naročit še pijačo (kar objektivno v 99% primerov enostavno ni res). :D 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 2 minutama:

Mislim, saj štekam, pač ti sede dostava, gg wp, ampak se sklicuješ, da te dostava pride cenej (kar objektivno v 99% primerov enostavno ni res) ker moraš v gostilni naročit še pijačo (kar objektivno v 99% primerov enostavno ni res). :D 


Dostava mi sede ca. 1 x na 14 dni. Mogoče celo 1x na mesec!  In v tem ne vidim nekega problema.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Dostava mi sede ca. 1 x na 14 dni. In v tem ne vidim nekega problema.

Nihče ga ne vidi, ampak takele zadeve, kot jih ti pišeš: " Zakaj bi hodil zvečer nekam na čevape/kitajsko/pizzo/random_hrano in plačal trikrat več?" pač ne držijo. :) 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 8 minutami:

Nihče ga ne vidi, ampak takele zadeve, kot jih ti pišeš: " Zakaj bi hodil zvečer nekam na čevape/kitajsko/pizzo/random_hrano in plačal trikrat več?" pač ne držijo. :) 


Ne pravim, da tupatam ne grem jest ven v neko konkretno restavracijo. Pravim samo, da mi je dostava velikokrat zelo dobrodošla. Res dobrodošla.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Plus to, da sem že kot zgodnji srednješolec imel ponarejeno študentsko izkaznico s katero si imel cenejši obrok v določenih restavracijah. Good old times. 
Vem ja, z lepim se hvalim. :) 
Bi dal sken, ker jo imam še danes v arhivu. Ampak ne morem, ker so neki osebni podatki gorta. In ponarejen štempelj, ki mi ga je kolega dejansko preslikal s pomočjo navadnega krompirja.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 15 minutami:

Plus to, da sem že kot zgodnji srednješolec imel ponarejeno študentsko izkaznico s katero si imel cenejši obrok v določenih restavracijah. Good old times. 
Vem ja, z lepim se hvalim. :) 
Bi dal sken, ker jo imam še danes v arhivu. Ampak ne morem, ker so neki osebni podatki gorta. In ponarejen štempelj, ki mi ga je kolega dejansko preslikal s pomočjo navadnega krompirja.

Najbolj carska stvar tegale poasta je to, da se vsakih 5 minut updejta z neko bizarnostjo :D 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

Mislim, dober side job, če zraven še drogice dostavljaš, ker sicer je to po mojem res shitty plačano. Prednost je sicer da zraven narediš še trening na kolesu, slabost pa da moraš biti v kontaktu z ljudmi:sick:

 

ja valda, pr takih urnih postavkah, kot jih maš ti

kar sem govoril s folkom, ki je mel to side-hustle, je večino iztržil primerljivo na uro, če ne višje, kot na šihtu

 

Kruz reče pred 1 uro:

wolt kot side hustle :avadodo: damn, v kerem svetu žvite

 

elaborate ...

ful folka ma to za side hustle

 

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 7 minutami:

 

elaborate ...

ful folka ma to za side hustle

elaborate

 

jaz vem samo za folk, ki so migranti (od eritreje do bosne in kosova) in je to vse, kar so atm dobili ali pa kak študenti

 

Za kool 7.00-15.00 normija, ki popoldne naredi še 5 dostav, pa še nisem nikjer slišal

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Priznam, da je meni samo to, da se moram dobit z momcem prevelik deal breaker, da bi naročeval. Idealno bi mi bilo, da bi on samo dostavil hrano pred dom, javil, da je dostavil in grem jaz po hrano ko on že gre. Torej nobenega kontakta z nikomur. Dejansko mi mori že samo to, da mi je človek prinesel hrano, če bi mi jo robot, bi mi bilo bolj cool. Tudi ni mi panike se dobiti zunaj pred hišo z robotom.

 

A dej no... tolk pa nisi intro no, da ti je cringe z dostavljalcem se srečat. Kaj pa pizda k prodajate igre na bolhi, kaj to vse hodi po svetu...

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 10 minutami:

elaborate

 

jaz vem samo za folk, ki so migranti (od eritreje do bosne in kosova) in je to vse, kar so atm dobili ali pa kak študenti

 

Za kool 7.00-15.00 normija, ki popoldne naredi še 5 dostav, pa še nisem nikjer slišal

Jaz sem imel kolega, ki je to imel za side job, samo zato, ker rad kolesari. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Se podpišem. Dva moja kolega vozita za Wolt samo zaradi tega, ker pač res rada kolesarita. Itak side job pri obema. 

Mam pa tud par kolegov, pa ne migrantov, ki to delajo tudi full time. Ker jim dogaja bit na kolesu/bike messenger scena.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...