Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Aktivist postaja villain igrovja dost hitr ... Kvaliteta lajfa je imo bolj važna od folka okrog tebe, ne glede na lokacijo. Sem se imel dobro na kmetih in v mestih, sem se imel enako tudi slabo na istih lokacijah. Povsod se tehnično da dobro živet, sam kolk imaš volje je pa druga stvar. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 48 minutami:

Aktivist postaja villain igrovja dost hitr ... Kvaliteta lajfa je imo bolj važna od folka okrog tebe, ne glede na lokacijo. Sem se imel dobro na kmetih in v mestih, sem se imel enako tudi slabo na istih lokacijah. Povsod se tehnično da dobro živet, sam kolk imaš volje je pa druga stvar. 

+milijon, pa res lahko z razlogom pritrdim, ker sem živel na kmetih in potem v LJ in še kje :D 

 

Drugače pa ne bi rekel, da Slovenija sploh ima "veliko mesto". Ajde, Ljubljana ima par ulic, ampak zame to, da sem iz obrobja mesta z biciklom v centru v 15-20 minutah, lih ni "veliko mesto". Sem videl par velikih mest in Ljubljana pač ne spominja na njih. Kaj šele Maribor, kjer sem študiral in ki je malo večji zaselek :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 5 minutami:

Drugače pa ne bi rekel, da Slovenija sploh ima "veliko mesto". Ajde, Ljubljana ima par ulic, ampak zame to, da sem iz obrobja mesta z biciklom v centru v 15-20 minutah, lih ni "veliko mesto". Sem videl par velikih mest in Ljubljana pač ne spominja na njih. Kaj šele Maribor, kjer sem študiral in ki je malo večji zaselek :D 

 

Saj to je tisto :D Sejansko se moraš pač potavit v naše razmere. Drugače so vse male in večje vasi. Pri nas bi pod velika dal itak samo ene 3 mogoče. Murska Sobota, Ptuj ipd. pač pod srednja, Razne Litije, Ljutomeri in podobna mesta s 2000-5000 prebivalci pa pod mala. Globalno pa so vse večja in manjša sela.

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 38 minutami:

Bil 2019 v Chicagu, sicer samo strogi center ampak mi je bilo ql. Boljse kot NY.

 

Edin kar se nism mogu navadit je to, da zraven ni morje ampak jezero, res mind blowing.

 

 

C435562D-6A36-4AA9-A777-64DCE84E4A0FIMG_20190510_201847.jpeg

Jaz sem spal ene 20 minut podzemne iz centra, ampak ful fin hotel. Itak sem čez dan bil v centru, razen zadnji dan, ko sem šel v nek muzej zgodovine črncev sem šel na rob

 

Drugače ima Chicago tudi največji arcade plac v ZDA. Si šel? Mislim, da imajo 1000 arkadnih mašin, bolj ali manj vse, kar je izšlo na zahodu in večino vsega japonskega. Se jim pa ful kvarijo, ponavadi je pokvarjanih vsaj 20 mašin, ampak ker jih pač imajo 1000, morajo v bistvu skos popravljat in zato kakšne manj igrane kar pustijo crknjene tam :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 7 minutami:

+milijon, pa res lahko z razlogom pritrdim, ker sem živel na kmetih in potem v LJ in še kje :D 

 

Drugače pa ne bi rekel, da Slovenija sploh ima "veliko mesto". Ajde, Ljubljana ima par ulic, ampak zame to, da sem iz obrobja mesta z biciklom v centru v 15-20 minutah, lih ni "veliko mesto". Sem videl par velikih mest in Ljubljana pač ne spominja na njih. Kaj šele Maribor, kjer sem študiral in ki je malo večji zaselek :D 

Evo, meni je ravno Maribor tko idealen :D

 

Sem pa živel nekaj časa v Stockholmu, in jebemu mater kok mi je blo fajn. Ceprav je mesto ogromno. Pa dozivel sem tudi njihovo zimo/depresijo. Jaz sem uzival na polno :D

 

Povezava do prispevka
mr.killer reče Pravkar:

Ma bil sem službeno na konferenci, tako da nisem imel časa

 

mal sem šetal gore dole po centru - sem pa bil prvič v USA in prvič videl stolpnice in mi je bilo noro.

