Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 5 minutami:

@Berbasecks meni nikoli ni blo jasno, zakaj bi kdo dajal RATM v metal/nu-metal

 

vsi komadi zvenijo bolj rock kukr metal

 

Niso striktno metalci, bojo pa metalci šli na koncert RATM. 

 

Podobno Tool. Niso striktno metal, nego bolj nek prog hard rock, pa jim bo koncert krcat metalcev iz vseh vetrov. 
 

All pa The Dillinger Escape Plan. The fuck so oni, pa če niso metal, kako to, da je na koncertu 3/4 folka z metal merchom. 
 

En je prijavu, da Meshuggah niso metal, ja jebem ti mater če oni niso metal, kaj je pol?

 

Zato jebeš klasifikacije, če band banga pol banga. 

 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 9 minutami:

Nisem na strani da je metal vse kar žaga, sam rečt da Meshuggah niso metal je absurd. Meni en tak primer "žaga ampak ni metal" so Slipknot. Ne vem, neki je na njih da mi nima tistega duha metala, kljub temu, da je na površju vse metal.


Kao niso metal ker so preveč mathy lol. 

Meni so Slipknot skuz bangali, sicer zadnja leta od odjeba Joeya mi grejo na kurac, ampak njihova prva plata je (nu-metal kao?) fakin masterpiece. Ena tistih na kerih ni en komad slab. 
 

Pa Gematria komad bi lahk posneli bilokeri “pravi metalci”, pa bi jim bil v top 5 komadov.

 

Drugač band do katerega imam iracionalni hate je Dream Theater. Sami mega 10/10 muzičarji, posamezno so za hall of fame, komadi pa nimajo duše. To mi je tak AI generated band, vse je perfect, ni pa za poslušat.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 14 minutami:

 

Niso striktno metalci, bojo pa metalci šli na koncert RATM. 

 

Podobno Tool. Niso striktno metal, nego bolj nek prog hard rock, pa jim bo koncert krcat metalcev iz vseh vetrov. 
 

All pa The Dillinger Escape Plan. The fuck so oni, pa če niso metal, kako to, da je na koncertu 3/4 folka z metal merchom. 
 

En je prijavu, da Meshuggah niso metal, ja jebem ti mater če oni niso metal, kaj je pol?

 

Zato jebeš klasifikacije, če band banga pol banga. 

 

 

a veš uno, ko folk ne posluša sam enga žanra (tud če se za enega subkulturno deklarira)?

 

celo več, večina ljudi po lastnih besedah bojda posluša vse

pol pa začnejo molit in/ali bežat, če jim daš karkoli, kjer se derejo

bog ne dej, da bi jim spustu kak black al pa grind, k sam še na licu mesta dušo spustijo 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 4 minutami:

to je dobesedno point :D


Ma ne da pridem na koncert v aristokratski pudrani lasulji, ampak pizdarija, kje drugje kot na punk koncertu vidiš sedem odraslih ljudi k si deli liter in pol najbolj cenenega bambusa in en joint albanske prešanke. 
 

Mogoče jim je to vibe, ampak res je najbolj klošarska scena outsiderjem za gledat. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 36 minutami:


Ma ne da pridem na koncert v aristokratski pudrani lasulji, ampak pizdarija, kje drugje kot na punk koncertu vidiš sedem odraslih ljudi k si deli liter in pol najbolj cenenega bambusa in en joint albanske prešanke. 
 

Mogoče jim je to vibe, ampak res je najbolj klošarska scena outsiderjem za gledat. 

mislim ja, kaj boš pa pričakoval od gibanja nižjega razreda

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 urama:


Ma ne da pridem na koncert v aristokratski pudrani lasulji, ampak pizdarija, kje drugje kot na punk koncertu vidiš sedem odraslih ljudi k si deli liter in pol najbolj cenenega bambusa in en joint albanske prešanke. 
 

Mogoče jim je to vibe, ampak res je najbolj klošarska scena outsiderjem za gledat. 

Lol ze dolg niso punk koncerti tole

 

Ajde mogoce v kaki zanikrni beznci ampak na splosno so cist na easy koncertici k ga.folk mal razvaljiva :D

 

Drgac pa ce gres na PRH je pa vse skup ogabno ratal, sploh vec ni true punk scene sam se neki hipster fegeti z belimi stumfi pa brki k natepavajo tam free range organic vegan food pa IPA pivicke da ne bi blo kerem slabo. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 7 urami:

 

 

Podobno Tool. Niso striktno metal, nego bolj nek prog hard rock, pa jim bo koncert krcat metalcev iz vseh vetrov. 

 

Jaz sem bil konkreten fan Toolov, sm mel prve 3 plate sam kaj ko nikol niso pršli v Slo, pa tud neki blizu se ne spomnem, da bi pršli takrat, pa tud edin sm bil od vseh kolegov k sm bil fan. Brezveze.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 25 minutami:

@Slinch ziher ve... ali pa kdo drug? Kaj pomeni kratica LCDM?

Point je v tem, da nič ne pomeni

 

Šiljo si je vtetoviral LCDM na ramo, kao kot letnico rojstva v rimskih cifrah

 

Sam fora je, da LCDM sploh ni validna rimska cifra, še manj pa letnica njegovega rojstva XD. Pol je pa ta fail popravil s še slabšim tattojem

 

Pomoje ima @g. profesor v kakšnem arhivu before/after fotko :D

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...