Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 1 minuto:

Meni si bil prijeten uporabnik, preden si imel te težave. Mislim, saj še vedno čutim neko toplino za tvojimi posti, sam pač alkohol te je res ful zjebal in si mal neprijeten, tako mal uno, da se človek raj proč drži. Pomoje se 100 % fokusiraj dat alkohol na hard 0, tako res null zero nada. Ker mi je škoda, da se nek prijeten sogovornik tako uničuje. Ko boš dal alkohol na 0, boš hitro pomoje spet prijeten nazaj. 


se strinjam s tem, pa lahko tudi na RL prenesem. Pred alkoholizmom je blo cist coolsko se druzit v RL pa na jezeru SUPat (se se spomns?) in ce ti po pravici povem, kolkrkol je bad to rect, ampak jaz se ne bi s tabo v zivo zdaj dobil, dokler nisi vsaj 1 leto popolnoma brez alkohola

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:


se strinjam s tem, pa lahko tudi na RL prenesem. Pred alkoholizmom je blo cist coolsko se druzit v RL pa na jezeru SUPat (se se spomns?) in ce ti po pravici povem, kolkrkol je bad to rect, ampak jaz se ne bi s tabo v zivo zdaj dobil, dokler nisi vsaj 1 leto popolnoma brez alkohola

heh se spomnem. zato sm kupil SUP pa ga šu dejansko supat. sej pravm, i'm coming back.

 

sam men ne pomaga, da mi folk fukne na prvo žogo, da se ga nasipam. mene zanimajo druge budalaštine k jih imam. 

Povezava do prispevka

Verjel ali ne, ti si ze po prvem pozirku prvega pira samo se lupina dejcha izpred let nazaj. 
 

 

Ce hoces sprejet da si alkoholik in da je ze sam kapljica alkohola prevec pol OK, ce nocs tut OK - je tvoja odlocitev. Sam s to odlocitvijo bos mogu zivet in ta odlocitev bo vplivala na nadaljne zivljenjske moznosti in morebitne medcloveske odnose v prihodnosti

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 4 minutami:

heh se spomnem. zato sm kupil SUP pa ga šu dejansko supat. sej pravm, i'm coming back.

 

sam men ne pomaga, da mi folk fukne na prvo žogo, da se ga nasipam. mene zanimajo druge budalaštine k jih imam. 

 

Fora je, da si vse tvoje budalaštine povezane z alkoholom in ne gre brez omembe alkohola. Brez njega si čist kul ded. Alko pa te čist zjebe. 

 

Ti bi res rabil vsaj 6 mesecev minimalno (raje leto) brez. In potem bi si lahko 1x mesečno privoščil par pirov, če je prilika. To pa je to. Vem kako je, ker sem sam mel podobne. Ne tako močno kot ti, sem pa redno konzumiral. Zdaj pa mogoče 1x mesečno ali na kakem rojstnem dnevu ipd. In je lajf 10px boljši. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

Verjel ali ne, ti si ze po prvem pozirku prvega pira samo se lupina dejcha izpred let nazaj. 
 

 

Ce hoces sprejet da si alkoholik in da je ze sam kapljica alkohola prevec pol OK, ce nocs tut OK - je tvoja odlocitev. Sam s to odlocitvijo bos mogu zivet in ta odlocitev bo vplivala na nadaljne zivljenjske moznosti in morebitne medcloveske odnose v prihodnosti

sam men se to zdi napaka. a veš zakaj tko mislm? ker zdej se me vsi izogibajo zarad takrat k sm bil pač v pizdi. in če se me folk izogiba, kako nej imam normalne človeške odnose, če se mi ne da zdaj možnosti ko sem uredu? lej sej ne pravm, razumem. sam konc koncev pričakovat leto totalne abstinence, obenem pa ti noben ne da možnosti, da se podružiš z normalnim folkom. 