 

Pač metalka in nebotičnik v LJ nista lih stolpnici

Stolpnice so TOP, jaz sem tudi prvič videl take proper stolpnice (ajde v Moskvi še, ampak niso lih Chicago nivo)

 

Tako da ja, jaz sem bil podobno, lahko sem se par ur sprehajal in gledal stolpnice, res arhitekturni čudeži. Pa vožnjo z ladjico sem si privoščil, prav arhitekturno turo, da je modelček razložil ozadje zgradb :P

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 urama:

+milijon, pa res lahko z razlogom pritrdim, ker sem živel na kmetih in potem v LJ in še kje :D 

 

Drugače pa ne bi rekel, da Slovenija sploh ima "veliko mesto". Ajde, Ljubljana ima par ulic, ampak zame to, da sem iz obrobja mesta z biciklom v centru v 15-20 minutah, lih ni "veliko mesto". Sem videl par velikih mest in Ljubljana pač ne spominja na njih. Kaj šele Maribor, kjer sem študiral in ki je malo večji zaselek :D 

Haha ko sem bil v parizu reče en parižan da živi z metrojem pol ure vožnje od centra, mu rečem aja to živiš kr daleč, me samo gleda ma kje, pol ure se smatra za blizu centra. 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 uro:

Haha ko sem bil v parizu reče en parižan da živi z metrojem pol ure vožnje od centra, mu rečem aja to živiš kr daleč, me samo gleda ma kje, pol ure se smatra za blizu centra. 

praktično iz stanovanja stopiš na ulico in si že v centru

 

drgač čikago vam je bil res kul? jaz sem bil sam na letališču za prestop, jezero zgleda z zraka okay i guess :D je pa res da razen čikago bullsov ne vem nič o čikagu

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 1 uro:

praktično iz stanovanja stopiš na ulico in si že v centru

 

drgač čikago vam je bil res kul? jaz sem bil sam na letališču za prestop, jezero zgleda z zraka okay i guess :D je pa res da razen čikago bullsov ne vem nič o čikagu

 

Meni je bil ql, res pa da sem gledal vse skozi pinky sunglasses.

 

Pa firma ima se može se, jedli neke stejke, prvič bil v Five Guys :Dbli v res dobrem hotelu, videl sem izključno center center.

 

image.thumb.jpeg.5fbedabe1d76b0e1d4dc2ce8c4166f69.jpeg

 

 

Povezava do prispevka

V Chicagu sem jaz bil 2010, večinoma smo se tam ustavili samo zato, ker smo šli na koncert (Deftones, Alice in Chains, Mastodon), neka open air zadeva, spali smo v nekem motelu na obrobju ... Pač veliko mesto. Wack mi je bilo, da je bilo prepovadno nositi alkoholno pijačo (še zaprto, v vrečki) skozi en park :D 

Povezava do prispevka

Jaz se imam namen preselit v Kyoto, ki ima populacijo 1.5milijona ljudi, ampak mi sploh ne deluje tok velko mesto. Vse je dostopno, nikol nism dobil feelinga da se folk gužva kot v Tokyu/Parizu/itd

 

Tokyo, Pariz, Rim, NY mi je vse brezveze, to ne bi hotu tam žvet. London vsaj poznam osebno dost folka in bi mi blo že zarad tega kul, ampak po drugi strani mi vreme ni kul

 

Madrid mi je top od večjih v Evropi. Nism pa še bil v severnih državah al pa Amsterdamu

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 7 minutami:

Jaz po navadi najdem vse na https://1337x.to/

 

ki ne obstaja več

 

@Hernire

https://pirate-bays.org/en

https://torrentgalaxy.to/

 

edit: zamešal 1337x z rarbg, ampak sta vseeno moja linka boljša :D

na prvem kr neki zadeve (sicer bl serije) ne dobim 

 

če pa rabiš, lahk pa tud dobiš invite na torrentleech.org 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 12 minutami:

 

ki ne obstaja več

 

@Hernire

https://pirate-bays.org/en

https://torrentgalaxy.to/

 

edit: zamešal 1337x z rarbg, ampak sta vseeno moja linka boljša :D

na prvem kr neki zadeve (sicer bl serije) ne dobim 

 

če pa rabiš, lahk pa tud dobiš invite na torrentleech.org 

seveda 1337x še obstaja, wat you on about?

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Aaaaay pirati, kateri tracker se zdaj uporablja za random USA filme? Pač sicer uporabljam torrentleach, ampak te random trashy mainstream filme bi samo na hitro dljal in se ne ukvarjal s seedanjem, pa iščem kaj javnega

Če ti ni pomembna kvaliteta imaš yify

https://yts.mx/browse-movies

 

Drugače kar je rekel vse_najboljše.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...