Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Basketasi slam dank so hudi ja

 

Pa Vagabond tudi, sam ni konca

 

Ma berserk golden age mi je dalec najboljsi.. pri filmih ne vem kiri bi mi bil najboljsi ma pri anime mi je berserk gledko najboljsi

 

Pa uni je tudi ql..

 

All you need is Kill

 

Edge of tomorrow kao

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Zgodbovno gre samo še  bolj dol vse skupaj. Po Miurini smrti (RIP), pa je še art postal občutno slabši.

 

Meni je sicer tudi Gatsu + Griffith origins story (tisti del pred dogajanjem v OG animeju) zelo na nivoju.

To + ves Egg of the King arc (celotno dogajanje do žrtvovanja) je imo TOP. Pol pa rata ornk slabše vse skupaj.

odkar je zgodba postala manj osebna (between Gatsu and Godhand) in so med tem začeli vtikat neke brezvezne like, je vse skupaj postalo pozabljivo. Še ena milking manga, ki bi jo založniki radi raztegnili po nepotrebnem. Škoda. 

Povezava do prispevka

recimo da si bel blond napol peder v srednjih letih in prideš v (spletno) knjigarno, kjer ti ni jasno pol kurca. Ti je pa Berserk anime carski in bi rad kupil:

 

Navedek

Gatsu + Griffith origins story (tisti del pred dogajanjem v OG animeju) 

To + ves Egg of the King arc (celotno dogajanje do žrtvovanja)

 

Katere številke stripa mora kupiti modrolasi Apolon?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

wery nice boys, ful hvala. In to je potem to, Origins + Egg King arc? Pizda čutim da bo danes kar en order padel 

Se popravljam, mehka vezava je dovolj Vol. 1-14. Trda ostaja na 1-5. Sem pogledal v PDF-je, tako da je fix, ti kar naroči, broja se ne zajebe

Povezava do prispevka

Jaz sem Berserka deluxe knjige zbiral ene par let na amazonu, tako da sem v povprečju na knjigo dal kake 35 evrov. Sem se pa očitno zajebal, ker sem kupil prvi 10, tako da bom moral 6-10 prodati :(

 

Na goodreads imajo sicer vse številke tudi 6-10 mega visoke ocene, mislim da so ene najbolj ocenjenih mang vseh časov. Tako da lahko da je to samo slab mn3njalniški okus, tako kot pri igricah:nicjasno: Ocene na goodreads so meni drugače kar proper za stripe in mange. 

Povezava do prispevka

Saj sem dobesedno napisal, da si želim slišat druga mnenja, ker me prav zanima, kako drugi gledate na to:

Hernire reče pred 4 urami:

Lahko kdo, ki je prebral vse, kolikor je zunaj (zdaj je spet začelo izhajat), pove mnenje. Bi z veseljem prebral, da je komu pa enako dobro kot do eclipsa, me prav zanimajo druga mnenja. 

:D Ampak zaenkrat še nihče, ki je zadevo prebral post-eclipse, ni pohvalil

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

Jaz sem Berserka deluxe knjige zbiral ene par let na amazonu, tako da sem v povprečju na knjigo dal kake 35 evrov. Sem se pa očitno zajebal, ker sem kupil prvi 10, tako da bom moral 6-10 prodati :(

 

Na goodreads imajo sicer vse številke tudi 6-10 mega visoke ocene, mislim da so ene najbolj ocenjenih mang vseh časov. Tako da lahko da je to samo slab mn3njalniški okus, tako kot pri igricah:nicjasno: Ocene na goodreads so meni drugače kar proper za stripe in mange. 

Prav imaš. Kupi še en ponatis od 6ke dalje za zihr.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...