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 1 minuto:

sam men se to zdi napaka. a veš zakaj tko mislm? ker zdej se me vsi izogibajo zarad takrat k sm bil pač v pizdi. in če se me folk izogiba, kako nej imam normalne človeške odnose, če se mi ne da zdaj možnosti ko sem uredu? lej sej ne pravm, razumem. sam konc koncev pričakovat leto totalne abstinence, obenem pa ti noben ne da možnosti, da se podružiš z normalnim folkom. 


ja sam fora je, da se nisi cist normalen, ker se ga redno nasipavas - mormo pa rect bobu bob in da si to dozo ful zmanjsal. Ampak se zmerej ga sipas pune prevec. Folk se te bo tolk cajta izogibal, dokler ne bo opazu, da si se ful poboljsal in postal normalen. To pa je samo s popolno abstinenco in en zdrs te tu v oceh drugih popelje za 3 korake nazaj

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:


ja sam fora je, da se nisi cist normalen, ker se ga redno nasipavas - mormo pa rect bobu bob in da si to dozo ful zmanjsal. Ampak se zmerej ga sipas pune prevec. Folk se te bo tolk cajta izogibal, dokler ne bo opazu, da si se ful poboljsal in postal normalen. To pa je samo s popolno abstinenco in en zdrs te tu v oceh drugih popelje za 3 korake nazaj

zgleda je to res.

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 11 minutami:

sam men se to zdi napaka. a veš zakaj tko mislm? ker zdej se me vsi izogibajo zarad takrat k sm bil pač v pizdi. in če se me folk izogiba, kako nej imam normalne človeške odnose, če se mi ne da zdaj možnosti ko sem uredu? lej sej ne pravm, razumem. sam konc koncev pričakovat leto totalne abstinence, obenem pa ti noben ne da možnosti, da se podružiš z normalnim folkom. 

Te vprašam iz druge plati --- kaj pa je sploh pozitiven doprinos alkohola tvojemu življenju? Tega še nisi nikoli povedal

 

Ti jaz povem, da je težko z alkoholikom. Moja mama je naredila najtežjo odločitev v lajfu in odrezala sestro iz lajfa, ker je bila alkoholičarka in 2x delala samomor pijana (ampak naredit samomor pijan je dejansko fizično težje kot trezen). Po tem ji je moja mama rekla, da al se gre zdravit al pa pretrgamo stike. In smo pretrgali stike, jaz zato 10 let nisem videl dveh sestričen, ki sta mi bili med top ljudi na svetu. Ampak ni bilo druge, štekam svojo mamo

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 12 minutami:

sam men se to zdi napaka. a veš zakaj tko mislm? ker zdej se me vsi izogibajo zarad takrat k sm bil pač v pizdi. in če se me folk izogiba, kako nej imam normalne človeške odnose, če se mi ne da zdaj možnosti ko sem uredu? lej sej ne pravm, razumem. sam konc koncev pričakovat leto totalne abstinence, obenem pa ti noben ne da možnosti, da se podružiš z normalnim folkom. 

 

najprej mors folku dokazat da si se spremenil in da vec ne pijes...ne vem kdo pri zdravi pameti bi se zdaj druzil s tabo ko pa vedo da ko (in ne če) spijes dva pira bos spet tezil vsem in bil budala...

 

jebiga brate alkoholizem zjebe nekatere odnose..mogoc bos neke lahko popravil nekaterih pa ne. kriv si pa le in samo ti ne pa folk ki se noce druzit s tabo. in dokler se ne spravis k sebi in dokoncno nehas pit bos skos fural iste kroge dokler ti enkrat ne dopizdi in se fuknes dol z mostu.

 

a blo dost direkt?

