Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

atomic reče Dne, 9. 1. 2024 at 21:35:

Jest sem bil takoj, ko so odprli mi je bilo zakon. Dober burger, drag, majhen, ampak res dober, da sem rekel ok to je res drugače. Vsaj tako mi je ostal v spominu.

 

No pol smo mel kle na forumu nek beef glede McDonalds in burgerjev teh hipster in sem hodil okrog po teh burgerjih, ampak bolj Ljubljanska kotlina. 1x na teden nekam. Pride Hood na vrsto, 4 članska family, vsak vzame drug burger, 2x konfrita, 1 nagci, 1x solata, 4 drinke. Jebemu mater, da je blo ene 60€ ali tam nekje...

 

In začnemo jest in čakam kdaj se bo Marija prikazala. Nič od nič. Nagci komad trdi, da je noben ni hotu jest, k bi si zobe polomil, pa ne pretiravam. Konfrit kr neki, tak k v Bosni 1988, bleda coleslaw solata, Burger k burger, med njimi sploh ni neke hude razlike, vsi 4je skoraj istega okusa.

 

Ne razumem tega hypa sploh. Pa teh modernih napolitan pizz, če bi 10 let nazaj v Sloveniji tako pizzo nekomu prinesel bi ti jo fuknil v glavo, ta kruh s paradjzom kar sam jej... Za ta denar hipster burgerja greš lahko lepo proper gostilno jest, ne pa da v nekem kontejnerju brez skreta, si tud pošteno rok ne morem umit pijem pivo iz pixne pa še sam si moram prinest na menza pladnu k na šihtu.

 

Folk res glorificira fast food, k da je ne vem kaj, na koncu ti pa ocvrte krhlje krompirje, ki jih dobi po 2€ na kilo proda 100g za 4€, pira pa ne bom spil k je drago, čeprav samo dober evro n a njem zaslužijo.

 

Zato je McDonalds zakon. Veš da je trash, prideš tja, poklikaš plačaš, greš na skret, si roke umiješ, takoj ti že prinese poješ i vozi.

 

 

Nagci v hoodu so bedni, vzem raj razkoščičeno bedro če že moreš jest pohanje v burger jointu. 

 

Drugače ga pa noben ne glorificira, momci delajo dobre burgerje pa lah spišeš 2.000 znakov na to temo. Men je bolj smešno to konstantno hajpanje mcdonaldsa, sej je gut za kogar je in vsakemu zasede, ampak realno je isto kot če bi vsake 2 mesca na novo debatirali o tretji misiji Call of dutija

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
kemik reče pred 13 urami:

 

 

Nagci v hoodu so bedni, vzem raj razkoščičeno bedro če že moreš jest pohanje v burger jointu. 

 

Drugače ga pa noben ne glorificira, momci delajo dobre burgerje pa lah spišeš 2.000 znakov na to temo. Men je bolj smešno to konstantno hajpanje mcdonaldsa, sej je gut za kogar je in vsakemu zasede, ampak realno je isto kot če bi vsake 2 mesca na novo debatirali o tretji misiji Call of dutija

WackDonalds je pač overpriced smeti (razn dablčiza, mccountryja pa pomfrija), vzameš 2 sendviča, pomfri pa pijačo pa si na 10€ (ne mi s sredo) ne vem komu je recimo un alpski burger dober, al pa 1955 al pa mcchicken ipd. Majo pa top marketing nimaš kej.

 

Kar se tiče pleskavic al pa čevapov večinoma je gud al pa odlično (men so portal pa čad tko res zakon), sam najslabše pleskavice in čevape sm pa definitivno jedu v hallo leskovac pa food twins. Fora pleskavic in čevapov je v tem, da jih lahko ješ tud brez dodatkov pa bodo okusni, vse ostalo je sam češnja na torti, no tm je oboje meso neki pusto in čudne teksture, kar je po en stran v bistvu dosežek. Oboje je po okusu in teksturi oz. mogoče bi mogu rečt struktura (kdo bi vedel), kot una moja zloglasna švicarska bela kobasica k sm jo naroču v Ženevi k smo bli na avtoshowu 20 let nazaj (pa bla tm ene 10 frankov al kok v glavnem draga k žafran) v glavnem zanič. Sej ni čudno, da folk pol meče gor curry pa ketchup k je tko čudnega okusa, da ne znam opisat še danes ne.

