Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

uros678 reče pred 15 minutami:

Zakaj pa mi je folk pol pred cca 10 leti al tu neki nazaj haypal toto Zvezdo? Da to pa res treba probat v lj, najboljse, itd...??

je blo kr več kot 10 let nazaj

men osebno so mel sicer sam sladolede res carske, tortice mi nekak nikol niso potegnile

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 33 minutami:

A okej. Zanimivo. Ker zaj sem bil malo sokiran, fprasam za slasticarno v LJ, kao najlepse mesto evrope sem pa tja, te pa me posiljajo v Ikeo pa Leclerk...

večinoma če že gremo nekam, gremo raje palačinke jest v Romeota al pa nasproti Aleje pri blokih

 

raje doma nardim blueberry cheesecake pa ne rabim plačat čez 15 eur za celo torto, fakin 3,50 za en mali kos, thanks no thanks

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 7 urami:

Hmmm... Kaj ni to gostilna in gostilniška debata? Verjel ali ne se v gostilnah nasploh  dosti debatira o hrani in pijači ter vsakodnevnih življenjskih tegobah :D Precej manj o igricah, vsaj nisem še slišal random ljudi govoriti o tem nikoli. 

ja, sam omenjam, da se cikel debate vse hitreje obrača

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

 

mudelček kaj si ti glihkar rekel

 

- Jack n Jay well done

- mali komfrittes s kečapom

- malo pivo priznane znamke "Bevog"

- espresso iz etiopske sorte na kafe štantu, ekstra kisel, da lepo stopi vse skupaj

 

To je to u lajfu, bolje ne gre. To je kot ko prvič splezaš na hrib v Zeldi, samo bolj kalorično.

 

malo pivo, a se ti zajebavaš

komfri je sam ene velikosti

 

pa valda dvojni klasik s slanino medium :D

 

pozabil si tudi, da se zravn nafuka še neki pekoče omake Hot Sun :wub:

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Ej pedri, a kaj berete Jazbino? 


Jaz sem pred kratkim naročil par revij in mi je res cool, tako da jo priporočam.


V dilemi sem ali se naročiti ali sproti kupovati vsako številko. Fora je, da je letna naročnina po isti ceni, tako da ne vem kaj profitiraš s tem da se naročiš?

 

Tudi njihove knjige so zelo cool, sploh ta druga o pustolovščinah. Tako da res upam, da bomo dobili še kakšno v tem slogu - mogoče posvečeno kaki konzoli ali kak seznam najboljših iger vseh časov. Tisti ki oblikuje knjigo in revije je res mojster tega kar počne.

 

Mi je pa Jazbina res ultimativno čtivo za sranje. S tem ne mislim nič žaljivega do avtorjev ali vsebin, samo res je cool brati to ko greš srat. Jaz si vzamem enkrat na dan 10 do 15 minut za sranje in takrat preprosto moram nekaj početi in branje Jazbine ali stripov mi je res ultimate experience. Tako da priporočam vsem, ki dlje časa serjete in pogrešate cool revijo o igricah. 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 minuto:

Ej pedri, a kaj berete Jazbino? 


Jaz sem pred kratkim naročil par revij in mi je res cool, tako da jo priporočam.


V dilemi sem ali se naročiti ali sproti kupovati vsako številko. Fora je, da je letna naročnina po isti ceni, tako da ne vem kaj profitiraš s tem da se naročiš?

 

Tudi njihove knjige so zelo cool, sploh ta druga o pustolovščinah. Tako da res upam, da bomo dobili še kakšno v tem slogu - mogoče posvečeno kaki konzoli ali kak seznam najboljših iger vseh časov. Tisti ki oblikuje knjigo in revije je res mojster tega kar počne.

 

Mi je pa Jazbina res ultimativno čtivo za sranje. S tem ne mislim nič žaljivega do avtorjev ali vsebin, samo res je cool brati to ko greš srat. Jaz si vzamem enkrat na dan 10 do 15 minut za sranje in takrat preprosto moram nekaj početi in branje Jazbine ali stripov mi je res ultimate experience. Tako da priporočam vsem, ki dlje časa serjete in pogrešate cool revijo o igricah. 

 

A to s sabo v službo nosiš jazbino potem, al dejansko serješ doma namesto, da med službenim časom in serješ, bereš, služiš, 3v1

Povezava do prispevka

Mam zdaj ene 16 cifer za prebrat, tako da jih imam tudi v službi :) plačano sranje v službi je res nekaj najboljšega na svetu. Evo to podjetniki zamujajo v lajfu, da ti nekdo drug da denar zato da mu serješ medtem ko delaš zanj:rofl:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Kolk povprečno letno zmečete za gaming? Pa vštejte noter vse, se pravi mašino, kontrolerje, špile, naročnine itd.

 

Topic related, vsako leto sem dlje na sekretu, edina stvar, ki me motivira, da prej zapustim srališče so sodelavci, ki se v sosednjem wcju borijo s hemeroidi (vsaj tko je slišat čez faking zidano steno).