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 7 minutami:

Te vprašam iz druge plati --- kaj pa je sploh pozitiven doprinos alkohola tvojemu življenju? Tega še nisi nikoli povedal

 

Ti jaz povem, da je težko z alkoholikom. Moja mama je naredila najtežjo odločitev v lajfu in odrezala sestro iz lajfa, ker je bila alkoholičarka in 2x delala samomor pijana (ampak naredit samomor pijan je dejansko fizično težje kot trezen). Po tem ji je moja mama rekla, da al se gre zdravit al pa pretrgamo stike. In smo pretrgali stike, jaz zato 10 let nisem videl dveh sestričen, ki sta mi bili med top ljudi na svetu. Ampak ni bilo druge, štekam svojo mamo

To kar si povedal me žalosti in nimam nekega odgovora na to, razen da je v Slo pač ta alkoholizem največji killer dobrih družin. Zakaj pa jz pijem? Jah kot sem rekel, 7 let nazaj sm doživel težko depresijo, anksioznost al karkol je bilo tist in nisem pomislil na čist nič drugega kakor alkohol. Nimam izgovora, razn to da sem se soočil z lajfom kot en pičkin dim. Sam zdaj se spravljam tm, je pa pač težko, kokr vsakemu alkoholiku, odvisnežu itd itd. Seprav se soočiti s samoto, z ljudmi, ki ti ne zaupajo več nič. Moj lajf je zdaj tak, posao, kuča pa osamljenost. Nism edin, zato nočm nekega pityja.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 9 minutami:

 

najprej mors folku dokazat da si se spremenil in da vec ne pijes...ne vem kdo pri zdravi pameti bi se zdaj druzil s tabo ko pa vedo da ko (in ne če) spijes dva pira bos spet tezil vsem in bil budala...

 

jebiga brate alkoholizem zjebe nekatere odnose..mogoc bos neke lahko popravil nekaterih pa ne. kriv si pa le in samo ti ne pa folk ki se noce druzit s tabo. in dokler se ne spravis k sebi in dokoncno nehas pit bos skos fural iste kroge dokler ti enkrat ne dopizdi in se fuknes dol z mostu.

 

a blo dost direkt?

blo. 

 

zato mi tud kočevc, hernier pa ti ipd. k mi povejo straight down the pipe. čevc pa sploh k me edin spoznal v živo. he actually cares. svaka čast temu modelu.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 12 minutami:

Te vprašam iz druge plati --- kaj pa je sploh pozitiven doprinos alkohola tvojemu življenju? Tega še nisi nikoli povedal

 

Ti jaz povem, da je težko z alkoholikom. Moja mama je naredila najtežjo odločitev v lajfu in odrezala sestro iz lajfa, ker je bila alkoholičarka in 2x delala samomor pijana (ampak naredit samomor pijan je dejansko fizično težje kot trezen). Po tem ji je moja mama rekla, da al se gre zdravit al pa pretrgamo stike. In smo pretrgali stike, jaz zato 10 let nisem videl dveh sestričen, ki sta mi bili med top ljudi na svetu. Ampak ni bilo druge, štekam svojo mamo


 

a je prevec osebno ce vprasam kaj je blo pol po 10 letih? A se je sestavla al kak ste obnovili odnose

Povezava do prispevka

Dejch serbus, predvidevam, da si Dejan, če si, high 5, jaz tudi, me pa vsi klicejo Vučko.

 

Torej, jaz sem kako leto nazaj bil v precepu, po dolgi vezi sva sla s punco narazen, me je totalno zjebalo, ceprav je razhod bil cisto normalen. Mel sem dve poti, ali alkohol, mamila in pizdarije, ali pa grem v radikalno kontra smer in delam na sebi. Izbral sem drugo opcijo. Bilo je konkretno zajebano, in še zdaj nisem najbolj kul, ampak večino časa kar gre. Hočem povedat, da se da. Ampak nic brez zrtvovanja. 

 

Tu na forumu je ocitno dost kul folka, poslusaj Ćamira, idi na meet, druzi se z geeki in normalnimi ljudmi. 

 

Pa sem glih danes povedal kak je glupo delit privat stvari :D kakorkoli, jaz ti želim, da ti uspe! Drži se!