 

Kaj pa wampi? Kdo je kle fan wampov? Jz jih tok obožujem, da ne morm verjet. Zanč sm jih jedu 4 dni zapored! :mafija:

 

 

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

Zdaj pa na bolj resno vprašanje.

 

Spoštovani konzolaši in konzolašice (škoda, da je teh tok mal kle, zdaj k nism več zombi), imam eno vprašanje, ker je moja neizkušena rit kar se tega tiče čist deviška. Namreč, dobil sem eno hudo idejo za neke vrste marketing, pa sem že probal klicat eno korporacijo (čeprav bi mogoče blo lažje oz. boljše, če bi kakšno manjšo firmo) in sem najdu na njihovi strani cifro pač od enega k je iz marketinga, problem pa je, da skoz dobim tajnico na telefon, k mi noče dat od tega cifre oz. mi da pač splošni mail. Zdaj mogoče sem mal paranoičen oz. kakor sem rekel neizkušen kar se tiče komuniciranja s poslovneži, ampak jaz nebi ravno rad dajal tajnici moje ideje na nek splošen mail, osebno pa ne morm it v podjetje, ker je v Kopru, valda se nam vozil dol pol pa še do sestanka nam prišel. Vem, da se je včasih sicer govoril o nekih patentih, sam jaz nimam nekega fizičnega izuma, imam samo idejo, da bi prišel, do mal ekstra dinarčkov, ker hej škodlo nebi a ne. Mate kakšno idejo kako se naj tega lotim?

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 1 minuto:

Zdaj pa na bolj resno vprašanje.

 

Spoštovani konzolaši in konzolašice (škoda, da je teh tok mal zdaj k nism več zombi), imam eno vprašanje, ker je moja neizkušena rit kar se tega tiče čist deviška. Namreč, dobil sem eno hudo idejo za neke vrste marketing, pa sem že probal klicat eno korporacijo (čeprav bi mogoče blo lažje oz. boljše, če bi kakšno manjšo firmo) in sem dobil cifro pač od enega k je iz marketinga, problem pa je, da skoz dobim tajnico na telefon, k mi noče dat od tega cifre oz. mi da pač splošni mail. Zdaj mogoče sem mal paranoičen oz. kakor sem rekel neizkušen kar se tiče komuniciranja s poslovneži, ampak jaz nebi ravno rad dajal tajnici moje ideje na nek splošen mail, osebno pa ne morm it v podjetje, ker je v Kopru, valda se nam vozil dol pol pa še do sestanka nam prišel. Vem, da se je včasih sicer govoril o nekih patentih, sam jaz nimam nekega fizičnega izuma, imam samo idejo, da bi prišel, do mal ekstra dinarčkov, ker hej škodlo nebi a ne. Mate kakšno idejo kako se naj tega lotim?

 

Velka podjetja imajo v marketingu vsak dan 100 takih k ti, ki imajo neke ideje. Valda nekdo s kompetancami ne bo imel časa za to. Kako naj on ve, da je ravno tvoja izmed 100 top? Tko da pozabi. Oziroma zmanjšaj plen.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 minutami:

 

Velka podjetja imajo v marketingu vsak dan 100 takih k ti, ki imajo neke ideje. Valda nekdo s kompetancami ne bo imel časa za to. Kako naj on ve, da je ravno tvoja izmed 100 top? Tko da pozabi. Oziroma zmanjšaj plen.

Sej to, sam ja tajnici pač ni priporočljivo to se strinjaš? Drugače pa je ideja imo edinstvena!

 

A recimo naj prvo sprobam v manjših podjetjih, pa če ker bo za to, pa da bo recmo vredu, pol pa grem na večji korp?

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

McDonalds = top tier trash fast food, ki najbolj sede v petek / soboto ob 23:00 pred movie nightom s frendi, lepo ste doma ali pri kolegu v kuhinji, velika miza, mir, casual talk in pizdenje čez wokeness, carska trash hrana, če narediš še par dimov jointa prej je še tripple goodness faktor. Mac nighte furamo že skoraj 20 let (brez zajebancije), pa še vedno strga gate z riti combo dobrega filma (akcija ali triler), McTasty, velik pommes, doublecheese, cola 0.5, sladko kisla omaka in mcflurry oreo z dodatkom čokolade potem čez pol ure ob filmu. Mogoče sem primitivna opica, ampak meni je to še vedno top izkušnja in mi bo verjetno ostala do smrti. Oz dokler ne fašem sladkorne :D 

 

Hood Burger = top tier resen fast food, ki ga lahko ješ za kosilo, za malico, za fun ker je dober itd. Jake & Jay well done, pommes, ketchup, malo pivo, to je to, to je lajf. 

