Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

mal je itak vedno kake zadeve rad gledas

ce ti je kul mushishi lahk probas se haibane ranmei, kino no tabi

ce ti je kul urasawa probej njegov master keaton, starejsa zadeva, sam si predstavljaj japonskega indiano jonesa, ki dela za zavarovalnico in ki je bil treniran pri sas

ce ti je kul serial experiments lain/texhnolyze lahko probas tudi recimo pale cocoon, ghost in the shell stand alone complex (serija, ne film)

ce ti je kul fantasy lahk probas seirei no moribito ali juuni kokuki (ta ma shaky start, samo se mi zdi da rata ena izmed najbolj epic zadev, skoda ker se nikoli proper ne zakljuci)

itd

 

 

Povezava do prispevka

Zivijo, moje ime je slinch, ful so mi vsec animeji od Makoto Shinkaia, Miyazakijevi so mi z izjemo Spirited bolj meh, Vse v cyberpunk settingu mi je noro (razen cyberpunk serije, ki mi je bila kar trash), od serij sem nazadnje pogledal Chainsaw Man in mi je bil top, moja pica:

 

S76jy8A.jpg

 

  • Račka +1 5
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Točno veš čemu sem tisto napisal. Ni se treba sprenevedati.

Uletel si bit ciničen party breaker in jaz sem ti napisal, da si party breaker. Simple as.

A če rečem da so mi problem vojne, kapitalizem in pedofilija, sem odvisen od tvojega mercyja, če mi boš dovolil da to izjavim, al boš udaru s kladivom in mi spremenil moje izjave? Dej probi kdaj to v živo počet, ko nekdo neki reče, s čimer se ne strinjaš samo tako pokimaj z glavo in še enkrat ponovi njegovo izjavo v spremenjeni obliki, tako da bo ustrezala tvojemu pogledu na svet in reci "sej si tako mislil, ane?". Mislim dej no dude, kaj so to za ene psihopatske fore.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 18 minutami:

A če rečem da so mi problem vojne...

To je tvoje mnenje seveda.

Ampak, ko nekdo direkt ogovori mene, da je moje mnenje objektiven problem vseh nas, pa ti bom enostavno povedal, da je to zgolj tvoj problem.

Lahko se valjda ne bi spotaknil ob tvoj diss na slincheve fotke, samo sem bil približno iste cinične volje kot ti očitno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...