 

 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 12 minutami:

Pridi se na meet podružit v petek. Resno pravim. No judge, sem ziher, da ti bo ful fajn. In malo dobiš nove družbe. Upam, da prideš in se vidimo

 

nočm bit špilfrderber, sam a je pametno, da pride na "pijanico"?

Ne, da mam karkoli proti sicer

 

 

also, lahk sem sam srečen, da v svojih najbolj bad trenutkih nisem res na polno dajvnu v alkohol in droge (glede na to da oboje itak prakticiram), ampak poiskal strokovno pomoč, preden bi se zgodilo ali to, ali bi si kaj naredu

na srečo je to za mano (upam da za vedno)

čeprav vidim, da s travo se bom pa boril cel lajf, I just love it too much

 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 21 minutami:

a je prevec osebno ce vprasam kaj je blo pol po 10 letih? A se je sestavla al kak ste obnovili odnose

Saj niti sam ne vem točno. To se je dogajalo, ko sem bil otrok

Pač en dan smo se družili s sestričnami, igrali skupaj Aladdina in Lion Kinga na njunem kompu, se meli radi. Naslednji dan "nismo več hodili na obisk". In pol deset let pavze. Meni kot otroku ni bilo dosti jasno, šele pol v najstništvu mi je mama povedala, da je sestra že drugič delala samomor in ji je takrat rekla, da se mora it zdravit, drugače se ne bomo mogli več družit. Takrat se sestra ni odločila za zdravljenje, pač v naših krajih je to bil tabu, ne more se it ženska zdravit za alkoholom

Pol tekom življenja pa zgleda ni bilo več alternative, in je tudi njen mož (ki je najprej nasprotoval zdravljenju, kolikor mi je povedala mama) rekel, da mora it. Tako da je bilo pomoje res že zajebana situacija

No ko je mel moj foter 50 let, sta šla z mamo na obisk in povabit sestro s familijo na rojstni dan, to je bilo, ko se je teta že 2 leti zdravila pri alkoholikih. Zdaj nič več ne pije, res hard nula. Tudi na moji poroki npr. je bil en od hodov nek sorbet z malo alkohola, pa sem pozabil, da bi rabili za njo nealkoholnega, pa ga je zavrnila. To mi je ostalo v spominu

Zdaj smo itak s sestričnami že odrasli pa se mamo normalno radi, samo družimo pa se več ne na tak način, kot bi se v tistih letih, ko bi skupaj nabijali Lion Kinga. Škoda teh let res, alkohol lahko naredi res orto sranje, če napali na napačnega človeka

Povezava do prispevka

@Menethil Dejč res ti polagam roko na srce, da vzameš ponujeno roko @Hernier in poslušaš besede ostalih. Iskreno ti nas večina želi dobro. Meni je prav hudo, ko berem, da si osamljen in to ni zdaj pomilovanje, nek čut pač. Imaš še vse šanse spremenit lajf na dosti boljše, saj še nismo pred smrtjo. Pojdi v družbo, ki te vabi Hernier (srečanje) in se malo pogovorite... on je ogromno delal z ljudmi in sem ziher, da se ti lahko pomaga vključiti v družbeno življenje v nekakšni obliki pač. Tudi mogoče res nakoncu končati šolo ali vsaj kako kvalifikacijo. Življenje ti lahko greš še 100x na bolje. Ampak boš res moral rečt NE alkoholu in JA življenju, ki je še pred tabo. Ne boš rabil alkohola, da boš vesel ali pa vtapljal žalost v njem, ker boš imel druge zadeve, ki te bodo osrečevale - delo, druženje, igrice, knjige, filmi, serije, izleti s Cobyem,... vse to je mnogo lepše delat trezen.