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 14 minutami:

Zdaj pa na bolj resno vprašanje.

 

Spoštovani konzolaši in konzolašice (škoda, da je teh tok mal kle, zdaj k nism več zombi), imam eno vprašanje, ker je moja neizkušena rit kar se tega tiče čist deviška. Namreč, dobil sem eno hudo idejo za neke vrste marketing, pa sem že probal klicat eno korporacijo (čeprav bi mogoče blo lažje oz. boljše, če bi kakšno manjšo firmo) in sem najdu na njihovi strani cifro pač od enega k je iz marketinga, problem pa je, da skoz dobim tajnico na telefon, k mi noče dat od tega cifre oz. mi da pač splošni mail. Zdaj mogoče sem mal paranoičen oz. kakor sem rekel neizkušen kar se tiče komuniciranja s poslovneži, ampak jaz nebi ravno rad dajal tajnici moje ideje na nek splošen mail, osebno pa ne morm it v podjetje, ker je v Kopru, valda se nam vozil dol pol pa še do sestanka nam prišel. Vem, da se je včasih sicer govoril o nekih patentih, sam jaz nimam nekega fizičnega izuma, imam samo idejo, da bi prišel, do mal ekstra dinarčkov, ker hej škodlo nebi a ne. Mate kakšno idejo kako se naj tega lotim?

 

buddy, tajnice dobijo tko ene 10 klicev od takihle petard :D Ni šans da boš šel čez, rabiš res mega dober sales klic oz biti izvežban za to (to ti govori oseba, ki je delala 1 leto cold callinga in ima ustrezno certificirano Solution Selling znanje). Pa tudi če boš dobil nekega CEO-ta, bo ta rabil točno 10 sekund, da ugotovi, da se pogovarja z laikom, in to bo samo fuknil dol. Pa še tajnica jih bo slišala, ker te je spustila čez.

 

Najdi en startup inkubator v bližini, al pa najdi kake študente marketinga al pa kej, povežite se in probite kej skuhat. Oz ne vem kako to funkcionira, meni je bilo lažje ker sem obe podjetji delal že na podlago, aka sem že od prej imel ali znanje ali stranke ali senior partnerja ki je vedel kaj dela.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 26 minutami:

McDonalds = top tier trash fast food, ki najbolj sede v petek / soboto ob 23:00 pred movie nightom s frendi, lepo ste doma ali pri kolegu v kuhinji, velika miza, mir, casual talk in pizdenje čez wokeness, carska trash hrana, če narediš še par dimov jointa prej je še tripple goodness faktor. Mac nighte furamo že skoraj 20 let (brez zajebancije), pa še vedno strga gate z riti combo dobrega filma (akcija ali triler), McTasty, velik pommes, doublecheese, cola 0.5, sladko kisla omaka in mcflurry oreo z dodatkom čokolade potem čez pol ure ob filmu. Mogoče sem primitivna opica, ampak meni je to še vedno top izkušnja in mi bo verjetno ostala do smrti. Oz dokler ne fašem sladkorne :D 

 

Hood Burger = top tier resen fast food, ki ga lahko ješ za kosilo, za malico, za fun ker je dober itd. Jake & Jay well done, pommes, ketchup, malo pivo, to je to, to je lajf. 

 

+to, da če izvzamemo super sredo, me pride približno isto vprašajev, da se najem v McD in v Hood Burgerju.

Caloric intake pa je jasno v McD višji, govorim samo o občutku ko te zafila kurac sitosti

Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 minutami:

Najdi en startup inkubator v bližini, al pa najdi kake študente marketinga al pa kej, povežite se in probite kej skuhat.


To je pravi odgovor.
 

Nardite MVP in mejte rezultate in cifre. Že pri tem koraku boste videli če je vse skupaj kar nekaj, ali ima prihodnost. 

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 32 minutami:

Zdaj pa na bolj resno vprašanje.