Povezava do prispevka

In zakaj ste tok časa na WC-ju? En kolega (ki ima sicer mega uspešno firmo na Štajerskem) mi je enkrat razlagal, da si vsak dan vzame eno uro na WC-ju za sranje in da vmes bere stripe/igra mobilne igre. Jaz sem dobesedno v 60 sekundah konec z WC stuffom, razen če sem lih bolan al neki

Povezava do prispevka

Moraš si vzeti čas, da gre vse lepo ven:)

 

Poleg tega dlje ko serješ več keša dobiš od delodajalca za sranje in posledično manj delaš tisti dan. Ultimativna zmaga v lajfu je, da bi šel trikrat na dan srat v delovnem času in vsakič ene pol ure. Za vikend, ko si doma in te delodajalec ne plačuje pa sploh ne serješ. Med poletnim dopustom prideš nujno vsaj enkrat med tedno v službo, da se naserješ za cel dopust.

uredilo bitje Feget
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 minutami:

Topic related, vsako leto sem dlje na sekretu, edina stvar, ki me motivira, da prej zapustim srališče so sodelavci, ki se v sosednjem wcju borijo s hemeroidi (vsaj tko je slišat čez faking zidano steno).

Drugače screami moških na javnih WC-jih so res priceless ja haha

Povezava do prispevka
Feget reče Pravkar:

Moraš si vzeti čas, da gre vse lepo ven:)

 

Poleg tega dlje ko serješ več keša dobiš od delodajalca za sranje in posledično manj delaš tisti dan. Ultimativna zmaga v lajfu je, da bi šel trikrat na dan srat v delovnem času in vsakič ene pol ure. Za vikend, ko si doma in te delodajalec ne plačuje pa sploh ne serješ.

Ampak zakaj to dela tip s svojo firmo, to mi pojasni

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

raje doma nardim blueberry cheesecake pa ne rabim plačat čez 15 eur za celo torto, fakin 3,50 za en mali kos, thanks no thanks

 

To je pol "full poceni". Tisti košček torte, ki sem ga prilimal od Tete Fride in pa kava z mlekom so me prišli 8,80€. Sem bil kar "paf" in nisem pogledal razmerja cen - kolko kava, kolko tortica.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 44 minutami:

Tudi njihove knjige so zelo cool, sploh ta druga o pustolovščinah. Tako da res upam, da bomo dobili še kakšno v tem slogu


Kolikor vem, bo njihova naslednja knjiga Druga bitnost. 
Informacija je iz prve roke, tako da 99,9% drži. 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ravno sem priklopil kasetar in po n letih poslušam kaseto iz mladosti, zakon!  :limona:

FB_IMG_1704898365417_copy_800x800.jpg.fb5cf2871c36033514ec84fa4ebef2ce.jpg

 

Edit:

Fuck, tko pač poslušam kaseto in mi moja pribije...

a uživaš... v tem zvoku k bi blo iz podmornice...

pa ravno fajn sem se začel met :rofl:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
uros678 reče pred 5 urami:

Zakaj pa mi je folk pol pred cca 10 leti al tu neki nazaj haypal toto Zvezdo? Da to pa res treba probat v lj, najboljse, itd...??

lol 10 let, malo teh novih restavracij, picerij, burgerjointov, itd. obdrzi initial nivo kvalitete vec kot dve leti. al propadejo al pa sam spustijo nivo in ratajo overpriced

 

Atomicova zgodba je prou klasicen primer tega. Lars je bil v startu top, danes pa res povprecen burger (oz. smeti burger, ce upostevas ceno)

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 urama:

Jaz sem zelo hiter sralec, tako da ne utegnem brat gor

 

this

nism še v lajfu vzel telefona/čtiva na wc 

če so pa glih kaki problematični trenutki, se pa tko tist koncentriram, ne pa nek distraktor :D

 

drgač pa Jazbina je pretty kul and stuff, razen Milana Kleča, kod lahko to bere

pa seveda tega, da fucking Nintendo zadeve vedno opisuje en od dveh Nintendo fanboyev 

vsaj 1x bi rad vidu, da N špil opiše Aggy, nek grand strategy pa Kavbojc

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 52 minutami:

this

nism še v lajfu vzel telefona/čtiva na wc 

če so pa glih kaki problematični trenutki, se pa tko tist koncentriram, ne pa nek distraktor :D

Jaz telefon včasih vzamem, ampak itak končam preden uspem odklenit. Pa tudi drgač se spomnim kolega, da je imel 3DS na WC-ju v starem stanovanju, kao za mal nažigat med sranjem. Zakaj bi sploh želel sedet na školjki in igrat špile? A res ni boljš v nekem bolj udobnem placu :D

 

Drgač pri ženi v službi imajo enega sodelavca, ki hodi na WC za po pol ure in dlje, samo one uizi predvidevajo, da si ga hodi zdrkat vsak dan. Na srečo imajo ločen WC m/ž, drgač so rekle, da bi se pritožile :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...