 

Držim pesti zate - iskreno! Vidi se, da si full fajn ded, ko si trezen. Tudi srčen in iskren človek deluješ.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 59 minutami:

Te vprašam iz druge plati --- kaj pa je sploh pozitiven doprinos alkohola tvojemu življenju? Tega še nisi nikoli povedal

 

Ti jaz povem, da je težko z alkoholikom. Moja mama je naredila najtežjo odločitev v lajfu in odrezala sestro iz lajfa, ker je bila alkoholičarka in 2x delala samomor pijana (ampak naredit samomor pijan je dejansko fizično težje kot trezen). Po tem ji je moja mama rekla, da al se gre zdravit al pa pretrgamo stike. In smo pretrgali stike, jaz zato 10 let nisem videl dveh sestričen, ki sta mi bili med top ljudi na svetu. Ampak ni bilo druge, štekam svojo mamo

Edina pravilna odlocitev pri teh odvisnikih, mama je sprejela pravilno odlocitev. Redko kdo ima ta pogum. Ena od tezjih odlocitev v lajfu. Samo z nekaterimi ne gre drugace. Nekateri grejo tako globoko, da ce jim dajes podtuho povlecejo za sabo tudi tebe in vse ostale.

 

Koliko je bil otakih gor zgodb. Zal pri tahujsih je to edina pametna odlocitev :(

Povezava do prispevka

Drugače po mojih izkušnjah, ko si v luknji ni kul it v družbo random ljudi, ki so uspeli v lajfu. Mogoče se poslabša situacijo, ker ne moreš z njimi delit svojega sveta in v primerjavi z njimi se počutiš še manjšega. Pomagalo bi, če bi šel v neko družbo ljudi ki so na podobnem kot on. Vsaj jaz sem imel tak filing, ko sem bil v svojih luknjah.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 14 minutami:

@Menethil Dejč res ti polagam roko na srce, da vzameš ponujeno roko @Hernier in poslušaš besede ostalih. Iskreno ti nas večina želi dobro. Meni je prav hudo, ko berem, da si osamljen in to ni zdaj pomilovanje, nek čut pač. Imaš še vse šanse spremenit lajf na dosti boljše, saj še nismo pred smrtjo. Pojdi v družbo, ki te vabi Hernier (srečanje) in se malo pogovorite... on je ogromno delal z ljudmi in sem ziher, da se ti lahko pomaga vključiti v družbeno življenje v nekakšni obliki pač. Tudi mogoče res nakoncu končati šolo ali vsaj kako kvalifikacijo. Življenje ti lahko greš še 100x na bolje. Ampak boš res moral rečt NE alkoholu in JA življenju, ki je še pred tabo. Ne boš rabil alkohola, da boš vesel ali pa vtapljal žalost v njem, ker boš imel druge zadeve, ki te bodo osrečevale - delo, druženje, igrice, knjige, filmi, serije, izleti s Cobyem,... vse to je mnogo lepše delat trezen.

 

Držim pesti zate - iskreno! Vidi se, da si full fajn ded, ko si trezen. Tudi srčen in iskren človek deluješ.

bomo vidl, če bom zgural čez to. pametn nam nč, ker kle nimam bit kej pametn.

Povezava do prispevka

Ma ostali ljudje sploh niso problem.

 

Problem si ti. 

 

Jaz sem v lajfu 10x zamanjal druzbo. Samo jaz takih ljudi niti nocem ob sebi. Meni je kar pasalo. Pol pa ko si zares dobro pa itak, ce hoces najdes takoj novo druzbo. Bolj je problem dobit pravo. Ampak se dobi, ce hoces. Samo prvo mores bit ti ql. To je osnovni pogoj za vse.

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 minutama:

uf sožalje, upam da ne boli preveč

js sem itak tud trezna zdej k sta alko pa nosečnost pač nezdružljiva

tko da glih edini ne bi bil če pride

jah načeloma sem želel pridt trezn. sam mene useka pred takimi dogodki pač worst case scenario. pol pa je jeba. do zdej sem bil povabljen na kar nekaj dogodkov, vedno me usekal to pa pol nisem šel. sej ni čudno, da me majo za čudnega. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...