Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

 

ke_kit reče pred 1 minuto:

Gameplay, vizualna umetnost in glasba so prve tri, ki padejo na pamet. Najbrž je še dosti drugih elementov.

 

 

Enviromental storytelling bi tudi izpostavil. V knjigi ni organskega enviro storytellinga, ki bi nagradil bralca. Šur, lahko pisec obfuscira, fejka z red heringi in še vedno nagradi bolj pozornega bralca, ampak je veliko manj organsko. 
 

Dočim v računalniški videoigrici lahko skozi inteligentno placane stvari v okolju tkeš zgodbe in podzgodbe brez eksplicitno povedanega - lahko izpade zelo kul. 
 

Povezava do prispevka

Troll je kaj sej zdaj se ze ve

Sam ki vcasih ustuli neki resnice zraven da malo zmede

 

Tip me spominja na uno zgodbico ko so mi jo pripovedovali ko sem bil majhen in sem lagal

 

Ko je en otrok klical za foro da prihaja volk in so mu vsi verjeli pol ko je prisel res mu ni verjel vec nihce in ga je pojedu

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 12 minutami:

 

 

 

Enviromental storytelling bi tudi izpostavil. V knjigi ni organskega enviro storytellinga, ki bi nagradil bralca. Šur, lahko pisec obfuscira, fejka z red heringi in še vedno nagradi bolj pozornega bralca, ampak je veliko manj organsko. 
 

Dočim v računalniški videoigrici lahko skozi inteligentno placane stvari v okolju tkeš zgodbe in podzgodbe brez eksplicitno povedanega - lahko izpade zelo kul. 
 

še vedno se spomnim kako sem bil razočaran nad LOTR adaptacijo, ki pa je potem dominiralo mojo predstavo. 

 

ni res, da se ne da enviro stytellinga podati v knjigi, bralec samo potrebuje neko potrpežljivost za to. še posebno v poeziji je način kako upovedati recimo borovost bora pri Kosovelu nekaj odlikovanega. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 urama:

Maš kredit za mlade, kjer ti gre država za poroka in dobiš malce boljšo OM (baje) plus če nisi kreditno sposoben ga vseeno dobiš. Samo morata biti oba zakonca brez nepremičnin, starost do 38 itd. (kao do takrat si mlad baje, RIP forumaši). So neki pogoji pač. Sam ja, se da nekako. 

 

Jaz bom zdaj kmalu jemal kredit, ampak ene 75 % bom imel svojih sredstev. Glede cen v LJ sem se sprijaznil, bolj mi gre na kurac, da je tako malo ponudbe in da ima folk ogabne flete. FFS pridem na ogled fleta, ki ga bom plačal 250 jurjev, pospravi pofukan flet

 

Drgač pa ja, problem šparanja je v tem, da kokr prišparaš se višajo cene. Jaz sem mega šparaven, zraven službe naredim ful stvari za denar, pa še vedno bodo mi/nama morali obojni starši posodit. S tem, da smo mi doma tazadnji papki brez denarja, fotr delavec z osnovno šolo, mama delavka s srednjo šolo, kar so mi starši dali je kos zemlje majhne vrednosti v neki rupi, ampak ajd, na tak način počasi neki nagrabljaš skupaj. Tako da ko sem doma najavil, da kupujem flet za okoli 250 so samo looki padali, kdaj sem postal Čeferin :D

Znanca sta iskala flat za nabavo kr ene 3 leta in cene so jima vmes kr nagravno narasle, ampak nista hotla kupit dokler jima ni blo dost všeč

po svoje ju čist razumem

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 6 minutami:

še vedno se spomnim kako sem bil razočaran nad LOTR adaptacijo, ki pa je potem dominiralo mojo predstavo. 

 

ni res, da se ne da enviro stytellinga podati v knjigi, bralec samo potrebuje neko potrpežljivost za to. še posebno v poeziji je način kako upovedati recimo borovost bora pri Kosovelu nekaj odlikovanega. 

Seveda se da, je pa veliko težje, rabiš več setupa in podobno. 
 

V Fallout New Vegas recimo lahko prideš v nek bunker, kjer skozi raziskovanje sob, polozaja trupel in ostalih elementov lahko dobiš cel scenarij kaj se je tam zgodilo, plus še kako skrivnost odkriješ - vse to brez enega eksplicitnega stavka.

 

V literaturi bi bilo to zelo zelo težko, če bi sploh dobro izpadlo. Neal Stephenson mi to dobro dela recimo.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 minuto:

Seveda se da, je pa veliko težje, rabiš več setupa in podobno. 
 

V Fallout New Vegas recimo lahko prideš v nek bunker, kjer skozi raziskovanje sob, polozaja trupel in ostalih elementov lahko dobiš cel scenarij kaj se je tam zgodilo, plus še kako skrivnost odkriješ - vse to brez enega eksplicitnega stavka.

 

V literaturi bi bilo to zelo zelo težko, če bi sploh dobro izpadlo. Neal Stephenson mi to dobro dela recimo.

hd je uničil film. pogosto je preveč informacij pravzaprav detrimentnih 

 

beri homerja. izbrati točno prave informacije je ključno

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 11 minutami:

Zdaj me boš pa še obsodil, da sem jaz kriv ker ti ne dojameš mojih povedi?

Seveda jih razumem. Problem je v tem, da moram tudi jaz razmišljati nelogično, da imajo smisel.

Če je tebi kul tako, pol ni panike. Sam ne se čudit, ko te folk označi za norca ali dementnega. Žal imamo 100% prav.

 

Drugače mi je jasno, da je to samo nek debilen smisel za humor, ki ga nalašč furaš. Ne se preveč sekirati.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Dne, 7. 1. 2024 at 11:37:

 

Ne me jebat

če pa za koga, bi si pa za njih mislu, da jih to ne gane in z veseljem vzamejo tud bivše kaznjence ...

 

Čeprav zanimivo, js sm tud sam za 1 šiht od 4, na kolkih sem bil (oz. enga še bom) redno zaposlen, mogu priskrbet to potrdilo.

glovo je shady

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

@ke_kit ne se pustit, sprovocirat v to njegovo norost. Ki te bo povlekel dol na svoj nivo in tam te bo sjebal ko psa :)))) ki ti imas previsok ego in tip ga nima prav nic :)))

Jaz pa mislim, da imam čisto normalen ego. Sem res definicija povprečja.

Rad bi samo, da ima folk boljši smisel za humor.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 3 minutami:

igral nism CS vsaj 15 let definitivno ga usujem v tem. s slabo miško laptopom pa vse to.

Lol model 15 let nisi igral, malo se precenjuješ. Jaz tudi mislim, da sem med boljšimi cs igralci svojega časa, samo dejansko če ne igraš redno te znajo mulci z boljšimi refleksi danes že našeškat. Pač ne razumem kaj ti je tok do tega, da moraš dokazovati da si boljši od njega, v čemerkoli že. Res who cares, samo to ni prvič, da si lih berbi neki tazga napisal

 

 

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 8 minutami:

igral nism CS vsaj 15 let definitivno ga usujem v tem. s slabo miško laptopom pa vse to.

 

brez najmanjšega dvoma, saj se FPSjev niti taknem ne

edin Borderlands coop sva igrala z Evito, drgač pa že 15+ let nism kake (pa še takrat sam občasno LAN Q3 al pa CS)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...