 

Spoštovani konzolaši in konzolašice (škoda, da je teh tok mal kle, zdaj k nism več zombi), imam eno vprašanje, ker je moja neizkušena rit kar se tega tiče čist deviška. Namreč, dobil sem eno hudo idejo za neke vrste marketing, pa sem že probal klicat eno korporacijo (čeprav bi mogoče blo lažje oz. boljše, če bi kakšno manjšo firmo) in sem najdu na njihovi strani cifro pač od enega k je iz marketinga, problem pa je, da skoz dobim tajnico na telefon, k mi noče dat od tega cifre oz. mi da pač splošni mail. Zdaj mogoče sem mal paranoičen oz. kakor sem rekel neizkušen kar se tiče komuniciranja s poslovneži, ampak jaz nebi ravno rad dajal tajnici moje ideje na nek splošen mail, osebno pa ne morm it v podjetje, ker je v Kopru, valda se nam vozil dol pol pa še do sestanka nam prišel. Vem, da se je včasih sicer govoril o nekih patentih, sam jaz nimam nekega fizičnega izuma, imam samo idejo, da bi prišel, do mal ekstra dinarčkov, ker hej škodlo nebi a ne. Mate kakšno idejo kako se naj tega lotim?

V Kopru ni nobenih korporacij :))))

 

In kaj mislis, da na sestanku ti ne morejo spizdit ideje :)))

 

Ce sem prav razumel, bi ti rad prodal neko idejo za marketing. Tezko bos to patentiral.. to mores sam razvit in ponudit na trg s svojim podjetjem. Kot je rekel Galko inkubator al neki.

 

Drugace pa ne sekiraj se prevec, po vsaj vrjetnosti je ideja glupa in krneki.

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Zato sprašujem, ker jaz osebno nobenega ne poznam k bi bil v tem, ja tako patetičen sem. Je pa ideja kar unique sem zdaj spremljal po netu vsaj ene 3 mesece in gledal, če je kje tko, pa ni. Zdaj, kok dejansko bi kaj iz tega uspel, to ne vem, nebi pa rad, da me kdo nategne na suho, če veste kaj mislim. 

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

V Kopru ni nobenih korporacij :))))

 

In kaj mislis, da na sestanku ti ne morejo spizdit ideje :)))

 

Ce sem prav razumel, bi ti rad prodal neko idejo za marketing. Tezko bos to patentiral.. to mores sam razvit in ponudit na trg s svojim podjetjem. Kot je rekel Galko inkubator al neki.

 

Drugace pa ne sekiraj se prevec, po vsaj vrjetnosti je ideja glupa in krneki.

 

 

 

 

Ja ta je v Kopru, no.

 

Drgač pa lahk bi v teoriji sam sprobal, dejansko, sam ne vem kako bi dokazal, če ima efekt ali ne. V tem je problem.

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 2 minutama:

Zato sprašujem, ker jaz osebno nobenega ne poznam k bi bil v tem, ja tako patetičen sem. Je pa ideja kar unique sem zdaj spremljal po netu vsaj ene 3 mesece in gledal, če je kje tko, pa ni. Zdaj, kok dejansko bi kaj iz tega uspel, to ne vem, nebi pa rad, da me kdo nategne na suho, če veste kaj mislim. 

 

pol res najbolj, da se z Galkom povežeš

on vsaj konkretno podmaže

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 minutama:

 

pol res najbolj, da se z Galkom povežeš

on vsaj konkretno podmaže

Ja, sam ne vem, če sem jaz njemu cool me niti v živo ne pozna, pa glede na to da sem mel leta zombie modea to tud ne vem kok mi je enih plusov prnesl, če smo iskreni. :P

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 1 minuto:

Ja ta je v Kopru, no.

 

Drgač pa lahk bi v teoriji sam sprobal, dejansko, sam ne vem kako bi dokazal, če ima efekt ali ne. V tem je problem.

Glej dobit idejo v poslovnem svetu ni problem.. najvecji problem je to idejo razvit, realizirat in trzit. To je pravo delo in dodana vrednost. Ideja tko v par stavkih to lahko ima vsak, ki skadi en joint.. ampak to realizirat je druga pesem

Povezava do prispevka

Sam saj da ti lansiraš neko marketing idejo, je vseeno možno, da jo še bo tvojem launchu nekdo zapazi, spizdi in naredi boljše, ker ima pač več denarja v žepu

 

Nič ni safe brate

 

Ti pa dam en kul način, kako pitchat nekomu idejo. Kot lahko bereš v sosednji temi, 2. februarja bo Konzolec/Igrovje meet v Ljubljani. Galko je že namignil, da pride. Pridi tudi ti, pa mu popitchaj idejo na licu mesta, pa da vidimo. Lahko mu stisneš še enega mcdonalds dablcheesa v žep, to je pomoje vsaj ene 5-minut več časa za poslušat pitch

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...